Jump to content
Dogomania

Nie nadajesz się?! Do KOSZA! Czyli KARYGODNA decyzja ministra...


Jetrel

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie to jest ludzka wdzięczność zawierność oddanie i ciężką pracę ... jaka jestem wściekła,:angryy: aż we mnie wrze :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:To z nim powinno postąpić się dokładnie tak samo:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Rozumie, że minister wydając taką decyzję kierował się oszczędnościami. To ja poproszę o konkrety. Ile kosztuje utrzymanie takiego pieska na "emeryturze" i jak to się ma do całości wydatków budżetowych.
Przecież takich piesków nie jest aż tak dużo aby stanowiły duże obciążenie budżetowe, jak chcą szukać oszczędności to niech zaczną od siebie.
A niech te biedne pieski zostawią w spokoju, zapracowały przecież na godną emeryturę i taka ich wdzięczność czeka. W głowie mi się nie mieści, jak można być takim ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kokula']Rozumie, że minister wydając taką decyzję kierował się oszczędnościami. To ja poproszę o konkrety. Ile kosztuje utrzymanie takiego pieska na "emeryturze" i jak to się ma do całości wydatków budżetowych.
Przecież takich piesków nie jest aż tak dużo aby stanowiły duże obciążenie budżetowe, jak chcą szukać oszczędności to niech zaczną od siebie.
A niech te biedne pieski zostawią w spokoju, zapracowały przecież na godną emeryturę i taka ich wdzięczność czeka. W głowie mi się nie mieści, jak można być takim ...[/QUOTE]

Zwłaszcza, że te psy (może to brutalnie zabrzmi) bardziej "zasłużyły na życie" od przeciętnego psa, ponieważ same pracowały na swoje utrzymanie i przede wszystkim na bezpieczeństwo naszego kraju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Ku... nie wierzę...
Trzeba sprawę nagłośnić i petycje pisać, ministra potępić publicznie... nie wiem, jestem w takim szoku, że nie mogę myśleć racjonalnie...[/QUOTE]
Usypiajmy byłych ministrów, byłych prezydentów i w ogóle po co nam emeryci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']I co można z tym zrobić? Może ktoś stworzy petycję?[/QUOTE]
Pomyślimy o tym, trzeba poprosić o pomoc prawnika - może jest na forum. Zarejestrowałam się na forum celnicy.pl, aby być z Nimi w kontakcie. Dziś nic nie napiszemy, trzeba się z tym przespać i dobrze zastanowić, jak to rozegrać.
Tak racjonalnie, bez emocji.
Teraz trzeba wątek rozsyłać wszędzie.
Pomyślę o kontakcie z organizacjami ekologicznymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmosia']Usypiajmy byłych ministrów, byłych prezydentów i w ogóle po co nam emeryci?[/QUOTE]
też się podpisuję, wszystkich emerytów i niepełnosprawnych i bezrobotnych od razu do piachu.
po prostu nie wierzę i wszystko się we mnie gotuje:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...