Jump to content
Dogomania

LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!


Agnes_Jot

Recommended Posts

[quote name='Aga-ta']przepraszam, ze nie na temat, ale jest tu sporo osob, ktore zajmuja sie pomoca labladorom. Jest do oddania rodowodowy, 8-letni, biszkoptowy lablador, wykastrowany. Psiak potrzebuje chocby DT. Jezeli ktos moze pomoc bardzo prosze o kontakt na PW[/QUOTE]

przeczytaj proszę tutaj [url]http://www.fundacjaprima.pl/forum/viewtopic.php?t=121[/url] jak ogłaszać na forum Fundacji Prima labki które potrzebują pomocy - na pewno ktoś się z Tobą skontaktuje :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytam ten wątek od początku ale jakoś mi się nie składało bo sunia nie była u mnie. Teraz mogę więcej informacji o niej przekazywać. Dogadałam się dzisiaj z fundacją Fioletowy Pies [url]http://www.fioletowypies.pl/[/url] , można środki na ich konto przekazywać z dopiskiem "Gaja". Jutro się spotykam z Prezesiną Magdą dogadamy szzczegóły ale już wiem , że mają umowę z moim wetem o współpracy więc dla mnie to super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']wczoraj poznym wieczorem dostalam odpowiedz na PW od p.Agaty R. z VIVY,ze buldozia ma juz DS,a pytalam o nia na tym watku ,bo stad mialam "namiary"(min tel i e-mail do osoby ,u ktorej sunia byla)wiecej juz chyba nie bede zawracala sobie glowy pomoca psom a jeszcze troche i "wylecze sie" z checi adopcji(szczegolnie po przeczytaniu postu Donvitowa),bo uwazam ,ze mozna troche sympatyczniej.....tym bardziej ,ze na forum jestem nowa i o wielu rzeczach nie mam zielonego pojecia....pozdrawiam krystyna fischer[/QUOTE]

Przepraszam, że się wtrącę, ale muszę skomentować to co napisałaś......... Jeżeli Twoją chęć posiadania psa odebrały wpisy na portalu czy brak kontaktu to chyba dobrze, że zrezygnowałaś z adopcji. Chcesz adoptować psa czy człowieka? Co tu zawinił pies, że nie masz kontaktu? Że ktoś niesympatyczny?

"wiecej juz chyba nie bede zawracala sobie glowy pomoca psom" - to zdanie będzie dla mnie cytatem roku! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']Donvitow,serdecznie dziekuje za podpowiedz,wroci maz z pracy napiszemy PW do Maupa 4:-)[/QUOTE]

Na PW odpowiedziałam :)


[quote name='Donvitow']W sprawie bulw napisz PW do Maupa4[/QUOTE]

Donvitow a dlaczego do mnie ?
Przeciez to nie ja zajmuję się hurtowymi pseudoadopcjami buldożków.
Ja MAM buldożki.
I według mnie jest zasadnicza i kolosalna róznica między "mam buldożki" a "miele buldożki"


[quote name='Nazwabez']Przepraszam, że się wtrącę, ale muszę skomentować to co napisałaś......... Jeżeli Twoją chęć posiadania psa odebrały wpisy na portalu czy brak kontaktu to chyba dobrze, że zrezygnowałaś z adopcji. Chcesz adoptować psa czy człowieka?[B] Co tu zawinił pies, że nie masz kontaktu?[/B] Że ktoś niesympatyczny?

"wiecej juz chyba nie bede zawracala sobie glowy pomoca psom" - to zdanie będzie dla mnie cytatem roku! :D[/QUOTE]




No własnie co tu zawinił pies ? A może odwrotnie - co tu zawinił człowiek ? A dokładnie lula2010 ?
Wpisała się nie na tym watku co trzeba ?
A może po raz kolejny niedowartościowana młodociana działaczka postanowiła się z kims i kimś pobawic ?


A co do tego czy ktoś jest bądz nie jest sympatyczny - kultura i dobre wychowanie powinny obowiązywac wszystkich bez wzgledu na wiek i "wydumane stanowiska partyjne".
Zwłaszcza "działaczy" powinny obowiązywac. Bo jakby nie było to działacze żyją z tych wszystkch "lul2010" - bo to one chcąc adoptowac od nich pieska zdejmują im z głowy odwieczny problem "działaczy": gdzie i u kogo upchnąc kolejne "cztery papierowe" buldożki które własnie wiozą w bagażniku ....


