Jump to content
Dogomania

Wyżeł Weimarski, młody pies! Dom i opłata, schronisko lub las. Pomocy!Wyadoptowany.


kopiko

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale pokręt z niego :/ ode mnie chcial 300 zł! A prędzej 500 !
Mówił mi, że nie ma internetu.. a jednak. Jak to tez on mowil; pies by mu mieszkanie zdemolowal i że jest najgorszym psem jakiego widział, a tu piszę, że dobrze wychowany:razz: Chcę się go pozbyc i oddac byle komu. A potem ktoś tak jak on będzie chcial go oddac bo sie nie sprawdzi i w kolo macieju .. Mam nadzieje, że Wy dziewczynki cos zdzialacie. Mnie w okresie świąt raczej nie będzie.....
Do weimaranerklub ; On uważa, że pies jest rasowy. Bo przecież wyglada jak Weimar ;) on o świecie psów to nic nie wie, a nie mówiąc już pewnie o rodowodach. Choć gdyby pies mial ten tatuaz to byloby latwiej..
Moim zdaniem to by przydały się ogłoszenia, że znaleziono psa. Przecież Weimary nie są tak ' popularne' i nikt ich od tak tez nie kupuje. Po prostu jest on rzadkością więc być może to pies kogoś z tego miasta gdzie facet mieszka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Jest miejsce w Warszawie od 21 grudnia do 3 stycznia, potem jedzie do Poznania na DT..... , ale teraz gościu mówi, ze psa nie przywiezie do W-wy przed świętami. :( Jeszcze Agata69 będzie z nim pertraktować.[/QUOTE]
Dlaczego nie przywiezie?! Przecież wyjeżdża w czwartek.. (?) On coś kręci..
A z resztą to pewnie kłopotu nie chce mieć na Święta. Bo kto by przed świętami wyjeżdżał..

Link to comment
Share on other sites

mam caly czas smsy z hotelu co i jak
jest okres swiateczny
i twierdza ze maja klientow
szczerze powiedziawszy nie wiem co im odpowiadac
a jest czekajaca w Warszawie suczka -wyzla niemieckiego- na hotel, ktora tez trzeba sie zaopiekowac
jestem w tej chwili w kropce

Link to comment
Share on other sites

Przekazałam facetowi nasze decyzje. Powiedział, ze siezastanowi. Niestety palnęłam głupstwo: wspomniałam o kastracji i facet się spłoszył. Jakby chodziło o jego jaja. zaczęłam sprawe odkręcać, ale co padło to padło.
mam się skontaktować w niedziele wieczorem.

Ati, pisze tylko to co ustaliłam. Nie mogę zrobić nic wiecej ponadto. Jutro wyjeżdzam na 2 dni. W poniedziałek rada pedagogiczna i wywiadówki, wtorek zabieg, środa rada zatwierdzajaca, czwartek to 2 wigilie w szkole, w piątek chciałam okna umyć ale pewnie starczy czasu tylko na kupno choinki. Taka karma...

Link to comment
Share on other sites

Agata to niech może Weimarnerklub przejmie telefony? Może jako ktoś inny z ogłoszenia w internecie??? może spróbować zadzwonić?
Facet chce 'dobra' dla tego psa wiec pewnie to jest powodem.
Jeszcze się okaże, że on wcale go nie odda..
pozdrawiam i powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Śledzę ten temat od zeszłego tygodnia chciałbym w jakiś sposób pomóc.
Jestem z Warszawy miałem ochotę sam zaadoptować tego biedaka ale żona nie wyraziła zgody,nie dla tego że nie lubi psów wręcz przeciwnie ale mamy zamówioną suczkę w hodowli.Miałem przez rok adoptowanego Weimara niestety odszedł po dwóch nie udanych operacjach,minęły 4 miesiące a ja jeszcze nie mogę po tym dojść do siebie.Ale nie o tym chciałem pisać,jeżeli chodzi o przewiezienie go lub załatwienie czegokolwiek w Warszawie to nie ma problemu.Mój adres mailowy [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, dopiero wróciłam.
Słuchajcie, jesli jest taka deklaracja krisa, tomoze w ogóle nie prosić sie tego ćwoka właściciela i umówić tylko odbiór psa? Inaczej do końca nie bedziemy pewni czy pies dotrze do warsawy czy nie.
Czekam na jakies decyzje, dopiero wtedy zadzwonię do tego faceta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...