Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

Dziś przeczytałam wątek Rockiego. Zostanę tu z nim.:iloveyou:
Na razie jestem na bazarku Jaszy, ale potem pomyślę, jak pomogę...
Nie będzie to dużo, bo moja sytuacja jest niestabilna. W ogóle nie jest stabilna...:oops:
Los Rockiego bierze za serce.
I Twoja troska, Magda, o niego. Tyle lat mu pomagasz razem z wiernymi Cioteczkami...
Nigdy bym nie pomyślała, że psa, którego ogłoszenie czytałam w "Metrze" czekając na otwarcie supermarketu, spotkam na bazarku u Jaszki.
A zdjęcie przystojniaka sobie wycięłam i noszę w torebce...;)
Magda, mogłabym umieścic banerek Rockiego w swoim podpisie?
Nie będę taka "bez serca" na dogowątkach.:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Dziś przeczytałam wątek Rockiego. Zostanę tu z nim.:iloveyou:
Na razie jestem na bazarku Jaszy, ale potem pomyślę, jak pomogę...
Nie będzie to dużo, bo moja sytuacja jest niestabilna. W ogóle nie jest stabilna...:oops:
Los Rockiego bierze za serce.
I Twoja troska, Magda, o niego. Tyle lat mu pomagasz razem z wiernymi Cioteczkami...
Nigdy bym nie pomyślała, że psa, którego ogłoszenie czytałam w "Metrze" czekając na otwarcie supermarketu, spotkam na bazarku u Jaszki.
A zdjęcie przystojniaka sobie wycięłam i noszę w torebce...;)
Magda, mogłabym umieścic banerek Rockiego w swoim podpisie?
Nie będę taka "bez serca" na dogowątkach.:smile:[/QUOTE]

Elisabeta nawet nie wiesz jak bardzo cieszy, że tu zajrzałaś i zostałaś :)
Z psiakami na dogo jest tak, że najwięcej osób przyciągają psy wyratowane z ekstremalnych warunków.
Rocki nie był bity, głodzony, nie siedział w ciasnej klatce czy w pseudoschronisku.
Ale czy to znaczy, że ten wspaniały pies nie zasłużył na godne życie, zwykły spacer, pieszczoty?
Tyle cudownych osób mu pomaga... Jestem bardzo wdzięczna, że dali Rockusiowi szansę.
I pomimo, że domu nie widać to ludzie dalej pomagają.
Tworzymy tu zgraną stałą ekipę, która niejednemu psu z tyskiego schroniska pomogła :loveu:
Będziemy zaszczyceni jak dołączysz do naszego grona :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:oops::loveu:
A jak z banerkiem?
I jeśli mogę go wstawic, to czy nie przeszkadza, że będę z nim na bazarku?
Pewnie pytanie nie ma sensu...
Oczywiście, że taki pies jak Rocky zasługuje na dobry los!
Chociaż taki... zwyczajny. Tak go kiedyś określiła Jasza.
Tym też mnie ujął.:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']:oops::loveu:
A jak z banerkiem?
I jeśli mogę go wstawic, to czy nie przeszkadza, że będę z nim na bazarku?
Pewnie pytanie nie ma sensu...
Oczywiście, że taki pies jak Rocky zasługuje na dobry los!
Chociaż taki... zwyczajny. Tak go kiedyś określiła Jasza.
Tym też mnie ujął.:iloveyou:[/QUOTE]

Jasne, że możesz wrzucić banerek w podpis :)
Bardzo dziękuję :)

[quote name='Jasza']Ja tam lubię takie zwyczajne psy ;-)
Sama mam dwa :diabloti:[/QUOTE]

Tobołki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Rocky, już mam Twój banerek.:)
Uff... Troszkę to trwało, bo ze mnie to jest komputerowiec...:lookarou:[/QUOTE]

Nie przejmuj się :)
Ja do dziś nie potrafię podlinkować banerka pomimo, że już kilka razy mnie tu dogomaniacy instruowali ;)
I dlatego Meggi w moim podpisie jest niepodlinkowana, bo już mi wstyd pytać :oops:
Taki ze mnie komputerowiec ;)

Link to comment
Share on other sites

A właśnie miałam się czepić, że u Ciebie Magda i u Elisabety banerek nie podlinkowany :shake:.
Pomęczcie się jeszcze troszkę kochane i podlinkujcie bo inaczej nici z nowych gości na wątkach... Co z tego, że Rocki piękny na banerku jak na jego wątek nie można przez ten banerek wejść? Albo Meggi?

