Jump to content
Dogomania

Psy pogryzły w Policach... strusia


Ryss

Recommended Posts

[URL]http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111202/POLICE/429078176[/URL]

[URL="http://www.gs24.pl:"]www.gs24.pl:[/URL] [B]Halo! Policja? Na ulicy psy gryzą dużego ptaka! Takie zgłoszenie otrzymał oficer dyżurny dzisiaj w nocy.

[/B]Dzisiaj w nocy po godzinie 4.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Policach otrzymał zgłoszenie, iż na ulicy psy gryzą ... dużego ptaka, prawdopodobnie strusia. Natychmiast na miejsce udali się policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, by sprawdzić "dziwne” zgłoszenie. Ku ich zdziwieniu na ul. Asfaltowej faktycznie zobaczyli siedzącego skulonego, przestraszonego strusia. Policjanci szybko ustalili właściciela ptaka, który "obezwładnił” zranionego przez psy strusia i zabrał go do zagrody. Funkcjonariusze pouczyli właściciela, aby w sposób prawidłowy zabezpieczył teren po którym biega struś.

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego nie? Skoro uciekł to właściciel by prędzej czy później go złapał. Struś jednak jest dość duży i trudny do przegapienia.

Poza tym, czytasz uważnie? Właściciel strusia dostał upomnienie, a właściciele psów - nie. O bezdomności psów nie ma mowy, więc podejrzewam, że mają właścicieli, a właściciele stosują zasadę jak u mnie - otwierają rano drzwi i wywalają Burka, a wieczorem otwierają drzwi ponownie i Burka zgarniają, jak już się "wybiega" :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie było - może wyjaśnię - chodziło mi o to, że naganę dostał [B]tylko[/B] właściciel strusia. O ewentualnych właścicielach psów słowa nie napisano. Jeśli upominać, to obie strony. Bo z tego, co mi wiadomo, to ani struś, ani stada psów nie powinny sobie spacerować po ulicach bez żadnego nadzoru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...