Jump to content
Dogomania

zawody - Gdańsk 13.01.2007


Urwis

Recommended Posts

Mam kilka pytań w związku z zawodami 13.01, może ktoś będzie znał odpowiedzi:razz:

Czy to prawda, że udział w zawodach obedience mogą wziąć tylko psy zarejestrowane w Związku?
Jeżeli to prawda, to z czy ktoś wie, dlaczego tak?
Czy "zarejestrowane w Związku" jest równoznaczne z " tylko rodowodowe" czy można się jakoś "dorejestrować".
Co z następnymi zawodami w lutym? Czy będą takie same ograniczenia?

Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia i V']To nie psy musza byc zarejestrowane, tylko przewodnicy. Innymi slowy -jesli chcesz startowac musisz sie zapisac do ZKwP. Pies moze byc kundelkiem,[...][/quote]

Dzięki,Basiu. Ja tak właśnie myślałam wcześniej i z tej okazji planowałam w środę odwiedzić oddział sopocki, zapisać się pierwszy raz w życiu do Związku i od razu opłacić startowe za sobotę. A potem już sobie w miarę regularnie startować. Ale dostałam info, że tylko PSY zarejestrowane (czyli rodowodowe) i trochę mi ręcę opadły... ale już powoli się podnoszą:lol:. Uff, dzięki, zaraz poinformuję resztę, połowa znajomych ma kundelki, jak mój.

Pozdrawiam serdecznie
Iza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master'] Iza, co będzie w lutym? :razz: [/quote]

Niestety, już nic :(
Wystawy nie ma i dziś się dowiedziałam, że zawodów (tych halowych, które były w zeszłym roku) też na pewno nie będzie. Tak więc sorki, fałszywy alarm jeśli chodzi o luty.
A co do tych zawodów, to na pewno wystarczy zarejestrowany przewodnik, pies nie musi być, dziś sprawdzone :lol:

Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i V']To nie psy musza byc zarejestrowane, tylko przewodnicy. Innymi slowy -jesli chcesz startowac musisz sie zapisac do ZKwP. Pies moze byc kundelkiem, jesli starujesz z 2 psami ten drugi musi miec rodowod.[/quote]
Na pewno? :crazyeye: Pierwsze słyszę. Czy to dotyczy tylko obedience, czy innych sportów również?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Na pewno? :crazyeye: Pierwsze słyszę. Czy to dotyczy tylko obedience, czy innych sportów również?[/QUOTE]

Ja też :razz:


Nigdy o tym nie syszałam. A członkiem Zk mozna zostać czy się ma psa, czy się nie ma czy się ma kundelka czy rasowego.
Jeżeli nie masz 18 lat skończonych, to wtedy wysyłasz jednego rodzica on się zapisuje i startujesz na jego konto. Czyli tato lub mama własciciel Ty przewodnik;)

Link to comment
Share on other sites

ja właśnie wróciłam, na razie mogę wrzucić tylko wyniki, bo mu się się rozgrzać po dniu na tej wichurze:

sędzia: J. Rurarz
komisarz: M. Kowalska

klasa "zero"

1. Lord Ludwig von Erikson, airedale terrier, wł. Joanna Hewelt 99 pkt
2. Bona, sznaucer, wł. B. Schadach 97,5 pkt
3. Xamir z Padoku, doberman, wł. M. Woźnicki 92 pkt
4. Kubuś, pudel miniaturowy, wł. A. Matejuk 90 pkt
5. Sagan Gasko Prim, hovawart, wł. P. Osiński 87 pkt
6. Matylda z Kryształowej Wyroczni, buldog francuski, wł. K. Zyżun 77 pkt
7. Urwis, mix, wł. I. Dyk 77 pkt
8. Fado Milka Goldi, golden retriever, wł. J. Zawadzka 53 pkt
9. Paker, labrador, wł. M. Skrzypczak, dys
10. Gucio, mix, wł. M. Zapór, dys
11. Catja Aki, owczarek blegijski malinois, wł. E. Leser, dys
12. Rafa, ON, wł. M. Czerwińska, nie obecna

klasa "jeden"

1. Coca Brikasta, owczarek francuski briard, wł. M. Świtek, 172,5 pkt
2. Dogger Kudłate Serce, owczarek francuski briard, wł. M. Litwinowicz, 165 pkt
3. Figa, mix, wł. A. Żabińska, 138 pkt
4. Yaga Ydole z Kovarny, owczarek belgijski tervueren, wł. M. Szpakowska, dys

Serdecznie gratuluję wszystkim startującym!
No to po pierwszych zawodach w tym roku, sezon otwarty :D

Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy wszystkim a zwłaszcza zwycięzcom :), dziękujemy organizatorom za bardzo miłą atmosferę (i poczęstunek, który niektórych uratował przed śmiercią z głodu - bo rano ze stresu nic nie mogli zjeść :lol: ). A pani komisarz ringu była wprost fantastyczna.

Pozdrawiam
Iza

P.S. Asiu, nie mogę wejść na swoje konto na psysportowe, mimo, że robię wszystko według instrukcji:cool1: (chyba)

Link to comment
Share on other sites

Wszyskim uczestnikom gratuluję startu, dziękuję za współzawodnictwo w przemiłej atmosferze! Specjalne podziękowania kieruję także do organizatorów - za wspaniałą organizację, życzliwość i... wyrozumiałość!
A teraz kilka słów do pani komisarz ringu:
Sorki, że na "ty", ale [u][b][size=24][color=red]BYŁAŚ WSPANIAŁA![/color][/size][/b][/u]

Dziękuję i do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

[B]Habibi[/B]
piękne zdjęcia!
Czy będę mogła zamieścić te z Ludwikiem na mojej stronie?

A w ogóle uważam, że Urwis powinien dostać specjalną nagrodę Mister Photo. W życiu nie widziałam tak fotogenicznego psa. Na żywo też jest super, no ale na zdjęciach to już w ogóle niesamowite wrażenie :loveu:

A u nas na stronie w dziale video jest już nagranie z naszego startu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...