Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

melduję się u suni na wołanie cioteczki Cantadorry, bardzo dobry pomysł z miejscem u Donki5- właśnie Igorek z mojego podpisu poszedł na apartamenty na dół domu więc dla suni może byłby kącik na górze, gdzie jest obszerny kennel, najlepiej dzwonić jak najszybciej
biedna sunia:-( na moje wsparcie możesz liczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='P.P.']Jeżeli sunia dogaduje się z innymi psiakami to ja ja wezmę na stałe.[/QUOTE]
:crazyeye: to by było dla suni najlepsze- opieka swojego ludzia:lol:
nie ma na co czekać PP rano dzwoń do Karoliny i sie naradzajcie:evil_lol: szkoda każdego dnia, ten gips na przedniej łapce wygląda jakby faktycznie był niepełny:shake:. Taki biedny maluch jak ta sunia miałaby sie nie dogadać z psiakami? bardzo watpię;)

Link to comment
Share on other sites

Właściwie jestem Tu "obcy" ,więc po krótce ,mam domową ,małą hodowlę berneńczyków ,ale ON-ki to moja WIELKA miłość od dzieciństwa .Pewnie dla większości z Was to "stare pierdy" ,ale wychowałem się na razem z psem Szarikiem i Cywilem .W lipcu straciłem Sabę i ciągle szukam ON-ki .Chciałem kupić szczeniaka z rodowodem ,ale wolę przygarnąć jakąś "biedę".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...