Jump to content
Dogomania

Euro dog show 2012


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kerus (terier japonski) wczoraj BOB, dzis BOB, tytul Championa Rumunii i Zwyciezca Europy 2012 ;)))

dziekuje wszystkim, ktorzy trzymali za nas kciuki ;)))))

link do pierwszej partii zdjec - [url]http://pies.tv/index/movie/id/246/bucharest-winner-interra-2012.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A dziś na EDS:
American Dollar z Arislandu: Veteran European Winner + BIS WETERANÓW ![/QUOTE]

[quote name='Graba']BUCHAREST WINNER 4.X.2012 - wilczandka (czechosłowacki wilczak) z mojej hodowli czyli BLANKA "Dar wilka": CAC i BOB!!!!![/QUOTE]

[quote name='pawelg']Kerus (terier japonski) wczoraj BOB, dzis BOB, tytul Championa Rumunii i Zwyciezca Europy 2012 ;)))

dziekuje wszystkim, ktorzy trzymali za nas kciuki ;)))))

link do pierwszej partii zdjec - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/246/bucharest-winner-interra-2012.html[/URL][/QUOTE]

[quote name='Santana']AT - Gingerdream ALL EYES ON ME - BOB, Zwycięzca Europy 2012
AT - Gingerdream BORN TO BE WILD - CACIB[/QUOTE]
No, prosze, nastepni zadowoleni:0
Brawa i gratulacje!!!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A jak w podsumowaniu wyglądała cała organizacja wystawy??

Bo z tego co słyszałem to jakaś masakra... mało miejsca, ringi beznadziejnie oddzielone, brak ocen opisowych, brak medali... nawet podobno katalog trzeba było sobie kupić, gdyż nie był ze zgłoszeniem- ja mam takie wieści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orti']A jak w podsumowaniu wyglądała cała organizacja wystawy??

Bo z tego co słyszałem to jakaś masakra... mało miejsca, ringi beznadziejnie oddzielone, brak ocen opisowych, brak medali... nawet podobno katalog trzeba było sobie kupić, gdyż nie był ze zgłoszeniem- ja mam takie wieści[/QUOTE] Co do organizacji, na kilku tego typu wystawach już byłam i tak:
ringi małe to fakt, ciężko było pokazać psa w ruchu szczególnie dużego, za to ring honorowy na prawdę przygotowany super, wykładzina tępa, oświetlenie super, prezentacja psów zgodna z katalogiem łącznie z podaniem właściciela, duży telebim - to światowy poziom.
Parking drogi ale bez korków i problemów z miejscami - wjazd płynny bez korków, jak dla mnie po horrorze z Salzburga zupełnie inna bajka.
Opisów w kartach ocen na tej rangi wystawach ja osobiście nigdy nie widziałam a byłam na kilkunastu, więc to norma, tylko lokaty i tytuły.
Katalogi płatne, rozety płatne i to uważam trochę przesada :(
Jeszcze na minus bardzo rozwleczone w czasie finały :( z Bucarest Winner wyjechaliśmy dopiero po 20 :(
Ale porównując np z Salzburgiem czy Bratysławą uważam że Bucarest wypadł o klasę lepiej.

A teraz troszkę samochwalstwa:)

[B]Bucarest Winner:[/B]

[COLOR=#0000cd][B]Lofty Lady Godiva[/B][/COLOR] - Bucarest Junior Winner,[B] BOB Junior[/B]
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Brigitte Bardot[/B][/COLOR] - CAC, CACIB, Bucarest Winner, [B]Champion Rumunii !!![/B]
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Desperado [/B][/COLOR]- CAC, CACIB, Bucarest Winner, BOG I, [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Best in Show !!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B]
EDS:[/B]

[COLOR=#0000cd][B]Lofty Lady Godiva[/B][/COLOR] - Europa Junior Winner
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Brigitte Bardot[/B][/COLOR] - ex II (champion class)
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Desperado [/B][/COLOR]- res. CAC, res. CACIB (champion class)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A dzisiaj WINNER Na Każdą Pogodę - Mł. Zwycięzca Europy + Best Junior :)[/QUOTE]
Brawo:)