Tak wiec dla mnie cytatem roku bedzie ten Twój post. Kolejna sfrustrowana i niedowartościowana ? Działaczka ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']wczoraj poznym wieczorem dostalam odpowiedz na PW od p.Agaty R. z VIVY,ze buldozia ma juz DS,a pytalam o nia na tym watku ,bo stad mialam "namiary"(min tel i e-mail do osoby ,u ktorej sunia byla)wiecej juz chyba nie bede zawracala sobie glowy pomoca psom a jeszcze troche i "wylecze sie" z checi adopcji(szczegolnie po przeczytaniu postu Donvitowa),bo uwazam ,ze mozna troche sympatyczniej.....tym bardziej ,ze na forum jestem nowa i o wielu rzeczach nie mam zielonego pojecia....pozdrawiam krystyna fischer[/QUOTE]
lula2010, nie zrazaj sie, ten watek jest poswiecony tak wielu psom, ze moze sie zrobic maly galimatias....Ci wszyscy ludzie tutaj są naprawdę wielcy, wez pod uwagę, że więcej działają w rzeczywistości niż siedzą przed kompem:) Jest tutaj tyle różnych wątków, poczytaj i chęć Ci wróci:)

Link to comment
Share on other sites

zobaczcie na tą aukcję: [url]http://allegro.pl/jack-russell-terrier-mozliwosc-dowozu-i2008978922.html[/url]

cyt:"Przedmiotem sprzedaży jest usługa pokazania szczenięcia oraz poinformowania o wszystkich potrzebach i zaletach danej rasy. Szczenie natomiast jest oddane gratis do wykonanej usługi. Co jest zgodne z nowa ustawa wchodząca w życie 01.01.2012."

Psy rozmazane dla kasy, sprzedawane GRATIS płacisz za usługę!!
Proszęzgłaszajcie naruszenie zasad - musi allegro zając sie tym!!
Kazdy kto ma konto niech klika tylko ZGŁOŚ NARUSZENIE ZASAD tam wybieram tylko ze jest to zywe ziwerzę i tyle.
LUDZIE RUSZCIE SIE SZCZEGÓLNIE BOJKOTUMY TAKICH CWANIACZKÓW JA TEN z aukcji nr 2008978922

EDIT:
Zgłaszac mogą nawet nie zalogowane osoby - zgłoszenie 1 aukcji trwa 5 sekund! TO naprawde jest banalne.
Ja teraz tylko kopiuję nr aukcji i wklejam w miejsce zgloszenia wybieram ze sa to zywe ziwerzęta i jazda kolejna aukcja...
Allegro tylko jak bedzie torpedowane tymi zgłoszeniami to cos zrobia-bo tak -pazerni sa i szkoda im prowizji!!

Link to comment
Share on other sites

nie zrazilam sie ani do ludzi ani do adopcji psa,odnioslam tylko nieodparte wrazenie ,ze proponowane do adopcji psy sa dla wczesniej juz "wybranych",a potem mozna sie pochwalic liczba osob ,ktore sie o danego psa "bily"...poza tym nie pytalam ,nie dzwonilam namolnie czy sunia jest piekna,zdrowa tylko jak reaguje na inne psy ,
bo w domu mam jeszcze 12-letnia babcie(TTB) i 18 mies bulwe fr;i jesli powiedziano mi ,ze oddzwonia to po prostu cierpliwie czekalam,a ze o bulwie do adopcji z pseudo napisano na tym watku -to na nim tez pytalam(zadna z bulw nie miala osobnego watku z opisem,zdjeciami,bo wyadoptowujacy uwazali ,ze b fr szybko znajda domy) i to wszystko ode mnie w tym temacie:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik77']zobaczcie na tą aukcję: [URL]http://allegro.pl/jack-russell-terrier-mozliwosc-dowozu-i2008978922.html[/URL]

cyt:"Przedmiotem sprzedaży jest usługa pokazania szczenięcia oraz poinformowania o wszystkich potrzebach i zaletach danej rasy. Szczenie natomiast jest oddane gratis do wykonanej usługi. Co jest zgodne z nowa ustawa wchodząca w życie 01.01.2012."

