Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Wróciliśmy nasze osiągnięcia to CWC i res. CACIB ale co najważniejsze:[/COLOR][/FONT]
[CENTER][B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=magenta]Eryś został[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][SIZE=5][FONT=Courier New][COLOR=magenta]w wieku 2 lat i 5 miesięcy [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][FONT=Courier New][COLOR=magenta]CHAMPIONEM POLSKI [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][FONT=Courier New][COLOR=magenta][SIZE=3]ukończył go na wystawie w Białymstoku [/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[SIZE=5][B][SIZE=5][FONT=Courier New][COLOR=magenta]jednak warto było jechać tyle kilometrów z Koszalinka [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/SIZE][/CENTER]

[SIZE=5][B][SIZE=5][FONT=Courier New][COLOR=magenta][COLOR=red]Matagi[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[CENTER][/SIZE][B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=magenta][SIZE=3][COLOR=red] dziękuję bardzo za namiary na hotel[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=magenta][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=magenta]na wystawie było super możecie być dumni [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]




[SIZE=5][COLOR=magenta][SIZE=5][COLOR=magenta][SIZE=5][FONT=Courier New][COLOR=magenta]nie jeden oddział marzy aby ich wystawa była tak dobrze zorganizowana [/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][CENTER][B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=magenta][SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER]







[/quote]

[CENTER]GRATULACJE WIELKIE!!!!:multi: :loveu: A to,że wystawa tak zorganizowana,to zasługa naszego Zarządu!!!:lol: Mój udział w organizacji to malutki procencik,takie tyci tyci;) Za rok będzie jeszcze lepiej!!!!:eviltong: [/CENTER]



[quote name='MichalMi']Nam również było bardzo miło poznać! [/quote]
[quote name='MichalMi']

[CENTER]A odnośnie intera - pojęcia nie mam - wg mnie niestety nie jest.

Przeszukałem dziesiątki stron i żadnej wzmianki nie znalazłem.

[/CENTER]

[/quote]

[CENTER]Mnie też było baaardzoooo miło!:multi: A co do intera,to może sie dowiedz albo w ZG,albo ciut poźniej w naszym ZK/na razie zamknięty/.[/CENTER]


[CENTER][quote name='blaira']Na poczatek chce [SIZE=5][COLOR=red]BAAAAARDZO[/COLOR][/SIZE], ale to [SIZE=6][COLOR=red]BAAAAARDZO[/COLOR][/SIZE] podziekwac [SIZE=6][COLOR=red]MATAGI.[/COLOR][/SIZE][/quote]

[/CENTER]

[quote name='blaira']

[CENTER][SIZE=6][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Bardzo miło bylo Ciebie poznac i porozmawiac. Dziekuje za pomoc, naprawde jestes swietna!! jak j Ci sie odwdziecze, procz tego ze moj "tatusiek" byl Twoja wizyta zacgwycony, miloby spedzic razem z Toba czas !!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[SIZE=6][COLOR=red][CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Zycze wam sukcesow!!![/COLOR][/SIZE]

[CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Co do samej wysawy...ja bylam i jetsem zadowolona !![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red]Zapewne przyczynilo sie do tego tez [SIZE=5][COLOR=red]1 lok,CAC, CACIB oraz BoB [COLOR=black][SIZE=2]mojego Cescika.Jestem z niego bardzo dumna !![/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=red][/CENTER]

[CENTER][SIZE=6][COLOR=red][SIZE=6][COLOR=red]Gratuluje wszystkim, Iwono Twoja "malolatka" spisala sie cudownie na BIS Junior...zycze dalszych sukcesow.[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Chcialabym bardoz pogratulowac za wygranego BOGa AmStaffowi- Nemo REWELACJA on plynal a nie biegl...wybaczam ze "kuzyn" zajal nam miejsce na BoGu I trzymam za Nemcia kciuki zeby wygral BISa...naprawde jestem nim za zachwycona :loveu:[/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]Nie ma co dziękować,bo ja lubie pomagać:evil_lol: Baaaardzo,ale to bardzo miło było mi Was poznać!:loveu: "Tatusiek" jest świetny,cieszę sie bardzo ,że jego dziecko jest u Krzyśka,więc zapewne będe mogła od czau do czasu zobaczyć jak rośnie :lol: .Mam nadzieję,że taksówek przyjechał szybko i nie traciliście nerwów.Gratki raz jeszcze!!!!:multi: :loveu: A sukcesów to my nie odnieśliśmy u siebie:diabloti: Moja Ojo "ma otwarte oczy":evil_lol: :crazyeye: Musze sprawić jej jakieś ciemne okulary,coby nastepny "znawca" jej tego nie zarzucił:evil_lol: Generalnie mam to w d....uszy i sie nie przejmuję:eviltong: Do zobaczenia gdzieś-buziale i pozdrówka!:lol: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=6][COLOR=red]pozdr.[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[/quote][CENTER]

