Jump to content
Dogomania

klatka


evee

Recommended Posts

Witam,
Mam problem z moim rocznym rozrabiaką. był przyzwyczajony do pozostawiania samemu w domu ale wyjazd do rodziców na wakacje totalnie go zmienił, teraz gdy wychodzę z domu na ok 1-2 to po powrocie zastaję pogryzione łóżko, fotele i wyrzucony śmietnik. Zawsze prze wyjściem ma spacer ok2h, później przez ok 30min jesteśmy w domu w "sepacacji" czyli nie dotykam, nie mówię do niego . Dostaje kość kong zabawki i wychodzę. Zastanawiam się nad kupnem klatki. wiem że klatka powinna być takiej wielkości by spokojnie mógł się obrócić. Potrzebuję takiego orientacyjnego rozmiaru klatki waszych psów w stosunku do wielkości ich samych. Nie chcę kupić wielkiego molocha ale za mała też być nie może. on sam jest wielkości labladora bo to mieszaniec.
Bardzo proszę o odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

nie no zamknięcie w łazience nic nie zmieni, pies będzie jeszcze bardziej się stresował.
Zastanawiałaś się co może być przyczyną jego zmiany? Moze cos sie u rodzicow wydarzylo? Moze go zamykali? albo nakrzyczeli na niego, albo czegos sie przestraszyl?

trening kennelowy w tym przypadku moze pomoc...
mojemu bardzo pomaga dużo ruchu...godzina aktywnego spaceru z rzucaniem piłki dziennie to podstawa (plus krotkie spacerki na potrzeby...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...