Psy rozmazane dla kasy, sprzedawane GRATIS płacisz za usługę!!
Proszęzgłaszajcie naruszenie zasad - musi allegro zając sie tym!!
Kazdy kto ma konto niech klika tylko ZGŁOŚ NARUSZENIE ZASAD tam wybieram tylko ze jest to zywe ziwerzę i tyle.
LUDZIE RUSZCIE SIE SZCZEGÓLNIE BOJKOTUMY TAKICH CWANIACZKÓW JA TEN z aukcji nr 2008978922

EDIT:
Zgłaszac mogą nawet nie zalogowane osoby - zgłoszenie 1 aukcji trwa 5 sekund! TO naprawde jest banalne.
Ja teraz tylko kopiuję nr aukcji i wklejam w miejsce zgloszenia wybieram ze sa to zywe ziwerzęta i jazda kolejna aukcja...

Allegro tylko jak bedzie torpedowane tymi zgłoszeniami to cos zrobia-bo tak -pazerni sa i szkoda im prowizji!![/QUOTE]

Tu się Pan pomylił, bo aukcja przewiduje możliwość dowozu a to jest niezgodne z ustawą. Takie szczeniaki jako gratis można zgłaszać na allegro, jako nieodpowiedni dział - powinny być w artykuły zoologiczne/dla psa/lub usługi
EDIT:
Jeszcze jedno


A[I]rtykuł 4. TOWARY ZAKAZANE
[/I][I]4.1.[/I][I]Sprzedający zobowiązują się do niewystawiania na Aukcji Towarów, którymi obrót narusza obowiązujące przepisy prawa (...)
4.3.Przedmioty, o których mowa w art[COLOR=black]. [URL="http://allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php#rule4.1"][COLOR=#4444ff]4.1.[/COLOR][/URL] i [URL="http://allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php#rule4.2"][COLOR=#4444ff]4.2.[/COLOR][/URL] nie [/COLOR]mogą być oferowane wraz z Towarami jako bezpłatny dodatek (gratis).[/I]

[URL="http://allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php#rule3"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/country_pages/1/0/...ment.php#rule3[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Donvitow;
Boguś podobno dotarł do domku i bardzo by chciał się zaprzyjaźnić z rezydentami koszatniczkami.
Witam serdecznie...znalazłam takie oto ogłoszenie na bialystokonline...bardzo szybko nowi właściciele nacieszyli się Bogusiem : ( ...smutne...
[COLOR=black][B]Oddam wspaniałego 2 letniego boksera w dobre ręce[/B][/COLOR]
Oddam cudownego boksera, w wynajętym mieszkaniu nie mogę go już dłużej trzymać. Przyjazny, czysty, nie szczeka i nie niszczy w domu!
Zdjęcia i historia boksera:
[url]http://tinyurl.com/6m5epks[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cameleon']Donvitow;
Boguś podobno dotarł do domku i bardzo by chciał się zaprzyjaźnić z rezydentami koszatniczkami.
Witam serdecznie...znalazłam takie oto ogłoszenie na bialystokonline...bardzo szybko nowi właściciele nacieszyli się Bogusiem : ( ...smutne...
[COLOR=black][B]Oddam wspaniałego 2 letniego boksera w dobre ręce[/B][/COLOR]
Oddam cudownego boksera, w wynajętym mieszkaniu nie mogę go już dłużej trzymać. Przyjazny, czysty, nie szczeka i nie niszczy w domu!
Zdjęcia i historia boksera:
[url]http://tinyurl.com/6m5epks[/url][/QUOTE]

Dzięki za info. Wiemy o tym. Boksie z pseudo mają na Dogo swój prywatny wątek i tam już jest ta informacja.
Niestety "słomiany zapał", to częsta sprawa.
A psiaki po takich przejściach potrafią zachowywać się niekonwencjonalnie. Wymagają cierpliwości a czasem potrafią być trudne.
W " naszym fachu" nie ma dnia bez złych wieści. Na pewno SOS bokserom znajdzie psiaczkowi dobry domek.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=cameleon;Witam serdecznie...[B][B]znalazłam takie oto ogłoszenie na bialystokonline[/B][/B]]...bardzo szybko nowi właściciele nacieszyli się Bogusiem : ( ...smutne...
[COLOR=black][B]Oddam wspaniałego 2 letniego boksera w dobre ręce[/B][/COLOR]
Oddam cudownego boksera, w wynajętym mieszkaniu nie mogę go już dłużej trzymać. Przyjazny, czysty, nie szczeka i nie niszczy w domu!
Zdjęcia i historia boksera:
[URL]http://tinyurl.com/6m5epks[/URL][/QUOTE]
Czy spisano z nimi umowę? Jakim prawem samowolnie próbują się go pozbyć ???:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...