Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sunia jest przepiękna, wychuchana, zadbana, czyściutka i błyszcząca, łapeczki pewniejsze- nie te same! - tak przyjemnie i ciepło na sercu jak sie patrzy na te zdjątka szkodniczka :loveu:
Kajko, to kawał nadludzkiej mozolnej cierpliwej wielkiej roboty, będę Ci nieustannie za to dziękować jak i za pozostałe Wasze psiaki :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Kajeczko, toż Ty cuda czynisz!!!!
Kangurek cudny, podrósł, wydoroslał i siedzi pewnie jak półtora gościa :multi:.
Dzięki za foteczki i tak wspaniałą opiekę.
Broi, ale też rozbraja, jak tu się gniewać na takie niewiniątko ;).
Kurczę oczu nie mogę od niej oderwać.
Zajrzę do Was wieczorem.

Pozdrawiam
Kika

[COLOR=red][B]ps. Sako mnie totalnie przygnębił, 3mam kciuki za niego i Winter - musi się udać [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][B][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kika, Sako chyba wszystkich przygnębił. Teraz to tylko trzymam kciuki za piesia i bardzo bym chciała, żeby się podniósł.
Kajka, widziałam filmik i Laura chodzi świetnie, nie wygląda na suńkę po tak ciężkich operacjach. Wygląda już jak kawałek psa i rusza się naprawdę nieźle, uważam, że powinnaś być bardzo usatysfakcjonowana, bo to Twoja ciężka praca.

Link to comment
Share on other sites

Jestem naprawdę pod wrażeniem!!!!Laura,to już nie ten psiak.Postęp widać"gołym"okiem.Łapka naprawdę pracuje.O wyglądzie młodej damy nie wspomnę.Cudna sznupka.Widać,że piesia wychuchana i wydmuchana:loveu:Kajka mogę tylko pomarzyć,by wszyscy ludzie mieli taki stosunek do zwierząt jak Ty i goście odwiedzający wątek kangurka/ naprawdę widać,że ta psina "wiedziała" gdzie i do kogo:loveu: się przytulić:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Laura cudna, zadbana, błyszcząca. CUDO. Widać duży postęp z łapką. Kajko, ona nie stawia za płasko tej zdrowej przedniej łapki? Trochę nieostry filmik i nie widzę dokładnie, widać za to, że opiera się na tej połamanej coraz bardziej. Świetna robota. :) Gratuluję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']Laura cudna, zadbana, błyszcząca. CUDO. Widać duży postęp z łapką. [I][B]Kajko, ona nie stawia za płasko tej zdrowej przedniej łapki?[/B][/I] Trochę nieostry filmik i nie widzę dokładnie, widać za to, że opiera się na tej połamanej coraz bardziej. Świetna robota. :) Gratuluję![/QUOTE]
Ale masz oko Telimenko :-) dokladnie tak ...stawia ja jeszcze troszke za plasko ale jest o niebo lepiej niz bylo :-) Konsekwencja "niedozywionych" kosci, braku w zasadzie wszystkiego i do tego dodatkowe obciazenie, bo byl czas, gdzie tylko dwie lapki funkcjonowaly. Dr twierdzi, ze mam sobie tym nie zawracac glowy, ze to sie z czasem unormuje :-)

dziekujemy slicznie za dobre slowa :-)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie mnie ruszyło :-) Czytam pilnie wszystko .. tak co 3-ci dzień, bo mnóstwo mam roboty, ale ten filmik mnie ruszył!!!! Widać, ze te łapki jeszcze bolą ale CHODZI NA WSZYSTKICH CZTERECH!!!! Nieeeeeesłychane!
Żeby tylko nie przedobrzyła! Jak Ty Kajko musisz ja pilnować. Widać, ze ona marzy o biegu! Czy ta przednia łapka też będzie prześwietlana czy tylko tylna?
Skoro już "tracę czas" na dogomanię to muszę jeszcze powiedzieć, że dwa na trzy moje psy mnie szczypały, ale to z miłości. Widziałam jak psy między sobą się tak szczypią z wzajemnością. To chyba są ich pocałunki? Ja uwielbiam te szczypanki, choć ślady zostają. Nauczyłam się od nich tego szczypania i widzę, że to lubią. Wprawdzie raczej nie robię tego zębami ;-) ale palcami dość mocno.
Wszystkich wielbicieli Kajki, Brylanta, 5-ciu Wilków i Prezesa serdecznie pozdrawiam!
Zapracowana Zośka
P.S. Prezes sie chyba nie obrazi, że wymienilam go na końcu? Bylabym zrozpaczona!

