Jump to content
Dogomania

Euro dog show 2012


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='krzysio']Nie wiem jak u Was Asiaczku ale u nas sędzia inny...nie wiem czy dobrze czy żle ale mam podobne zdanie jak Agasia-nie na wystawie tej rangi...[/QUOTE]Oni nie mieli wyboru - zgłosiło im się O POŁOWĘ mniej psów niż się spodziewali!!! Jednakże w takiej sytuacji, moim zdaniem, powinni dać ludziom możliwość wycofania zgłoszenia - powiedzmy tydzień po ogłoszeniu zmiany. Wiadamo, że organizator zawsze ma prawo, itp., wiadomo, że wypadki się zdarzają i sędzia może w ostatniej chwili zachorować, ale tutaj jest inna sytuacja, zmiana sędziów jest spowodowana kiepskim planowaniem, czyli jest winą organizatora... U nas akurat sędzia na Euro się nie zmianił, chociaż in Interze - tak.

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie, powinni dac ogloszenie wczesniej ze musza zmienic obsade i dac mozliwosc wycofania zgloszen. Akurat ja jestem zadowolona z sedziego, ktorego teraz "dostalam", ale w mojej rasie sa sedziowie preferujacy rozne typy i gdybym trafila na "nie mojego" to jest to wyrzucenie sporych pieniedzy w bloto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Oni nie mieli wyboru - zgłosiło im się O POŁOWĘ mniej psów niż się spodziewali!!! Jednakże w takiej sytuacji, moim zdaniem, powinni dać ludziom możliwość wycofania zgłoszenia - powiedzmy tydzień po ogłoszeniu zmiany. Wiadamo, że organizator zawsze ma prawo, itp., wiadomo, że wypadki się zdarzają i sędzia może w ostatniej chwili zachorować, ale tutaj jest inna sytuacja, zmiana sędziów jest spowodowana kiepskim planowaniem, czyli jest winą organizatora... U nas akurat sędzia na Euro się nie zmianił, chociaż in Interze - tak.[/QUOTE]
Ciekawe, że nigdy nie spotkałam się z taką możłiwością.
Podejrzewam, że gdyby taki przepis wprowadzono i organizacje nadal robiłyby takie hopki ze zmianami sedziów, to wtedy rzeczywiście mieliby zdecydowanie mniej psów zgłaszanych. Nam-wystawcom nie dano - jak dotychczas - takiego wyboru...

A może ktos się spotkał z takim zapisem gdzieś-kiedys? Może warto porozmawiac o takiej zmianie na naszych walnych zebraniach?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wpis z FB:

[B][URL="http://www.facebook.com/boyofdracula/posts/423573967701038"]Cristian Stefanescu[/URL][/B]
THIS IS MY ANSWER TO THE LAST POST OF Mia Ejerstad ON HER WALL 50 MINUTES AGO:

SO, MADAM, AND MR.BOCCHINO, I UNDERSTAND NOW WHO SEND EMAILS TODAY, SAYING OUR SHOWS WAS CANCELLED. YOUR VINDICATIVE BEHAVIOUR IS TOTALLY OUT OF THE COMMON SENSE. YOU ARE PATHETIC! SHOW TO THE PEOPLE ANY CONTRACT SIGNED BY ME! SHOW IT! INDEED WE SHORT THE LIST OF JUDGES BUT WE DIDN'T ADD OTHER NAMES NOT SCHEDULED BEFORE! MADAM AND MR BOCCHINO, IF YOU DON'T KNOW, I WILL INFORM YOU NOW: IT'S RECESSION, ECONOMICAL CRISE! HELLOOOO! WAKE UP TO REALITY! EVERYTHING WE DID WAS PUBLIC! WE DIDN'T HIDDEN THE TRUTH! YOU JUST WANTED MILKING EXHIBITORS ASKING FOR EVERYBODY TO PAY 25 EURO BECAUSE THEY ARE COMING WITH CRATES IN THE SHOWGROUND! I HAVE INFORMED THAT NOTHING WILL BE MANDATORY BUT OPTIONAL. AND YOU START A CAMPAIGN AGAINST ME, AGAINST PETRU MUNTEAN, AGAINST EURO DOG SHOW, AGAINST EVERYBODY...OF COURSE YOU DIDN'T DARE TO SIGN THIS TEXT AND OTHERS, YOU LET BOCCHINO TO SIGN THESE TRASHES AND AFTER THAT YOU POST THEM ON YOUR WALL. BECAUSE BOCCHINO IS NOBODY AND YOU HAVE MORE CONNEXIONS. I KNOW THIS GAME, MADAM! WHEN YOU SAW PEOPLE REGISTRATED AT SHOW YOU STARTED TO SEND EMAILS TO ASK THEM PAYING YOUR SERVICES, WITHOUT OUR CONSENT! YOU START TO SEND EMAILS SAYING THE SHOWS WILL BE CANCELLED. NOW, EVERYBODY WILL UNDERSTAND WHO ARE YOU MADAM AND FABRIZZIO BOCCHINO! SHAME ON YOU!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Dokladnie, powinni dac ogloszenie wczesniej ze musza zmienic obsade i dac mozliwosc wycofania zgloszen. Akurat ja jestem zadowolona z sedziego, ktorego teraz "dostalam", ale w mojej rasie sa sedziowie preferujacy rozne typy i gdybym trafila na "nie mojego" to jest to wyrzucenie sporych pieniedzy w bloto.[/QUOTE]

Dokładnie jest tak jak głosisz...

Link to comment
Share on other sites

Jezeli zglaszaliscie swojego psa na EDS 2012, a jest on w wieku 15-18 msc, to sprawdzcie do jakiej klasy ich system was przypisal! Moj pies ma blisko 17 msc, zglaszalem go do klasy posredniej, a system z automatu go przydzielil do klasy juniorow. Wczoraj dostalem mozliwosc sprawdzenia tego, stad tez, w piatek napisalem do organizatorow e-maila w tej sprawie...ktorzy poinformowali mnie, ze ich system automatycznie mnie przydzielil do juniorow...

mam nadzieje, ze juz w poniedzialek uda mi sie wszystko wyjasnic...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...