Jump to content
Dogomania

Już w nowym domu!!! Mika w typie labladora świeżo wyrzucona błąka się przy blokach


dreag

Recommended Posts

[quote name='dreag'][B]No i sunia od soboty w nowym domku[/B]:loveu: i to w dodatku w .... Białymstoku:diabloti:.
Niestety p. Agnieszka nie miała szczęścia - to druga suczka, która jej się spodobała i którą "sprzątnięto" jej sprzed nosa:roll:.

Otóż w sobotę wieczorem dostałam telefon, że Państwo, którzy zgodzili się ją przetrzymać do czasu wyjazdu pod Warszawę nie chcą jej oddać:cool3:, postanowili, że ja zatrzymają. Przepraszają, że ta pani już pewnie się nastawiła na psa, że szukałam jej domu, ale nie chcieliby się z nią rozstawać, bo podbiła serca:loveu:.

No i co miałam powiedzieć? Zadzwoniłam do p. Agnieszki i oznajmiłam, co usłyszałam, powiedziałam, że nie dam jej żyć, aż nie weźmie innego psiaka, skoro juz się zdecydowała. Pani chciała zobaczyć inne sunie: średniej wielkości, bardziej w typie seter, owczarek szkocki, labrador, najlepiej w beżu. Nie tracąc czasu jeszcze w sobotę wysłałam jej różne psice. Pani postanowiła jeszcze odwiedzić w niedzielę pobliskie schronisko. I ma już nową, 5 miesięczną sunię:lol:.

Pani Agnieszka napisała m.in.:
[FONT=Arial][SIZE=2]"Więc juz mamy swoją kochaną psinkę. Dzisiejszej nocy nie spałam, bo suńka bała się dosłownie wszystkiego - skrzypnięcia drzwi, trzasku ognia w kominku, świstu wiatru...:shake:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]A najgorsze jest to jak opisała schronisko i warunki tam panujące, to jakiś kolejny koszmar:angryy:! Znacie schron w Klembowie??? [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]"Psy zamkniete w budach - nawet nie w kojcach. [FONT=Arial][SIZE=2]Nie mialysmy serca wyjść stamtąd bez wyciagnięcia chociaż jednego psiaka. (...) A wyciągnełysmy ją z klatki drucianej takiej do odławiania psow - w klatce siedziala z jeszcze jednym psiakiem."[/SIZE][/FONT]:mad:.[/SIZE][/FONT]


[FONT=Arial][SIZE=2]A [B]Mika[/B] mieszka sobie na Białostoczku w domu z podwórkiem- ma za koleżankę yorczkę, która początkowo trochę się burzyła na nowe towarzystwo, ale juz podobno wymiękła. I jest jeszcze jeden pies na podwórku, pilnujący posesji i warsztatu, a więc Mika nie będzie się nudziła;).[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]A[/SIZE][/FONT] więc jednak happy end:).[/QUOTE]



cudnie cudni e i to juz 3 sztuka :) 2 tyg 3 sztuki w domkach BOSKO!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...