[CENTER][quote name='narisowa']GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZWYCIEZCÓW I ORGANIZATORÓW !!![/quote][/CENTER]

[/CENTER]

[quote name='narisowa']

[CENTER]wystawa SUPER!!!, dawno nie byłam na tak dobrze zorganizowanej imprezie. z powodu awarii samochodu ledwie zdążyliśmy.

NARIS ex I CWC CACIB BOB!
[CENTER]Talagia - miło było poznać. wysyłam PW.
MATAGI - super, super, super wystawa!!!, ale rozwianej fryzury nie przyuważyłam - szkoda!
puchary za bob - rewelacja!!!
jak będziemy w polsce w sierpniu w przyszłym roku przyjeżdżamy[/CENTER]

[/CENTER]

[/quote]


[CENTER]Gratulacyje wielkie!!!!!!!:multi: :lol: Nie przyuważyłaś mnie,bo z obłędem w oku galopowałaś :eviltong: na ring główny-był to albo wybór w grupie,albo...nie wiem co:oops: :evil_lol: .Zapytałam sie "kto to"-powiedziałaś,że Naris,ja na to,że muszę mu zrobić fotę,bo jeszcze zostane zamordowana:evil_lol: ,a Ty na to,że później,bo musisz leciec na ring przygotowawczy:eviltong: .Cos tam Was ufociłam z ringu głównego.....wstawie to tu,i prześle na maila-ale jakość taka sobie:p [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][SIZE=4]Asiaczek , II BOG[/SIZE]

[SIZE=4]Ogromne gratulacje !!![/SIZE][/quote]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Piotrusiu!!!!:lol: [SIZE=2][COLOR=#000000]GRATULACJE WIELKIE DLA CIEBIE!!!! :multi: :loveu: [COLOR=blue]wYSTAWIASZ 2 LATA ZALEDWIE, I MASZ JUŻ[/COLOR][COLOR=magenta] INTERCHAMPIONA!!!!![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

[quote name='Draczyn']Ja rownież przyłaczam sie do zdania moich przedmowcow i skladam najserdeczniejsze podziekowania i gratulacje dla organizatorow[/quote]

Dziękujemy!!!!!!:loveu: :multi: Gratulujemy!!!!! I ....zapraszamy za rok!!!!:lol:


[quote name='setka'][LEFT]Organizacja fachowa, to fakt, było wspaniale:loveu: Jedna rzecz tylko mnie trapiła. Musiałam wędrować z psią kupą szukając kosza:oops:. Owszem później okazało się, że jest po drugiej stronie łączonych ringów, czyli teoretycznie kilka metrów ode mnie:oops:. Ale było przestrzennie mimo naprawdę dużej liczebności widzów. Atmosfera miła. Podobało się nam, tym bardziej, że suśka młoda best junior, zw mł, a Abi CWC, res CACiB:multi:

No i ta kawa od peedigree i batoniki:p... SUPER!! Polecam:lol:[/LEFT]
[/quote]

Również gratki wielkie!!!!:multi: :loveu: A co do koszy.....to ja też szukałam ...okazało się,że mam go za plecami:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Musiałek[/B]
[B]nane[/B]
[B]Talagia[/B]
[B]MichalMi[/B]
[B]blaira[/B]
[B]Narisowa[/B]
[B]goshka[/B]
[B]nessieOO[/B]
[B]nokian73[/B]
[B]setka[/B]
[B]PiotrJan[/B]
- ogromne gratulacje dla Was od teamu Asiaczkowego!