Link to comment
Share on other sites

Porównałam właśnie pierwszy filmik Laurki Kangurka z 5 stycznia (str 31) z tym dzisiejszym. Wówczas wielkim osiągnięciem było podpieranie się suni na tej przedniej, bezwładnej łapce. Teraz prawie zupełnie prawidłowo używa wszystkich 4 łapek. A zmiana wyglądu - Laurka wyrosła, boczki się zaokragliły, o pięknym, błyszczącym futerku nie wspomnę. Strasznie się cieszę, że dzięki Kajce&Brylantowi szansę dostała kolejna pokrzywdzona przez człowieka sunia i to jaką saznsę.
Na następnym filmiku pewniej już jej nie poznamy, bo będzie śmigać jak każdy ONek w jej wieku.
Cieszę się, ze tutaj trafiłam. Mogę ładować akumulatory i wierzyć, że jest wielu wspaniałych i wrażliwych ludzi, a ogomna miłość i ciepło + doświadczenie czynią cuda.

Link to comment
Share on other sites

Laurka - cud, miód :loveu: :loveu: :loveu:
I jak ładnie przebiera łapinami :multi: :multi: :multi:
[B]Kajka [/B]i Ty twierdzisz, że nie zasługujesz na nick: RĘCE KTÓRE LECZĄ ???
A może to wszystko zasługa Prezesa, co ;)
A tak poważnie to wielki szacun dla Twojej pracy :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

W sobotni ranek mnostwo ucmokan dla kangurki -Laurki .Bo takie piekne ,slodkie pysio trzeba cmokac jak najczesciej .Ona jest taka cudowna lobuziara .To nic ,ze zzera poslanka ,obgryza drzwi takiemu cudu wybacza sie kazde przewinienie .Przypomina mi ona takiego aniolka -z rogami ....[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi1690/ce9bb9d30024b43f497de8d8/aniolek_i_diabolek[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Laurka - cud, miód :loveu: :loveu: :loveu:
[I][B]I jak ładnie przebiera łapinami :multi: :multi: :multi:[/B][/I]
[/QUOTE]
Doneczko , piekne to:loveu: dziekuje :-) ano przebiera sobie lapinami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Dziekujemy jak zwykle i uwielbiamy Was za te cudne slowa :loveu: Snobki z nas prawda? :oops:
Laurka na RTG jedzie w poniedzialek :-) w piatek cyfrowka nie byla jeszcze naprawiona.
Mala byla dzisiaj "za brama " na dluzszym spacerku w ubranku na lapke :evil_lol: ...ale wygladala czadowo :multi: Ona wprawdzie inne zdanie na ten temat miala i po powrocie udowodnila mi to :mad:ubranko lapkowe w strzepach ale udawalam , ze nie widze co robi z "nogawka" od moich "swiatecznych" leginsow :evil_lol::evil_lol:

U nas znowu piorunski mroz ..w nocy bylo -28 :shake: To jakis koszmar...Ramzes spedzil noc w domu, za co nawrzeszczal na mnie z rana...pokazujac natychmist, ze bez dyskusji chce isc do siebie. E tam, jak chce to niech marznie mu tylek ...wedle zyczenia :diabloti: Mam wrazenie , ze on cos zabunkrowal w tej slomie i dlatego czuje potrzebe pilnowania swojej budy. Nie daj Panie, jeszcze siostra mu to wyciagnie ;-)
Jest bardzo slonecznie (okular na nos wlozyc musialam) ale i mroznie :roll:

milego dnia zyczymy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ramzes może dziewczynę chowa,bo to przecież marcowe harce kotów niedługo:lol:Co do mrozów,to u nas rano o 8-ej było -26.Dobrze,że Laura taka psotka(egoista ze mnie),bo przynajmniej mogę się pośmiać jak te psoty opisujesz Kajka:cool3::oops:;):lol: wybacz;)Pozdrawiam;) i oczekuję na dalsze psikusy kangurka:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Ramzes może dziewczynę chowa,bo to przecież marcowe harce kotów niedługo:lol:Co do mrozów,to u nas rano o 8-ej było -26.Dobrze,że Laura taka psotka(egoista ze mnie),bo przynajmniej mogę się pośmiać jak te psoty opisujesz Kajka:cool3::oops:;):lol: wybacz;)Pozdrawiam;) i oczekuję na dalsze psikusy kangurka:lol:[/QUOTE]

[quote name='ag2709']Ja się zgadzm z Wolfem :) Czekamy na psotki kangurzycy :)[/QUOTE]


a ja także podpisuję się po tym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...