Jump to content
Dogomania

~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']dziewczynki, ale jeśli chodzi o adopcje zagraniczne to musimy być ostrożni, jak myślicie???

wiadomo, ze nie wydamy w go w ciemno..zreszta teraz tez ktos moze go wyadoptowac i my nic juz nie bedziemy wiedziec.

a jeśli chodzi o wyciągnięcie Pluta ze schroniska, to może trzeba na jakimś wrocławskim wątku napisać????[/QUOTE]

Juz kilka razy byl wstawiany watek Pluta na wroclawskim, nie bylo reakcji..zalamka..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Juz kilka razy byl wstawiany watek Pluta na wroclawskim, nie bylo reakcji..zalamka..:([/QUOTE]

ja chętnie Go zawiozę, ale to dopiero będzie możliwe za ok. 2 tyg. a szkoda, żeby tyle tkwił w schronisku;

ps. a czy ktoś tu z dogo kontroluje fb, bo ja tam jestem, ale się nie ogarniam tego:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ja chętnie Go zawiozę, ale to dopiero będzie możliwe za ok. 2 tyg. a szkoda, żeby tyle tkwił w schronisku;
ps. a czy ktoś tu z dogo kontroluje fb, bo ja tam jestem, ale się nie ogarniam tego:([/QUOTE]

super, lepsze 2 tygodnie, niz nic.Na fb duzo udostepniej i komentarzy,ale jakis konkretow nie wypatrzylam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']super, lepsze 2 tygodnie, niz nic.Na fb duzo udostepniej i komentarzy,ale jakis konkretow nie wypatrzylam.[/QUOTE]

no niby lepsze, tylko żeby nikt Go nie zabrał w tym czasie do niesprawdzonego domu;

a jeśli chodzi o fb to podobno padały propozycje dt/ds??? no ale tam chronologia jest do d...py

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no niby lepsze, tylko żeby nikt Go nie zabrał w tym czasie do niesprawdzonego domu;

a jeśli chodzi o fb to podobno padały propozycje dt/ds??? no ale tam chronologia jest do d...py[/QUOTE]

no wlasnie nigdzie czegos takiego nie znalazlam.
Pamietajcie,ze brakuje jeszcze 60 zl,stalych, ja moge wysac komus fanty bazarkowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']no wlasnie nigdzie czegos takiego nie znalazlam.
Pamietajcie,ze brakuje jeszcze 60 zl,stalych, ja moge wysac komus fanty bazarkowe.[/QUOTE]

ja sama wysyłam tez fanty, bo na bazarki niestety teraz w moim życiu nie ma czasu (na sen często też:( )...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']no wlasnie nigdzie czegos takiego nie znalazlam.
Pamietajcie,ze brakuje jeszcze 60 zl,stalych, ja moge wysac komus fanty bazarkowe.[/QUOTE]Monika :) mam propozycję o zmianę informacji [B]na 1-wszej stronie [/B] , bo na FB jest chaos , ludzie nie czytają/ nie mają czasu/ nie chce im się .... nie wiem ... i zadają wciąż te same pytania ...ja wszystkich odsyłam tutaj i myślę, żeby na pierwszej stronie grubymi, wielkimi literami napisać APEL o osobę we Wrocławiu, która na miejscu będzie udzielała aktualnych informacji oraz umieścić informację o wysokości opłaty za hotelik oraz ile brakuje , co to za hotelik , jego nazwa, adres ... i chyba też listę osób, które zadeklarowały kwoty .... no i chyba to wszystko ;) Taka pigułka bieżących informacji ... co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalon']Monika :) mam propozycję o zmianę informacji [B]na 1-wszej stronie [/B] , bo na FB jest chaos , ludzie nie czytają/ nie mają czasu/ nie chce im się .... nie wiem ... i zadają wciąż te same pytania ...ja wszystkich odsyłam tutaj i myślę, żeby na pierwszej stronie grubymi, wielkimi literami napisać APEL o osobę we Wrocławiu, która na miejscu będzie udzielała aktualnych informacji oraz umieścić informację o wysokości opłaty za hotelik oraz ile brakuje , co to za hotelik , jego nazwa, adres ... i chyba też listę osób, które zadeklarowały kwoty .... no i chyba to wszystko ;) Taka pigułka bieżących informacji ... co ty na to?[/QUOTE]

w drugim poscie sa deklarowicze juz zapisani, nie wiem czemu-mimo, ze watek jest przepisany na mnie , nie moge edytowac 1wszego postu,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ntytuł wydarzenia też ktoś kto założył fb mógłby zmienić, z prośbą o kogoś z Ww kto jest często w schronisku, czy kogoś kto wcześniej Plutka mógłby przewieźć do hoteliku???[/QUOTE]

tak wlasnie, napisaam juz do zalozycielki .

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, boje sie troche bo pluto ma ujmujace zdjecie i duzo osob dziala na emocjach. Mam jednego psa, ktory mial podobna sytuacje na fejsie. Byly pretensje czemu nic sie nie dzieje, czemu go nie wyciagaja, wszyscy pomoga. W koncu pod presja pies wyladowal u mnie a teraz malo kto o nim pamieta a i wplaty na hotel co raz mniejsze. Dlatego nikt z Wroclawia nie pali sie do brania odpowiedzialnosci za psa, bo wie jak to sie skonczy. Zosia ma 4 psy u siebie z czego 2 swoje a dwa ze schronu bo dom tymczasowy nie dal rady. Po za tym ma na odpowiedzialnosci hotelowej Ramzesa , Emke i Zefira o ktorym pisalam wyzej. A do niedawna jeszcze Atosa. Deklaracji zostało polowe, okazuje sie ze pracuja na psy ktore powinny byc oplacone z deklaracji. Dlatego na spokojnie trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik żeby później nie było zaskoczenia że nie ma z czego za hotel płacić bo takich sytuacji jest na dogo mnóstwo. I nie chodzi tu czy to mój hotel czy też inny.
A przy okazji zapraszam do prześledzenia wątku właśnie Zefira, strona 4 - pokazuje jak się fejsowicze burzą że jeszcze nie wyszedł:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226754-Zefir-na-minusie-i-co-dalej[/URL]

Edited by LILUtosi
Link to comment
Share on other sites

Ciotki, naprawdę trzeba się zebrać w sobie i ustalić kto będzie pilnował informacji na fb i na dogo, kto będzie sprawował bezpośrednią pieczę nad Pluto (podejmował decyzje, dzwonił, żeby dowiedzieć się co u niego słychać itp.), trzeba kuć żelazo póki gorące i póki jest zainteresowanie Plutem....

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...