Jump to content
Dogomania

MOPSiK = Międzyorganizacyjny Ogólnopolski Program Sterylizacji i Kastracji


Justyna Klimek

Recommended Posts

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Ryniu123

skopiowałem tu: [url]http://forum.labradory.org/viewtopic.php?p=286935#286935[/url] i tu: [url]http://labradory.info/viewtopic.php?p=964632#964632[/url] i przy okazji tu: [url]http://www.facebook.com/ryszard.walewicz[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']aktywne wsparcie bardzo by nas cieszylo.....[/QUOTE]

We własnym domu działam dość aktywnie w tej dziedzinie ;)
A tak w ogóle, to jak można pomóc? Jak rozumiem, ma to się odbywać na zasadzie współpracy między organizacjami? U nas jest tylko TOZ... To już Szami prywatnie więcej robi dla bezdomnych psiaków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Jagoda, no przepraszam... rzeczywiście głupio, że nie pomyślałam o Tobie. Możecie dołączyć do naszego porozumienia. Z kim trzeba się od Was kontaktować? Z resztą, prześlę Ci mailem treść umowy [B]MOPS[COLOR=red]i[/COLOR]K[/B]owej :)[/QUOTE]

Super, dzięki :) Jutro ją u kogoś odczytam, bo znów mi net szwankuje i poczta mi nie działa, ledwo dogo chodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Wszystko! :)

Także edukacja i uzmysławianie ludziom i gminom, że to jedyny skuteczny sposób walki z bezdomnością zwierząt i ich nadpopulacją.[/QUOTE]

[quote name='bric-a-brac']Kasa, jak wszędzie. Bazarki może? Może bardziej zainteresowanie akcją zaprzyjaźnionych firm, ludzi?[/QUOTE]

wlasnie tak, rozpowszechnianie i rozglasnianie, moze ktos ma dostep do mediow np`? one robia cuda... napisac artykuly i wysylac do prasy , tygodniki takie jak Moj Pies, czy Kot etc.... to doskonale i idealne forum naglasniania...., lokalna prasa , internet....
no i oczywiscie ulotki np do sklepow zwierzecych, schronisk, sklepow z sukniami slubnymi, etc, pp

a nastepna sprawa to zdobywanie sponsorow, bazarki, imprezy ....

bo zapobieganie jest zawsze tansze niz leczenie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina.figiel']czy możemy je wykorzystać jako wtyczkę? przygotujemy tekst i poprosimy ładnie o pchnięcie w redakcji? :) z góry ślicznie dziękujemy:)[/QUOTE]

Jak się dziewczyny nie dadzą wykorzystać (w co wątpię, znając je to raczej im się inicjatywa spodoba), to służę pomocą ;) Chyba, że od razu ja mam wysłać? Tylko mam prośbę, poczekajcie do końca tygodnia, w niedzielę mam zebranie stowarzyszenia to oficjalnie potwierdzę, czy wchodzimy w akcję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...