Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

Byłam, widziałam, ale nie zagłosuję na Rokusia, bo mnie na FB nie ma... I nie będzie. ;)

Pomysł super! :)

Ale to chyba nie przeszkadza  ^_^ . Ja zrozumiałam, ze tam nie ma żadnego głosowania a za głosowanie służą wpłaty na podane konto z zaznaczeniem na którego psiaka... Mam nadzieję, ze dobrze zrozumiałam bo chciałabym jutro choć 10 zł. na Rokusia wpłacić. Jeszcze tylko nie doczytałam do kiedy te wybory 

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem są dalej zainteresowani  :) . Czekają na wyjazd do domu rodziny z Zakopanego i będą bardziej intensywnie "zaprzyjaźniać" Rokusia z Juniorem. Choć i teraz, mam wrażenie, nie zasypują gruszek w popiele. Tylko to Grażynka wie wszystko na bieżąco... Może nam coś napisze? 

Link to comment
Share on other sites

 

Grażynko kochana na stronie tyskiego schroniska znalazłam taką największą psią bidę z wszystkich psich bid http://schronisko.tychy.pl/wyswietl,adopcja,szczegoly,102.html

 

Mogłabyś mu zrobić jakieś fotki? On ma na stronie tylko jedno zdjęcie, w dodatku niezbyt fajne. Mogłabyś się o nim coś więcej dowiedzieć? Chciałabym mu zrobić jakieś ogłoszenia, dać szansę... On ma prawie 16 lat, prawie 8 siedzi w schronie. Tak bardzo mi go szkoda... Pomożesz mnie i jemu??? Bardzo proszę  :) ,

Jeśli kiedyś, coś, byście dla tej biedy organizowały to u mnie ma dożywotnio 20zł miesięcznie, może już z tych pieniędzy korzystać będąc w schronisku, może na jakieś witaminy czy coś innego, jeszcze majową wpłatę mogę jutro przesłać dla tej starowinki.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli kiedyś, coś, byście dla tej biedy organizowały to u mnie ma dożywotnio 20zł miesięcznie, może już z tych pieniędzy korzystać będąc w schronisku, może na jakieś witaminy czy coś innego, jeszcze majową wpłatę mogę jutro przesłać dla tej starowinki.

Jagusko, bardzo, bardzo Ci dziękuję za tą deklarację. Na razie czekam na fotki tego psiaka bo chciałabym go chociaż zacząć jakoś ogłaszać, Nie mogę przestać o nim myśleć... 

Link to comment
Share on other sites

Chętnie kupię mu np.taki suplement http://www.zooplus.pl/feedback/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/witaminy_dla_psa/witaminy/192996żeby tylko miał mu kto go w schronisku podawać, w każdym bądź razie pamiętajcie o mnie w temacie tego bidulka.

O, jakie fajne witaminy - sama je kupię swojej suni przy następnym zamówieniu  :) .

Podpytam Grażynkę, która bywa w schronisku czy daloby się mu tam to podawać. A bidulka nie odpuszczę, tyskie schronisko już ma ze mną taki krzyż pański, ze jak się uprę na jakiegoś staruszka to nie ma zmiłuj  :D . Jak na razie mam sobie takie jedno marzenie dotyczące tego psiaka ale muszę jeszcze nad tym popracować, w dodatku nie tylko ja ;) . Rokuś też może nam coś pomóc  :D . 

Link to comment
Share on other sites

 

 

A Rokuś niech się z Juniorkiem zaprzyjaźnia... :)

Fajne imię... Nawet jako Seniorek będzie Juniorkiem. ;)

Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że Rokuś jeszcze przed Bożym Ciałem pojedzie do swojego domku  :D . 

