Jump to content
Dogomania

Arad (Rumunia) 10-11.03.2012


minagro

Recommended Posts

ja to jak zobaczylam ją na bisach to zaczelam piszczec jak glupia a jak dowiedzialam sie ze jest z PL to juz totalnie ześwirowałam :) mi sie thai marzy od dawna ale warunkow poki co nie mam idealnych dla takiego psa... moze kiedys... tymczasem zazdroszcze Wam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']ja to jak zobaczylam ją na bisach to zaczelam piszczec jak glupia a jak dowiedzialam sie ze jest z PL to juz totalnie ześwirowałam :) mi sie thai marzy od dawna ale warunkow poki co nie mam idealnych dla takiego psa... moze kiedys... tymczasem zazdroszcze Wam :)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za kibicowanie:)Na pewno jeszcze nie raz będziesz mogła ja wyściskać ona niezła całuśnica;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']grzyw było 4
sedziowal Roberto Schill, Leos Jancik i Reiner Jacobs

normalnie zapytania o stawke grzyw robią furore :grins:

[B]moje fotki ----------------------------->[/B] [url]https://picasaweb.google.com/gattaca.kennel/2XCACIBAradROM1011032012[/url][/QUOTE]

Dzięki - wybieram się do Rumunii w drugiej połowie roku i "badam teren" :) - a jeszcze mam pytanie o tego sędziego Jacobsa (teraz będzie miał grzywy w Nitrze) - mogę prosić o informacje na pw :) Dziękuję z góry :)

Link to comment
Share on other sites

Seter gordon z Polski wziął grupe w oba dni, pierwszego bisa a drugiego były porównywane dwaj zwyciązcy Bis-ów
mastif tybetański/RO/ i polski gordon... no i ten nasz wygrał. Gratulacje!

seter gordon 1szt
english pointer-3szt
bracco ital 1szt
wajmar/6szt-3:3
deutscherdrathaar/2szt-1:1
deutscherkurzhaat 6szt-3:3
rovidszoru magyar Vizsla-1szt
drotzoru magyar Vizsla 1szt

To cała grupa VII

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Seter gordon z Polski wziął grupe w oba dni, pierwszego bisa a drugiego były porównywane dwaj zwyciązcy Bis-ów
mastif tybetański/RO/ i polski gordon... no i ten nasz wygrał. Gratulacje![/QUOTE]Tak, to porównanie z dwóch dni to była ciekawa sprawa... No bo ten gordon najpierw przegrał BISa z mastifem tybetańskim, a potem zaraz wszedł na ring znów z tym mastifem na porównanie z dwóch dni no i to już wygrał. :) Inny sędzia, o ile dobrze pamiętam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...