My też zaszalelismy:
[B]KENTARO WITH ME Asiaczek FCI [/B]- wo1, Best Pyuppy
[B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B] - CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG2, skończony Championat Polski!
[B]KALIMERA Asiaczek FCI [/B]- - wo1.
[B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI[/B] - CWC, CACIB, NDSwR, skończony Championat Polski!

Nasze obserwacje co do wystawy:
- SUPER pucharki za BOB'a!!!
- duza liczba sponsorów i fundatorów - a to przekłada się na więcej zadowolonych osób.
- Kafejka Pedigree Pal + cudownie orzeźwiająca herbatka! Do pełni szczęścia brakowało mi jedynie cytrynki...:lol:
- ja akurat cieszę się, że BIS'y odbywały się w hali. Ale tutaj każdy ma prawo do własnej opinii.
- spikerka - słabo słyszalna.

Innych "błędów i wypaczeń" - nie zauwazyłam...

[SIZE=6][B]MATAGI - JESTES WIELKA!!![/B][/SIZE]
Pzdr.[/quote]
[SIZE=5][COLOR=red]ASIU MOJA KOCHANA!!!!!:lol: [SIZE=2]Tak bardzo sie cieszę,że "wykonalaś plan",GRATULUJĘ BARDZO BARDZO SUKCESÓW!!!!Asiaczki są [B]NIEZAWODNE!!!!!:multi: :lol: :loveu: [/B]Maluchy rozpoczęły karierę wystawową wybitnie obiecująco,za moment będę i im gratulowała ukończonych championatów,później interów....a nie dzieje sie to z przypadku-DOSKONAŁY Z CIEBIE HODOWCA I TYLE!!!!:multi: :lol: wiesz,co robisz,a to najważniejsze !!!![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR]
Jak następnym razem będziesz w Białymstoku /czyli za rok:diabloti: /to zabiore cytrynke ze sobą na wystawę /ja jestem herbaciana,a hebata bez cytryny to nie tooooo....:shake: /-mam zawsze i jak gdzieś jadę ,to tez zabieram choc jedna ze sobą:eviltong: .
Spikerowi za rok sprawimy jakowąś tubę:evil_lol: /żart,oczywiście:evil_lol: / ale na hali ,gdzie jest tyle ludzi i psów /a każdy z w/w jest "rozmowny":eviltong: / trudno ustawić mikser czy co tam,aby to było słyszalne i nie wyło /niektóre psy nie były by zachwycone:shake: /.

A co do mojej wielkości:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hiihiiii-jak pobiore dalej sterydki kochane :angryy: na psią alergie to będę jeszcze większa!!!!!:evil_lol: I znowuż to był żart -dziękuję bardzo ,że Wam wszystkim sie podobało,ale mój wkład w to to...0,00001% -jakie mamy władze-takie mamy wystawy!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']Asiaczku - RÓWNIEŻ GRATULACJE!!! :D
ja ze sklerozą na ramieniu cały czas z podziwu wyjść nie mogę, jak MATAGI zdołała zapamiętać tyle osób i mało tego - zdążyła zamienić dwa słowa :)
potwierdzam - MATAGI JEST WIELKA :)[/quote]

Hiiihiiiii:evil_lol: ;) Ja jestem PAMIĘTLIWA!!!!:evil_lol: :eviltong: Taaaaa,jestem WIELKA hiiiiii hiii i SKROMNA TYŻ!:diabloti:

[quote name='cotons rule!'][B]Asiaczku[/B] - [B][SIZE=4][COLOR=red]OOOOGROOOMNE[/COLOR][COLOR=red] Gratulacje :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]

[B]Matagi[/B] - to pewnie Twoja sprawka:diabloti: - w lokalnej białostockiej telewizji
był program informujący o wystawie, a w nim podobno wiele
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=2][COLOR=black]ciepłych słów o cotonkach, przełożyło sie to na spore[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
zainteresowanie jedyną wystawianą w tej rasie dziewczynką.
[B]Dziękuję[/B]
A maleństwo spisało się: [B]Zwyc. Młodzieży I BOB,[/B] chociaż ma
dopiero 9 m-cy i 1 dzień.[/quote]

