Jump to content
Dogomania

Saba - mówią, że się zgubiłam,ale nikt mnie nie szuka, więc ja poszukam nowego domu!


Istar19

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sabcia pokochała świnkę morską, aż się boję tej miłości, bo podobno pilotuje ją przez cały czas. Państwo dzwonili do schroniska i są nią zachwyceni, teraz dostała cieczkę i jej sterylizacja się opóźni.

Trochę obawiam się tej miłości do świnki, bo miałam podobną historię z moją Dianą, nad którą się wszyscy zachwycali, że taka opiekuńcza i tak kocha naszego żółwia.

Nosiła go przez parę miesięcy, wylizywała mu skorupę, żeby w którymś momencie "zapolować" na jego głowę, gdy już całkiem się do niej przyzwyczaił, na szczęscie żółw pomimo utartej opinii o braku refleksu szybko sie schował do skorupy i do nieszczęścia nie doszło!

Link to comment
Share on other sites

bardzo ale to bardzo się cieszę!! :D
wspaniały mi prezent moja Sabcia zrobiła na święta

a co do miłości do gryzoni ...Sesi (labradorka pamiętacie?;) gania po domu z królikiem i świnką morską ;) już od kilku miesięcy (świnka chora była i miała zostać uśpiona przez właścicieli ...ale pani Sesi ja zabrała i wyleczyła, a królik tez z adopcji - rodzina już go nie chciała)

mam nadzieje że Sabcia również znajdzie kompana do zabaw w śwince ... i bedzie dla niej delikatna :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...