Jump to content
Dogomania

Euro dog show 2012


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

[B]5-7 października 2012 - Bukareszt - Rumunia[/B]

Pierwszy termin zgłoszeń [B]16 kwietnia 2012[/B]:

1szy pies € 70
2gi, 3ci itd. € 65
Baby/Puppy € 40

Drugi termin zgłoszeń [B]18 czerwca 2012[/B]:

1szy pies € 80
2gi, 3ci itd. € 75
Baby/Puppy € 45

Ostatni termin zgłoszeń [B]3 września 2012[/B]:

1szy pies € 95
2gi, 3ci itd. € 85
Baby/Puppy € 55

[B]Płatność tylko przelewem.

[/B]Przy okazji Euro Rumuni urządzają [B]EUROMANIĘ [/B]- tj. wystawy towarzyszące:

29.09 - Targu Mures - Dracula Golden Trophy - CACIB


29.09 - Targu Mures - CAC

30.09 - Targu Mures - CACIB


02.10 - Ploiesti - Wine Gate Keepers Show - CACIB


04.10 - Bukareszt - Bucharest Winner 2012


04.10 - Bukareszt - Interra 2012

Koszty zgłoszeń na wystawy towarzyszące to:

1szy pies € 55
2gi, 3ci itd. € 45
Baby/Puppy € 40

termin zgłoszeń do [B]03 września 2012[/B].


[URL="http://eurodogshow2012.com/sites/default/files/files/euromania_eurodogshow_judges%20lists%20_1.pdf"]http://eurodogshow2012.co...0lists%20_1.pdf[/URL]


kto się wybiera? [IMG]http://amstaff-civ.home.pl/forum/images/smiles/wesoly.gif[/IMG]


My planujemy długi pobyt w Kraju Drakuli :)
[B]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Patisa']Niech mi ktoś wytłumaczy, co to te "wystawy towarzyszące"? Czutałam o tym własnie na str Euro Rumuni, ale nie zrozumiałam...?!
Dla jasności - jestem zielona :D[/QUOTE]
Wystawy towarzyszące Europejskiej wystawie, czyli EUROMANIA (proponują, aby wybrać się w podróż po Rumunii - pozwiedzać i przy okazji wystawić swoje psy):
29.09 - krajowa [I][B]Tg.Mures ([/B][/I][I][B]C.A.C.)[/B][/I]
29.09 - międzynarodowa [I][B]Tg.Mures ([/B][/I][I][B]C.A.C.I.B. – Calificare Crufts)
[/B][/I]30.09 - międzynarodowa [I][B]Tg.Mures ([/B][/I][I][B]C.A.C.I.B. Expozitie de Campionat)
[/B][/I]02.10 - międzynarodowa [I][B]Ploiesti ([/B][/I][I][B]C.A.C.I.B.)[/B][/I]
04.10 - międzynarodowa [I][B]Bucuresti [/B][/I][I][B](C.A.C.I.B.)[/B][/I]
04.10 - międzynarodowa [I][B]Bucuresti ([/B][/I][I][B] INTERRA) - [/B][/I]wystawa III grupy (teriery)
5,6,7.10 - [I][B]European Dog Show

[/B][/I]A propo wyjazdu, czy znalazły by się osoby chętne na wspólną podróż kamperem. Zastanawiam się, czy w ten sposób nie będzie wygodniej i "może" taniej. Wstępnie zastanawiam się nad wynajęciem kampera 7 osobowego, jest to już okres pozasezonowy i ceny są niższe. Trzeba liczyć ok.11-12 dni, wyjazd byłby z Gdańska. Szacowany koszt to ok.5000zł+paliwo. Musiałabym się również zorientować w opłatach za autostrady i dowiedzieć się od związku rumuńskiego, czy przewidują miejsca postojowe dla kamperów na terenach wystaw.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hotel zarezerwowany :) wzialem ostatni duzy pokoj. Zarezerwowalem tez samolot, 470 zl od osoby w dwie strony :) Sa tez po 400 zl, ale niestety, mnie godzina (pozno wieczorem) wylotu nie pasowala...

Wystawa bedzie w Romexpo, bardzo blisko lotniska. Dla wiekszosci z was najtansza podroz do Bukaresztu bedzie wlasnie samolotem ;) jak cos, moge wam dac namiary na dobre biuro podrozy ;)

Link to comment
Share on other sites

O tyle dobrze. Dla mnie mało opłacalna ta opcja ;) Dwa bilety po prawie 500 zł + paliwo do Warszawy + parking na tydzień. Paliwo tam i z powrotem na Euro będzie mnie kosztowało 1.200 zł i mam możliwość swobodnego poruszania się po Bukareszcie bez opłat dodatkowych typu taxi. Niemniej dla osób z Warszawy i okolic warta przemyślenia ta wersja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']pies wraz z klatka, ktora ma atest lotniczy, nie moze przekroczyc 10 kg :)[/QUOTE]

Oj oj oj na pokładzie może to być max 8 kg wszystko co powyżej w Locie trafia do luku niestety:(
Fakt ze bilet jest tani poniżej 500 zeta na dziś ale jak doliczysz psa 60 euro w jedną stronę na pokładzie to już masz dla jednej osoby z psem około 1tys.
no i poruszanie po Bukareszcie dodatkowe koszty :( nie licząc bagaży niewymiarowych typu stół, dmuchawa itp to wszystko waży :(
Zakładając że chcesz jechać z więcej niż jednym psem to już samolot przestaje być opłacalny, nie wspominając o dużych psach to jest niestety kosztowa abstrakcja:(
Tak więc ja jadę jak zawsze psio-wozem mam nadzieję że w miłym towarzystwie i za przyzwoitą kasę:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Monia85']Wystawy towarzyszące Europejskiej wystawie, czyli EUROMANIA (proponują, aby wybrać się w podróż po Rumunii - pozwiedzać i przy okazji wystawić swoje psy):
29.09 - krajowa [I][B]Tg.Mures ([/B][/I][I][B]C.A.C.)[/B][/I]
29.09 - międzynarodowa [I][B]Tg.Mures ([/B][/I][I][B]C.A.C.I.B. – Calificare Crufts)
[/B][/I]30.09 - międzynarodowa [I][B]Tg.Mures ([/B][/I][I][B]C.A.C.I.B. Expozitie de Campionat)
[/B][/I]02.10 - międzynarodowa [I][B]Ploiesti ([/B][/I][I][B]C.A.C.I.B.)[/B][/I]
04.10 - międzynarodowa [I][B]Bucuresti [/B][/I][I][B](C.A.C.I.B.)[/B][/I]
04.10 - międzynarodowa [I][B]Bucuresti ([/B][/I][I][B] INTERRA) - [/B][/I]wystawa III grupy (teriery)
5,6,7.10 - [I][B]European Dog Show

[/B][/I]A propo wyjazdu, czy znalazły by się osoby chętne na wspólną podróż kamperem. Zastanawiam się, czy w ten sposób nie będzie wygodniej i "może" taniej. Wstępnie zastanawiam się nad wynajęciem kampera 7 osobowego, jest to już okres pozasezonowy i ceny są niższe. Trzeba liczyć ok.11-12 dni, wyjazd byłby z Gdańska. Szacowany koszt to ok.5000zł+paliwo. Musiałabym się również zorientować w opłatach za autostrady i dowiedzieć się od związku rumuńskiego, czy przewidują miejsca postojowe dla kamperów na terenach wystaw.[/QUOTE]
monia wybierasz sie ?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...