Jump to content
Dogomania

Dino,jestem mieszkancem Gliwic i mam swoj Eden


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rany boskie, on wygląda prawie jak mój Jurand, nawet tego samego oka nie ma. Że ja póki co nie mogę mieć dwóch psów. Leć na pierwszą, piesku.

Oczodół musi być zamknięty operacyjnie i to jak najszybciej - może zacząć się paprać, łatwo o zakażenie, nie mówiąc o tym że to boli. Jeśli są potrzebne jakieś pieniądze, to ja się chętnie dorzucę.

Edited by makabresku
Link to comment
Share on other sites

[quote name='makabresku']Rany boskie, on wygląda prawie jak mój Jurand, nawet tego samego oka nie ma. Że ja póki co nie mogę mieć dwóch psów. Leć na pierwszą, piesku.

Oczodół musi być zamknięty operacyjnie i to jak najszybciej - może zacząć się paprać, łatwo o zakażenie, nie mówiąc o tym że to boli. Jeśli są potrzebne jakieś pieniądze, to ja się chętnie dorzucę.[/QUOTE]

witaj cioteczko o pieknym imieniu
powoli zaczynamy dzialac przy nim....
to wspanialy pies
i mamy nadzieje ze jeszce znajdzie
dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makabresku']Chciałam parę grafik rzucić na bazarek, wydrukowane w formacie a4 i oprawione w antyramy, jak mam to zrobić?

(aha, grafiki moje, mam pełne prawa autorskie ;p)[/QUOTE]

zrob bazarek pozniej fotki sciagnij na [URL="http://www.wrzuta.pl"]www.wrzuta.pl[/URL]
i na zasadzie kopiuj-wklej wstaw na bazarku
czy o to chodzilo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']zrob bazarek pozniej fotki sciagnij na [URL="http://www.wrzuta.pl"]www.wrzuta.pl[/URL]
i na zasadzie kopiuj-wklej wstaw na bazarku
czy o to chodzilo?[/QUOTE]

Nie do końca, widać mało konkretnie się wyraziłam;) Chodziło mi o te bazarki dla Dino. Mogę wystawić parę swoich prac, tylko nie chcę w tym celu robić własnego bazarku, bo jestem zakręcona i nie ogarnę. Ale jeśli ktoś będzie coś organizował, to ja chętnie się dopiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makabresku']Nie do końca, widać mało konkretnie się wyraziłam;) Chodziło mi o te bazarki dla Dino. Mogę wystawić parę swoich prac, tylko nie chcę w tym celu robić własnego bazarku, bo jestem zakręcona i nie ogarnę. Ale jeśli ktoś będzie coś organizował, to ja chętnie się dopiszę.[/QUOTE]

rozumiem
to ja bede robila to napisze do Ciebie
ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...