Grażynka się zastanawia czy na początek nie kupić mu obróżki z feromonami bo on ostatnio bardzo chętnie wraca do swojego kojca nie chcąc za bardzo przebywać poza boksem. Powodem tego ekspresowego powracania jest najpewniej to, że niedawno napadła na niego i, jak zrozumiałam, trochę pogryzła, sunia z boksu obok, Luna. I teraz Rokuś chcąc uniknąc kontaktu z Luną szybko zwiewa do siebie bo tam czuje się najbezpieczniej. I mało tego, wtedy śmiało obszczekuje sąsiadkę  :lol: .  Więc dla spokoju i Rokusia i przyszłych opiekunów a także nas chyba taka obróżka byłaby wskazana. Tak poradziła Grażynce wetka . A ponieważ Rokuś jakąś kasą jeszcze dysponuje to chyba jest to dobry pomysł...

A jak by mu jeszcze coś zostało to fajnie byłoby mu kupić jakieś piszczące pluszaki bo podobno takie to on kocha ponad wszystko  :lol: . 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli kiedyś, coś, byście dla tej biedy organizowały to u mnie ma dożywotnio 20zł miesięcznie, może już z tych pieniędzy korzystać będąc w schronisku, może na jakieś witaminy czy coś innego, jeszcze majową wpłatę mogę jutro przesłać dla tej starowinki.

 

Chętnie kupię mu np.taki suplement http://www.zooplus.pl/feedback/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/witaminy_dla_psa/witaminy/192996żeby tylko miał mu kto go w schronisku podawać, w każdym bądź razie pamiętajcie o mnie w temacie tego bidulka.

Jagusko kochana, czy byśmy organizowały... Tak sobie wymarzyłam, ba, nawet już rozmawiałam na ten temat z Grażynką. Ten biedny psiak, błędnie podpisany na stronie schroniska jako Spiker, a podobno to Skubi ma szansę na opuszczenie boksu schroniskowego. I to dużą szansę. Możemy go umieścić w fundacji w miejsce Rockiego. Problemem, jak zwykle jest kasa. Niby tylko karma i wet ale to też są pieniądze. Myślę, że na karmę tak z 200-250 zł. Ale weta nie jesteśmy w stanie przewidzieć. A badania, nawet takie wstępne, trzeba zrobić żeby wiedzieć czy np. karmę kupować zwykłą czy jakąś inną...  Jakichś ukrytych chorób raczej się nie spodziewam bo jeszcze żaden tyszak nam nie chorował zaraz po wyciągnięciu ze schroniska...

20 zł. od Jaguski jest, ale dalsze ok. 180? Muszę poważnie przemyśleć sprawę bo nie mogę wziąć sobie na głowę psiaka bez zabezpieczenia, szczególnie, że szykuje mi się bardzo poważne oniżenie moich dochodów. A warunek Grażynki jest jasny - oni dają opiekę, pracę z psiakiem, super foty ale jedzonko i wet to my...

Muszę się przespać z tym tematem...

 

Suplementy to w schronisku nie ma żadnej pewności, że dostanie. Po prostu czasem na znianie jest tylko jeden pracownik, psów dużo - zwyczajnie nie da rady pamiętać o nich. Jakby psiak był w fundacji - to nie ma problemu. Tam podają psiakom i leki i witaminki zgodnie z wszelkimi wytycznymi wetów i opiekunów.

 

Kurcze - poradzicie coś? 

http://schronisko.tychy.pl/wyswietl,adopcja,szczegoly,102.html

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że Rokuś jeszcze przed Bożym Ciałem pojedzie do swojego domku  :D . 

Grażynka się zastanawia czy na początek nie kupić mu obróżki z feromonami bo on ostatnio bardzo chętnie wraca do swojego kojca nie chcąc za bardzo przebywać poza boksem. Powodem tego ekspresowego powracania jest najpewniej to, że niedawno napadła na niego i, jak zrozumiałam, trochę pogryzła, sunia z boksu obok, Luna. I teraz Rokuś chcąc uniknąc kontaktu z Luną szybko zwiewa do siebie bo tam czuje się najbezpieczniej. I mało tego, wtedy śmiało obszczekuje sąsiadkę  :lol: .  Więc dla spokoju i Rokusia i przyszłych opiekunów a także nas chyba taka obróżka byłaby wskazana. Tak poradziła Grażynce wetka . A ponieważ Rokuś jakąś kasą jeszcze dysponuje to chyba jest to dobry pomysł...

