Jump to content
Dogomania

Jaki pies do mieszkania?


TJG

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
sam mam mieszkanie i w nim psa. Uważam że to nie jest istotne jakiego psa wybierzesz czy rasowego czy kundla.
Najlepiej żeby był niskiego wzrostu, gdyż tak po prostu wygodniej jeśli chodzi o mieszkanie. Duże psy muszę się wybiegać i potrzebują do tego terenu.
Także wygodniej jest mieć małego. A jaki to już zależy od ciebie jaka rasa czy kundelek ci się spodoba.
Przyjęło się, że kundelki żyją dłużej. Mój żył 18 lat.
Pozdrawiam,
Daniel
[url]http://naszezwierzakidomowe.blogspot.com/[/url]

Link to comment
Share on other sites

A to rozumiem że małe psy nie muszą się wybiegać? Kolejny denerwujący mnie mit...mam małego psa nie muszę z nim nic robić, co z tego że jest niewychowanym wulkanem energii ... :roll: Pomijając już fakt, że wiele dużych psów wręcz powinno unikać intensywnego ruchu...Jak się komuś nie chce psem zajmować to żadnego psa nie powinien mieć, ani dużego ani małego...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Najlepiej żeby był niskiego wzrostu, gdyż tak po prostu wygodniej jeśli chodzi o mieszkanie[/QUOTE]A ja miałam przez wiele lat duże psy w mieszkaniu i ich wzrost nie przeszkadzał. Nie zahaczały o sufit, czy coś :P A tak na serio to wystarczy się ruszyć raz dziennie na dluższy spacer i pies będzie szczęsliwy, że poświęcasz mu uwagę, bawisz się z nim. Teraz, kiedy nie mam psa (zbyt długo nie ma mnie w domu), bardzo za spacerami tęsknię.

Link to comment
Share on other sites

Heh, ja mam w mieszkaniu berneńczyka i uważam, że jest szczęśliwa :) W sumie i tak w domu tylko śpi (odpoczywa między spacerami). Nawet gdy zabieramy ją do rodziców, którzy mają duży ogród, ona i tak cały czas chodzi za nami. Gdy wypuszczamy ją samą - nie biega. Ktoś musi być z nią i ganiać, rzucać coś czy też bawić z nią w inny sposób. Każdy pies potrzebuje ruchu i kontaktu z człowiekiem, miejsce zamieszkania to chyba sprawa drugorzędna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...