Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

Kochani, zamówiłam na miau dwa pakiety ogłoszeń - po 130 portali - dla Tinki i Rockiego. Czekam na dane do przelewu ale musimy w miarę szybko napisać tekst i wybrać zdjęcia. Mogę liczyć na Waszą pomoc? Bardzo proszę...

 

Obawiam się, ze po konkretne informacje o psiaku będę musiała zadzwonić do ZuziM bo tu chyba takich aktualnych info nie znajdziemy...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna z miau już wczoraj do mnie napisała zeby jej przesłać teksty ale wyjaśniłam na czym polega problem. Dziś nie dałam rady zadzwonić do Zuzi  :( . Jutro chyba nie bardzo wypada ale chyba będę próbowała bo inaczej nic się nie dowiemy... Najwyżej Zuzia nie odbierze i wtedy będę ją molestowała w poniedziałek...

Link to comment
Share on other sites

Jestem dopiero dzisiaj. Przepraszam.

 

Alfa bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rozliczenie:

 

30 zł Isiak (I,II,III)

75 zł Jo37 (I,II,III)

20 zł Jolanta08 (I,II)

120 zł Elisabeta (I-VI)

60 zł kado (I,II)

20 zł kaja555 (I,II)

60 zł Certusowa (I,II)

60 zł agata51 (XI,XII,I'2015)

30 zł maruda666 (II,III)

20 zł ranias (II,III)

60 zł magda222 (II,III)

 

Wydatki:

 

- 350 zł hotelik (07.03.-06.04.)

 

Saldo: - 47 zł 

 

Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty!!! 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Magda, zbiedniał nam Rokuś... :(

Dobrze, że chociaż hotelik opłacony z góry za marzec.

Deklaracje będą spływac, ale to za mało...

 

Mało ostatni nowych zdjec Rockiego, to zajrzymy do archiwum... ;)

Niedawno odeszła Twoja Tarunia, Alfo,...

Zajrzałam na jej watek, a stamtąd trafiłam na wątek psiaków ze Schroniska w Tychaxh.

Zobaczcie, co znalazłam...

http://www.dogomania.com/forum/topic/12960-schronisko-w-tychach-pilnie-potrzebne-osoby-do-roznoszenia-psich-ulotek/page-2

Na tej stronie jest schroniskowa wizytówka i fotka młodego Rokusia, której tu na wątku nie ma. Może miał tu 3 lata, bo w takim wieku trafił do schronu w 2007r.

Pewnie jedna z pierwszych fot na Dogo. Rocki taki niepewny, wystraszony... Ale ogonem wachluje. :)

Taki cudny pies... Dlaczego tyle lat czeka na swój Dom? :(

U ZuziaM jest szczęśliwy i to jest najważniejsze.  Ale nadal czeka...

 

4b62b68a8bc9269f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Elisabetko kochana, mam nadzieję, że niedługo coś się zmieni w życiu Rockiego  :) .

 

Dzwoniłam do ZuziM, wiem już dużo o Rockusiu. Teraz musze napisać tekst do ogłoszeń, fotki i podesłać do CatAngel. Tylko ona mi jeszcze konta nie podesłała :( . 

Link to comment
Share on other sites

Elisabetko kochana, mam nadzieję, że niedługo coś się zmieni w życiu Rockiego  :) .

 

Dzwoniłam do ZuziM, wiem już dużo o Rockusiu. Teraz musze napisać tekst do ogłoszeń, fotki i podesłać do CatAngel. Tylko ona mi jeszcze konta nie podesłała :( . 

 

:) :)

Rokuś, może tym razem Ci się poszczęści...

Trzymam kciuki. :)

Link to comment
Share on other sites

No niestety, z przykrością muszę napisać, że domek, który miał wziąć Rockusia niestety nie wypalił. Okazało się, że ewentualna nowa opiekunka jest w ciąży i rodzina nie zdecydowała się na psa na stałe. Na teraz przygarnęli na DT inną psią bidę....   

 

Ale i tak są kolejne plany związane z Rockim  :) , tylko tu też na razie nie dostałam pozwolenia na pisanie...

Link to comment
Share on other sites

Myślimy pozytywnie i wysyłamy dobrą energię :)

Może się uda w końcu zmienić los naszego Rockiego :)

 

A tymczasem zapraszam na wątek "Śląskie psiury" :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/146321-%C5%9Bl%C4%85skie-psiury/

 

Schronisko w Tychach,tyska Fundacja 4 łapy i również tyska Fundacja Edano połączyły siły :)

Wątek dopiero w powijakach i serdecznie zapraszam do rozkręcenia go ;)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o odpowiedz, czy Roki był porządnie wykastrowany w schronisku.

 

Jest u nas już prawie 3 lata. Wypuszczamy go luzem kiedy tylko nie mamy spacerow z innymi samcami.

Rokus zawsze biegal z suczkami nawet wtedy kiedy miały cieczki ( miałam zawsze jakies starsze sunie, które nie były sterylizowane przez wlascicieli ). Minelo tyle czasu i nigdy nie dzialo się nic niepokojącego. A tu nagle kilka dni temu Roki zczepil sie z moja staruszka sunia, która nie może być sterylizowana ze względu na slabe serduszko.

Zupelnie tego nie rozumiem.

Pamietam przecież, ze Roki przyjechal do nas zaraz po kastracji i jezdzilam z nim na zdjecie szwów.

Pytalam swojego doktora i powiedział mi, ze czasem się to zdarza u starszych psów po kastracji, jeśli miały dość burzliwe zycie w mlodosci i pokrywaly wiele suczek. Przypomina im się to na starość. I wówczas nie ma powodu do niepokoju, bo sunia w ciaze nie zaszla.

Ale jest tez i inna możliwość.

Możliwe, ze jedno jadro Rokiego było schowane gleboko i lekarzowi nie chciało się go wyluskiwac żeby je wyciac. I kastracja została wykonana połowicznie. Albo, ze nie został wykastrowany ale jedynie mial podwiązane nasieniowody. I cos puscilo.

Jak jes,t okaze się dopiero za kilka tygodni, kiedy ciaza powinna stawac się widoczna. 

Oby jednak się tak nie stało .........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...