Jak będzie trzeba to Wam podpowiem jak to zrobić - sama znalazłam ten sposób na wątku gdzie zamawiam banerki i jak dotąd działa i nawet ja go zapamiętałam :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']A to już wiem, dlaczego nie mogłam odwiedzic Meggi..;)
Ale dostałam się na odpowiedni wątek z postów na Twoim profilu.
Kochane jesteście, że pomagacie staruszkom.:iloveyou:
O Rockim myślę i wnet się zadeklaruję na stałe.[/QUOTE]

Bardzo bardzo dziękujemy :loveu:

Ale się dzięki Tobie wątek ożywił :loveu:
Nie ma to jak świeża krew ;) :loveu:

[quote name='AlfaLS']A właśnie miałam się czepić, że u Ciebie Magda i u Elisabety banerek nie podlinkowany :shake:.
Pomęczcie się jeszcze troszkę kochane i podlinkujcie bo inaczej nici z nowych gości na wątkach... Co z tego, że Rocki piękny na banerku jak na jego wątek nie można przez ten banerek wejść? Albo Meggi?

Jak będzie trzeba to Wam podpowiem jak to zrobić - sama znalazłam ten sposób na wątku gdzie zamawiam banerki i jak dotąd działa i nawet ja go zapamiętałam :evil_lol:.[/QUOTE]

To ja od razu poproszę koło ratunkowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']AlfaLS, ja byłam taka dumna... Przez chwilę.
Chyba mnie to przerasta.:oops:
Może podpowiedz. Tylko wolno i wyraźnie.:roll:[/QUOTE]
Nie przerasta, nie przerasta... To tylko nowość techniczna i zawsze na początku jest trudno...
Połowę roboty już masz zrobione bo fotka jest :lol:. Wejdź sobie teraz w [B]Edytuj sygnaturę[/B] i kliknij lewym przyciskiem myszki na tą fotkę, którą wcześniej wstawiłaś. Wtedy zdjęcie powinno Ci się tak podświetlić na niebiesko. Jak to będziesz miała to kliknij na 6-tą ikonkę od prawej strony w środkowej linijce. To będzie taki [B]"globus z okularkami"[/B]. Wskoczy Ci okienko w które wstaw skopiowany adres /link/ pierwszej strony wątku Rockiego. Później kliknij [B]OK[/B]. I nie zapomnij kliknąć na [B]Zapisz sygnaturę[/B]. I zobaczysz, że będzie dobrze a jak to zrobisz sobie kilka razy to samo się będzie robiło :lol:.

I teraz najważniejsze - jak Twoja sygnatura będzie działa to wtedy podpowiem Magdzie :evil_lol:. Bo ponieważ ona ma dwa banerki to u niej nie bedzie tak łatwo, będzie musiała jeszcze troszkę dodatkowo pokombinować ;).

Podnosimy dziewczyny Rockiego i pokazujemy go gdzie tylko się da :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Probowalam kilka razy , ale na telefonie, wpisac post z informacja o odrobaczeniu, ale mi nie zapisalo.
Odrobaczalam te dluzej siedzace psiaki chyba w maju.
W kwietniu Edytka przywiozla do nas Pirata i zostawila dla psiakow cale opakowanie tabletek odrobaczajacych.
I za jakis czas je wykorzystalam do odrobaczania. Wtedy tez i Rokus dostal na pewno.
Jeszcze mam tabletki na robaki, bo zawsze sie w nie zaopatruje, zeby miec dla nowoprzybylych, wiec nie trzeba nic placic.
Za jakis czas Roki dostanie znow tabletke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Tak wyszło.
Napisz, że tak może byc, AlfaLS.:p
Musiałam usunąc piękne zdanie ks. Twardowskiego...:-(
To dla Rockiego.:iloveyou:
Tylko czy tak może zostac...[/QUOTE]
Coś jednak zrobiłaś nie tak... Bo tego adresu nie powinno być widać :shake:. Proszę spróbuj jeszcze raz... Jak wyjdzie to Co podpowiem co zrobić żeby jeszcze i piękna myśl się zmieściła ;). Niby teraz też mogę napisać ale nie chcę żeby wszystko się pomieszało... No chyba że jednak chcesz potrenować?

Wtedy zrób cały początek tak jak napisałam poprzednio. Do wstawienia linka wątku Rockiego. I jak już ten link wstawiłaś to po liczbie 219478 wykasuj całą resztę. I dopiero teraz naciśnij OK. Wtedy masz banerek podlinkowany krótszym adresem i piękna myśl powinna się zmieścic... Miłego próbowania :lol:.

A z jakiej przeglądarki korzystasz? Bo jak z Mozilli to podpowiem jeszcze o niebo łatwiejszy sposób :p.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...