Jump to content
Dogomania

Rottweilery zagryzły w Czechach swoją właścicielkę


Ryss

Recommended Posts

25 rottweilerów zagryzło w północnych Czechach właścicielkę hodowli psów tej rasy. Do zdarzenia doszło w pobliżu miasta Louny. 60-letnia kobieta zmarła na miejscu w wyniku odniesionych ran.

Więcej tu:
[URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10792683,Rottweilery_zagryzly_w_Czechach_swoja_wlascicielke.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

I znowu zacznie się medialna nagonka na tę rasę. Już widzę nagłówki w żądnych taniej sensacji brukowcach. Najgorsze jest to, że niewielu ludzi wybiera rasę rozmyślnie ( większość kupuje psa, bo ładny, modny, bo sąsiedzi takiego mają to ja nie będę gorszy/a). Mnie też podobają się husky, borzoje, rottweilery czy dobermany, ale zdaję sobie sprawę, że to nie są rasy dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

to nie rasa jest winna tylko czlowiek jego natychmiastowa chec zysku wiem z wlasneych obserwacji ze utrzymanie tak wielkiego stada wymaga odpowiedzialnosci i nakladow.Utrzymac w ryzach 25 psow nie potrafi nikt w pojedynke, do tego dochodzi rowniez osczedne karmienie psy glodne ktore musza nakarmic swoje mlode moga sie posunac do ekstremy. Rottweilery to psy dla koneserow i ludzi o zdrowej psychice.

Link to comment
Share on other sites

Szczęście w nieszczęściu, że to tym razem wydarzyło się u braci Czechów, a nie w Polsce, bo znów podniosłaby się medialna wrzawa o rottweilerach - urodzonych mordercach. A tak naprawdę w takich przypadkach zawsze jest winny tylko człowiek - jego głupota, lub nieodpowiedzialność, a nie pies. I jak powiedziała Martha Scott: [I]Nie popełnij błędu i [I]nie traktuj[/I] swojego [I]psa jak człowieka[/I], albowiem on potraktuje cię jak [I]psa[/I]. [/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...