A jak by mu jeszcze coś zostało to fajnie byłoby mu kupić jakieś piszczące pluszaki bo podobno takie to on kocha ponad wszystko  :lol: . 

 

 

Oj, Luna, Luna.  :angry:  Biedny Rokuś... :(

Pewnie, że trzeba mu kupic obróżkę i pluszaki. :)

Po takiej przygodzie Chłopak tym chętniej powędruje do własnego i bezpiecznego Domku. ;) Trzymam kciuki.

 

 

Skubi... :(

Alfo, ciężko mi z tym, ale nie mogę już dac stałej deklaracji. Dużo ich mam, a moja sytuacja jest nieciekawa.

Mogę wpłacic jednorazowo 100 zł.

Link to comment
Share on other sites

Elisabetko kochana, dla nas najważniejsze, że z nami jesteś :D . Może o tym nie wiesz ale dla mnie jesteś takim dobrym duchem dogomani i jestem bardzo szczęśliwa, że odwiedzasz tyszaki  :D . Najważniejsze żebyś też była ze Skubim, będziesz?

 

Jagusko, nie wiem jakie dobre duchy ściągnęły Cię do Rockiego ale jestem im bardzo wdzięczna i czuję się, co najmniej, bardzo zobowiązana do wymyślenia czegoś mądrego dla Skubiego :D . 

 

Jak tylko dostanę jakieś fotki od Grażynki tego biednego psiaka to założę mu oddzielny wątek bo z tego pewnie niedługo i Magda i Roki nas pogonią  :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Każdy zwierzak zasługuje na godne życie, nie wszystkim jest to dane, szczęście mają te które staną na Waszej drodze i choć to są niewielkie procenty w ogromie nieszczęść to jakże wielkie czyny i nie bójmy się tego tak nazwać.

I ja trzymam kciuki za Rokusia :-)

Link to comment
Share on other sites

Kochani - Roki pojechał dziś, a właściwie wczoraj do swojego domku. Zaciskajmy bardzo mocno kciuki zeby wszystko było ok. Jest to ogromna szansa dla niego ale też dla biednego Skubiego bo jeśli Roki zakotwiczy na stałe to może ktoś z deklarowiczów Rokusia zechce przekazać swoją deklarację na Skubiego? Wiem, ze każdy z nas zadeklarowany po uszy ale pomarzyc chyba można, nie?

 

Jeszcze dziś założę wątek Skubiemu bo  po tej fotce to wiem, że nie możemy go odpuścić...

 

IMG_1301.JPG

 

 

Rokuś - wierzymy w Ciebie!!!

Link to comment
Share on other sites

Rokuś, wszystkiego dobrego!   :D

Jesteś mądry i kochany i zaraz zrozumiesz, że to jest Twój Dom. :)

 

Aż się nie chce wierzyc w to Rokusiowe szczęście. ;)

Tyle czekał i czekał, a potem się zakręciło, zamieszało, zawirowało w jego życiu i Rocki we własnym Domku.

Piękne.  :)

Dziewczyny jesteście WIELKIE! Dziękuję Wam.  :wub: 

Kciuków nie puszczam.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, Rockuś wczoraj pojechał do nowego domku! :) 

Powrzucam parę zaległych fotek :D
Nie było zdjęć Rockusia na pierwszej wizycie u weterynarza na badaniu krwi i prześwietleniu, to wrzucam :D
7b82d0c705706bedm.jpg 41f912f5f0368b59m.jpg  ,

 

Nie było też zdjęć z pierwszej wizyty Rockiego w nowym domu :)

Spacerek przed wizytą

6b86297b4e90fe9fm.jpg

 

Mimo początkowej niepewności

 1341a5fb0a632cfdm.jpg

czuł się jak u siebie :D

 7b3cb306db8490a1m.jpg

Nawet później, w samochodzie nie opuszczała go ekscytacja :)

 2e9e9135904886e9m.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...