Nieeee,nieeeee;) :eviltong: to nie ja!:eviltong: To nasz Prezesuńcio!:eviltong: :lol:
[B]GRATULACJE DLA MAŁOLATA COTONOWEGO!!!!:multi: :loveu: :lol: [/B]i TAK TRZYMAC DALEJ!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franka']Oj takie pochwaly z kazdej strony to chyba trzeba bedzie sie wybrac w przyszlym roku choc to tak daleko:evil_lol: :cool3: Pzdr.[/quote]


A trzeba było słuchać się stałego bywalca wystaw białostockich (czyli mnie) - a teraz żałuj :eviltong: :evil_lol: bo było fajnie :ylsuper:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No to wreszcie odpoczęłam po wczoraj -uffffff. Na początek gratulacje dla wszystkich dużych wygranych i tych mniejszych też ;) . Atmosfera na wystawie super :cool2: Pozdrowionka dla wszystkich znanych mi od dawna i nowopoznanych dogomaniaków. Fajnie było się spotkać i pogadać - jednym słowem DZIĘKI ZA WCZORAJ. :thumbs:

No i tak jak wszyscy wcześniej MATAGI JEST WIELKA I DO TEGO SZALONA :sweetCyb: :ylsuper: - tak samo jak reszta organizatorów wystawy.
Pzdr[/quote]

[B]Katarzyno Moja Miła!:lol: :loveu: [/B]Powtórze się:dzięki,dzięki!!!!:loveu: Było super!!!:lol: A jak jeszcze raz napiszesz,żem szalona-dołożę następnym razem do sałatki muchomora!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A co!:eviltong: -niezrównoważeni nie widzą ,co czynią....:evil_lol: -buziale!:loveu:

[quote name='sylwekw']Ja też potwierdzam, że to bardzo miłe, iż Matagi znalazła czas i chęci zamienić choć dwa słowa z mniej i bardziej znanymi sobie osobami.

Niestety przez to chyba trochę zaniedbała swoją sunię w przygotowaniach do występu :mad:
[B]Sylwku!:lol: [/B]Ja ZAWSZE jestem miła!!!Kto mnie zna-ten to wie!:eviltong: W jakiś tam sposób byłam gospodarzem na tej wystawie i trudno ,żebym nie zamieniła słowa z tymi mniej znanymi mnie,jak również poznaje więcej osób,gadam ze wszystkimi!:lol: A co wystawa,to jestem jeszcze bardziej rozmowna/każda wystawa=nowe znajomości+nowe doświadczenia:eviltong: /.

A zaniedbań w przygotowaniach do "występu" to raczej nie miałam:evil_lol: .Moja sucz nie lubi wystaw,ma je głęboko w poważaniu:p Olewa je na maxa,słynna jest z tego od czterech lat;) .Jest championem ,a wnioski do tego tytułu otrzymała od zagramanicznych sędziów,znawców rasy/takich prawdziwych,którym nie przeszkadza,że ma "otwarte oczy":evil_lol: w trakcie oceny.Ona ma humory i swoje nastroje na wystawach,ale poza wystawami jest bardzo przyjaźnie nastawioną do świata suczką!Kocha ludzi,jest straszną "lizopą",wita się z każdym,nie miałam nigdy obaw,że kogos "ucapi".A zgłosiłam na Białystok tylko ją,bo reszta stada jest albo pół łysa,albo łysa!A trudno u siebie nie wystawić czegoś-więc "cóś"wygrzebałam i pokazałam!:eviltong: A ocena mnie nie martwi,była doskonała,bez tytułu co prawda,ale mnie tytuły juz są niepotrzebne dla tej suczki-nie mam chorych ambicji i skoro ona nie lubi sie pokazywac,to nie będe na siłę szukała jej innych tytułów!:eviltong: Jest hodowlana,dała fajne dzieci,zapewne doczekam sie jeszcze innych szczeniąt po niej,problemów ze znalezieniem reproduktora nie mam!:eviltong: I jest gut!;)



Bety - a Ty gdzies się ukrywała, nie udało mi się Ciebie zobaczyć a przecież musiałaś być gdzieś przy ringu bo Twoja rasa zaraz po naszejw chodziła :-)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Kokos - dosk, 1, medal złoty, zw mł, BOB junior &BOB ;) ;)
Frytka - dosk, 2, medal srebrny ;) ;)[/quote]

