Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

Spotkanie się odbyło. Podobno była fajnie. Rozmawiałąm z Grażynką tylko dosłownie na kilka zdań ale wiem, że Roki się spodobał. Jescze tylko muszą się dotrzeć kontakty z jamnikiem Juniorem - o ile dobrze zapamiętałam imię - i są duże szanse na ...

 

Mam nadzieję, ze jutro Grażynka napisze coś więcej bo jak nie to zadzwonię do niej i ją przycisnę o jakieś szczegóły smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Rocki był na spacerku zapoznawczym. Marta (osoba zainteresowana adopcją), przyprowadziła na spacer mamę, brata i swojego psa Juniora (10 lat). Wszystko wskazuje na to, że Rocki ma szanse na dom. Decyzje ostateczne padną za tydzień, obecnie w domu Marty przebywają goście. W domu gwar. Dlatego stopniowe zapoznanie będziemy robić za tydzień. Najpierw zrobimy jeszcze ze dwa, trzy spacerki, żeby psiaki się polubiły, potem odwiedziny w domku i ... :) :) :)

 

Niedzielny spacerek zapoznawczy można uznać za udany. Psiaki wprawdzie nie zapałały do siebie miłością, ale też nie było żadnych zgrzytów. Ignorowały się, a pod koniec spacerku chyba zaczęły tworzyć team. :)

 

[attachment=13127:IMG_2167.JPG][attachment=13128:IMG_2510.JPG][attachment=13129:IMG_2534.JPG][attachment=13130:IMG_2567.JPG][attachment=13131:IMG_2570.JPG][attachment=13132:IMG_2576.JPG][attachment=13133:IMG_2582.JPG][attachment=13134:IMG_2594.JPG]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rocki jest na karmie light i ma sporo ruchu więc powinien w końcu troszkę spuścić fałdek, ale ja szczerze mówiąc tego nie widzę. :(

Dzisiaj z Rockiem byliśmy u weterynarza. Pani Basia z Chorzowa (mój ulubiony weterynarz) przebadała ROCKIEGO. Chłopak miał zrobione USG na szczęście nic złego nie było widać. Pani Basia nie potwierdziła, żeby Rocki był wnętrem. Niestety może być tak, że jądro jest na tyle małe, że na USG nie będzie widać, więc zrobiliśmy mu badania na poziom hormonów. To powinno rozwiać nasze wątpliwości. Koszt badania 100 zł.

 

Kilka zdjęć z lecznicy, te na trawce to dla specjalnych pacjentów :) jest udostępniany ogródek zamiast poczekalni. :)

 

[attachment=13148:IMG_2678.JPG][attachment=13150:IMG_2682.JPG][attachment=13151:IMG_2685.JPG][attachment=13152:IMG_2724.JPG][attachment=13153:IMG_2741.JPG]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też bardzo, bardzo mocno zaciskam kciuki za Rokiego!

 

A przy okazji mam ogromną prośbę do Grażynki, bywającej w schronisku  :) .

 

Grażynko kochana na stronie tyskiego schroniska znalazłam taką największą psią bidę z wszystkich psich bid http://schronisko.tychy.pl/wyswietl,adopcja,szczegoly,102.html

 

Mogłabyś mu zrobić jakieś fotki? On ma na stronie tylko jedno zdjęcie, w dodatku niezbyt fajne. Mogłabyś się o nim coś więcej dowiedzieć? Chciałabym mu zrobić jakieś ogłoszenia, dać szansę... On ma prawie 16 lat, prawie 8 siedzi w schronie. Tak bardzo mi go szkoda... Pomożesz mnie i jemu??? Bardzo proszę  :) ,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani wielbiciele i wielbicielki Rokiego może pomożemy mu wygrać wybory? I to na prezydenta? Na FB są ogłoszone przez fundację w której Rokuś jest wybory https://www.facebook.com/events/468305039986808/

Z tego co się zorientowałam głosować może każdy choć trochę to kosztuje. Ale przecież nasz Rokuś jest bezcenny to bedziemy mu żałować? Co o tym myślicie? Szczególnie że, dodam, Rokuś ma szcześliwy numerek 7...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...