Jump to content
Dogomania

Euro dog show 2012


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

Po zalogowaniu się do systemu wystawowego [URL]https://entry.tailorsnet.com[/URL] należy przejść do zakładki "my dogs", wybrać psa (see details) i po prawej stronie wyświetli się UPCOMING SHOWS, a pod tym przyznany numerek i możliwość wydrukowania potwierdzenia wraz z numerkiem "print ring number".
Ja dostałam informację mailową że trzeba sobie samemu wydrukować numerek...
I jeszcze, że parking na miejscu będzie kosztował 40 EUR...
Dla zwycięzców będą rozetki, które można będzie sobie kupić za 10 EUR.
Tragedia...

Edited by jita
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jita']Po zalogowaniu się do systemu wystawowego [URL]https://entry.tailorsnet.com[/URL] należy przejść do zakładki "my dogs", wybrać psa (see details) i po prawej stronie wyświetli się UPCOMING SHOWS, a pod tym przyznany numerek i możliwość wydrukowania potwierdzenia wraz z numerkiem "print ring number".
Ja dostałam informację mailową że trzeba sobie samemu wydrukować numerek...
I jeszcze, że parking na miejscu będzie kosztował 40 EUR...
Dla zwycięzców będą rozetki, które można będzie sobie kupić za 10 EUR.
Tragedia...[/QUOTE]
Matko...... czuje się osłabiona...

[I]Edit[/I]: juz wydrukowałam.[B] jita[/B] - bardzo dziękuje za informację:)

pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

Oj kobiety nie przesadzajcie w zasadzie na każdej tak dużej imprezie jest niezły bałagan ....ja dostałam dwa miale ....w sprawie o której piszecie wyżej ......wieć pewnie do kogoś mogło nie dotrzeć ;) Mnie przeraża tylko daleka droga ......ale co tam ......nie tak daleko się bywało ;)

Link to comment
Share on other sites

odnosnie EDS:
Oznakowanie bardzo slabe. Co do promocji, to nie dosc, ze praktycznie nie widac jej w centrum miasta, to jeszcze w ogole nie ma oznakowan wokol Romexpo, gdzie jutro rozpocznie sie show.

Przeszlismy cale centrum wystawnicze :) musicie uwazac na wejscia, nie kierujcie sie do jednego, mozna wjechac kazda brama, wtedy sa szanse, ze unikniecie kolejek ;)

hale bardzo podobne do tych w Kielcach, dzis jeszcze organizatorzy rozkladali tasmy, maty, etc.

Na moim fb dodalem dwa zdjecia z komorki ;) w pt dodam cos z aparatu, ale czekam, az mi kolezanka przywiezie czytnik kart, ktory zostal u mnie w domu...

oby tylko korkow nie bylo! powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...