[B]Gratulacje raz jeszcze!!!!:multi: :loveu: [/B]Mam troszkę fotek "tego co podsłuchowywuje" i mu zalepili!Miło było mi Cie poznać i pogadać!:lol: Za niedługo wstawie te fotki,jak zrobie porządek w domu....:eviltong:

[quote name='Asiaczek']A gdzie to nasza [SIZE=5][B]WIELKA MATAGI![/B][/SIZE]
Pewnie odsypia 2-dniowe szaleństwo wystawowe...
Matagi- prosimy do pierwszego szeregu, po odbiór pochwał!!:loveu:
Pzdr.[/quote]

Ja....zakopałam sie pod ziemię w związku z tymi pochwałami:oops: ,a tu net kiepsko działa:diabloti: A poważnie -najpierw trzeba było dom i trzode do porządku doprowadzić /ostatnio czasu było mało:eviltong: /,trudno dogomaniaczyć ,kiedy lodówka pusta i śmietnik w domu i na podwórku:diabloti:
Sidze przeca teraz i odpisujem:eviltong: a odespać-odespałam-ostatnio wstawałam w nocy- o 6.00 i 7.00 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

I na koniec moich wywodów/bo pisze tu sama do siebie ostatnio:diabloti: /:

[SIZE=4][COLOR=red]Dziękujemy WSZYSTKIM ,którzy w nas uwierzyli i przyjechali !!!!:multi: :loveu: :lol: To była nasza pierwsza międzynarodówka,czekaliśmy i walczyliśmy o nia długo!Bardzo nam zależało,żeby wypadło dobrze,żeby wszyscy byli zadowoleni[SIZE=1]/ a o to trudno/.[/SIZE][SIZE=4]Od Was też zależy to,czy wystawy międzynarodowe w Białymstoku będą cykliczne;) .Staraliśmy sie ,naprawdę ,uwierzcie!!!!Jeżeli zrobiliśmy jakieś błędy-poprawimy się,[/SIZE][SIZE=6]za rok będzie jeszcze lepiej!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=blue]GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH,KTÓRZY BYLI!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=green][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#008000][B]ZAPRASZAMY W 2008 ROKU NA WYSTAWĘ MIĘDZYNARODOWĄ W BIAŁYMSTOKU!!!!!!:multi: :lol: [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][B]Gratulacje raz jeszcze!!!!:multi: :loveu: [/B]Mam troszkę fotek "tego co podsłuchowywuje" i mu zalepili!Miło było mi Cie poznać i pogadać!:lol: Za niedługo wstawie te fotki,jak zrobie porządek w domu....:eviltong:
[/quote]

hihi mi też było miło Cię poznać ;) A międzynarodówka w 2008 napewno zostanie przez nas nawiedzona hihi :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje wszystkim zwyciezcom!!! Wystawa byla naprawde [SIZE=3][COLOR=deepskyblue][B]SUPER[/B][/COLOR][/SIZE]!!!

nio a my..., a my...

[B]DANVIK MAGIC JOHNSON[/B]...

CWC, CACIB, BOB, [B][COLOR=red]BOG-1[/COLOR][/B] i [B][COLOR=red]BEST IN SHOW-2[/COLOR][/B]
:laola: :beerchug: :bigcool:

[I]i bardzo czekamy na zdjecia z finalow grupy 9 i best in show.. :oops:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagicJohnson']Gratulacje wszystkim zwyciezcom!!! Wystawa byla naprawde [SIZE=3][COLOR=deepskyblue][B]SUPER[/B][/COLOR][/SIZE]!!!

nio a my..., a my...

[B]DANVIK MAGIC JOHNSON[/B]...

CWC, CACIB, BOB, [B][COLOR=red]BOG-1[/COLOR][/B] i [B][COLOR=red]BEST IN SHOW-2[/COLOR][/B]
:laola: :beerchug: :bigcool:

[I]i bardzo czekamy na zdjecia z finalow grupy 9 i best in show.. :oops:[/I][/quote]
Przy oglądaniu BIS'a byłam rozdarta pomiędzy Twoim pudlem a seterem p. Konkiel. Brawa biłam jednemu i drugiemu psu...

GRATULUJĘ!!! To dla Was była super wystawa!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...