Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][B]Akegata[/B] - a Ty gdzie mieszkasz, bo w Twoim profilu nie ma tej informacji?
Pzdr.[/quote]

Hiii hiii,Patrycja cichociemna:evil_lol: Gdańszczanka z niej:lol:
Myśl,Pati,wpadnij do ZK,może ktoś jedzie i ma miejsce...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Ooooo ja ci dam cichociemna:mad: zeby chociaz Mirasek chcial zemna pojechac pociagiem, ale ona sie zaraz psami wykreci...[/quote]
Ooooo !Ty mnie tu kijem nie wywijaj:evil_lol: ,lepiej nim pomachaj Mirce pod nosem,niech nie wykręca sie żadnymi psami i przyjeżdżajcie obie!!!!:eviltong: To jest pomysł!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Nieeee, na B-stok - jak na razie - mam komplet.
A jeżeli chodzi o Akegatę, to myślałam, że weźmiemy jej bagaże do busa, a ona z psami - np. pociągiem. Ale nic z tego nie wyszłao, bo A. mieszka w Gdyni...

Jeżeli ktoś się wyłamie z busa - na pewno dam znać. Ale na razie - komplet!:cool3:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Pogadam z nia jutro, bo do mnie wpada, zobaczymy co z tego wyjdzie. To wszystko przez mojego weza-bo musial sobie wyjechac:-?[/quote]

Hahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: fajnie Ci sie przestawiło!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: mąż-wąż!!!!!hiihiiii-jak go spotkam/jak sie nawróci/ to mu powiem jak go zwiesz!:diabloti: :evil_lol: hiiihiiii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Kochana zmija:loveu: najukochansza, ale wkurzyl, ze pojechal do pracy akurat w tym czasie...[/quote]

Taaak taaaak:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[quote name='Agasia']az taka zmija z niego :cool3: ?

Matagi a ja niecierpliie czekam na info wiesz jakie :D[/quote]

W środe Cię poinformuję;)

Przypominam,że do 20.07 jest taniej.....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Matagi,[/B] dokumenty wysłane i opłaty zrobione (za 4 baski!), a tu, dzisiaj przyszło potwierdzenie mailowe, że opłata za KALIMERę A. nie zrobiona...
Pzdr.[/quote]
[B]Asia!:lol: [/B]Spox,kwity masz i to ważne;) .Ja to wyjaśnie,powinnam w środę być w ZK.A w ogole to nie ma biedy,Martyna będzie urzędowała zapewne w sekretariacie na wystawie....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiem, że nie ma problemu. Nie pierwszy raz taka sytuacja mnie spotyka.
Ale ponieważ mogę sobie pogrymasić, to czemu nie?
Ucałowania dla Martyny.
Pzdr.[/quote]
Martyna powiedziała:"od Asiaczka????:lol: ALEEEEE FAAAJNIEEEE!!!!:loveu: :loveu: :loveu: Dziękujęeeeeeeeeeeee!!!!!:lol: :lol: :lol: "
A grymasic można ,czemu nieee;) :eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='setka'][LEFT]Witam,
Kto będzie sędziował mastino? Tej informacji akurat nie ma...
[/LEFT]
[/quote]
Nie ma tej informacji,bo nie bylo propozycji

[quote name='Toller-Fox']Rozumiem że Pani Wieremejczyk-Wierzchowska sędziuje resztę grupy VIII? Jak tak, to super :multi:[/quote]
Dokladnie TAK!!!

[quote name='joanna']Czy są może jakieś przecieki czy oddział planuje przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń (a co za tym idzie płatności)?[/quote]
Jak na razie nic nie wiadomo.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...