[quote name='Lofty']
A teraz troszkę samochwalstwa:)
[B]Bucarest Winner:[/B]
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Lady Godiva[/B][/COLOR] - Bucarest Junior Winner,[B] BOB Junior[/B]
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Brigitte Bardot[/B][/COLOR] - CAC, CACIB, Bucarest Winner, [B]Champion Rumunii !!![/B]
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Desperado [/B][/COLOR]- CAC, CACIB, Bucarest Winner, BOG I, [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Best in Show !!![/B][/COLOR][/SIZE][B]
EDS:[/B]
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Lady Godiva[/B][/COLOR] - Europa Junior Winner
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Brigitte Bardot[/B][/COLOR] - ex II (champion class)
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Desperado [/B][/COLOR]- res. CAC, res. CACIB (champion class)[/QUOTE]
Kurczę, nic tylko zazdrościc:)

Martwi mnie ten płatny katalog, bo nie uprzedziłam koleżanek, aby mi kupiły.....
[B]A może ktos ma katalog z piątku (5.10.2012) i mógłby mi zeskanować stawkę?
[/B]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']

A teraz troszkę samochwalstwa:)

[B]Bucarest Winner:[/B]

[COLOR=#0000cd][B]Lofty Lady Godiva[/B][/COLOR] - Bucarest Junior Winner,[B] BOB Junior[/B]
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Brigitte Bardot[/B][/COLOR] - CAC, CACIB, Bucarest Winner, [B]Champion Rumunii !!![/B]
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Desperado [/B][/COLOR]- CAC, CACIB, Bucarest Winner, BOG I, [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Best in Show !!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B]
EDS:[/B]

[COLOR=#0000cd][B]Lofty Lady Godiva[/B][/COLOR] - Europa Junior Winner
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Brigitte Bardot[/B][/COLOR] - ex II (champion class)
[COLOR=#0000cd][B]Lofty Desperado [/B][/COLOR]- res. CAC, res. CACIB (champion class)[/QUOTE]


No wiadomo, że przy takich sukcesach wszelkie niedociągnięcia wystawy idą w niepamięć ;)

Ogromne Gratulacje!! :klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orti']No wiadomo, że przy takich sukcesach wszelkie niedociągnięcia wystawy idą w niepamięć ;)

Ogromne Gratulacje!! :klacz::klacz::klacz:[/QUOTE]

Orti sukcesy sukcesami ale ja zawsze dość krytycznie oceniam poziom organizacji i tak jak powiedziałam było sporo niedociągnięć ale można było też zauważyć sporo plusów. Tak więc aby być obiektywnym trzeba powiedzieć że były i wpadki ale były i rzeczy za które należy się organizatorowi pochwała.


[B][quote name='Asiaczek']A może ktos ma katalog z piątku (5.10.2012) i mógłby mi zeskanować stawkę?[/B] [/QUOTE]

za chwilkę wyślę Ci stawkę na PW:)

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak pisala Ewa, byl balagan...ale gdzie go nie ma? Gdyby organizatorzy rozwiazali kwestie odleglosci pomiedzy ringami, gdyby nie pobierali az tak duzych oplat za parking (nawet 52 euro za dzien), grooming area (40 euro), katalog (5 euro) czy rozety (10 euro), to pozostale niedociagniecia mozna byloby im wybaczyc. A tak, wydawać by sie moglo, ze chcieli na wszystkim zarobic...

co do sedziowania, jednym sie podobalo, innym nie ;) ale takie sa uroki takich wystaw :)

ogolnie, jak na tyle psow, wystawa byla zorganizowana dosc dobrze

Link to comment
Share on other sites

Wielkie gratulacje dla wszystkich.
A tak przy okazji, mogłabym prosić o scan stawki pekińczyków na PW ( było ich około 50). Z góry bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...