Jump to content
Dogomania

Jamnik BAZYL szuka domu ! ! !


Recommended Posts

Szukamy domu dla jamnika ,któremu zmarł właściciel.Piesek wabi się Bazyl, ma ok.7 i jest bardzo zadbany.Psiak przeszedł już swoje.Tymczasowo przebywał u wnuczki starszego Pana,ale ta mieszka w bloku i gdy wychodziła do pracy pies poszczekiwał co przeszkadzało niektórym mieszkańcom.Znaleziono mu nowy dom,który okazał się skrajnie nieodpowiedzialny.Bazyl został porzucony za miastem gdzie czekał przy g ulicy na swojego Pana.Odłowiony przez straż miejską trafił do Azylu tymczasowego,z którego zwierzęta jadą do jednego z trudniejszych schronisk.Zaczęliśmy szukać mu na szybko domu.I zdarzył się cud!Trafił do starszego małżeństwa mieszkającego w domku z ogrodem.Wszystko byłoby cudnie gdyby nie to,że starsza Pani choruje i dała się zupełnie zdominować Bazylowi.Pies trafił znowu do naszego kojca.Za chwile grozi mu przeładowane schronisko,zima i kojec z budą do której nie wiadomo czy uda mu się wcisnąć!Szukamy dla niego nowego domu,który zna rasę i w którym mógłby na nowo poczuć się bezpiecznie.Psiak jest ogólnie łagodny,w tej chwili będąc w stresie potrafi zawarczeć i ugryźć w sytuacji dla niego niewygodnej.A za chwile z radością idzie dumny z całej rodziny na spacer.Potrzebna jest na szybko osoba ,która orientuje się w rasie.Dominacja Bazyla/szczególnie w stosunku do osób niezdecydowanych i słabych/dla kogoś świadomego myślę nie będzie czymś czego nie można przeskoczyć.Wczoraj,gdy trafił znów do Azylowego kojca wystawił pysk między szczeble i płakał z nadzieją,ze to tylko na chwile,że za chwile przyjdzie Pan i go weźmie ...Apelujemy o pomoc dla niego,tym bardziej ,że mamy mało czasu!. Myślę ,ze po tylu latach wierności zasłużył na drugą szanse.

[SIZE=4]PROSIMY O SZYBKĄ POMOC.KONTAKT 505019773 [/SIZE]
[IMG]http://i1127.photobucket.com/albums/l629/agata753/jamnik2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1127.photobucket.com/albums/l629/agata753/jamnik1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']znalazlam tutaj (posty Kotkins):
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=136368&hilit=komandos&start=90[/URL][/QUOTE]

upsss szkoda że przeczytałąm bo sie lekko zgotowałam. Bazyl juz dawno był na SOS byli chętni a tzw poprzedniej edycji. Ale wtedy trafił sie ten niepweny domek. Sczzerze mwóiać jak jest cień niepewności to ja bym zrezygonowała. Tu byłoa jakas nadzieja. Chętni w tym czasie wzieli inne jamniki. Uważam że ruch na SOS jest niezły, nie wyliczam ile wydaje na telefony aby koordynować. Maile tez zajmują. Ciekawe jak niejaki Kotkins widzi zainterresowanie moje czy innych jamniczych, mamy codzienie wpadać na wątek i ćwierkac 15 razy "ćwir ćwir jestem?" Czy może inni też? Ludzie pisza, pytają, Bazyl jest podsyłany w propozycjach, mam meldowac wysłałam 3 razy do....., albo może pytajacym nóż przykładać?

jotpeg - dzięki za twoją wypowiedź na tym "przejmującym się miau".

A informacji tam ponad to co i tak wiemy - nie ma

Link to comment
Share on other sites

Kochani pięknie dziękujemy wszystkim ,którzy zaangażowali się w pomoc Bazylowi:)Wczoraj los się do niego uśmiechnął!Udało się ocalić go przed wywózką do przeładowanego ,zimnego schroniska.Bazyl trafił do DT,który najprawdopodobniej stanie się jego stałym domem.Przynajmniej mamy taką nadzieję:)Póki co będzie spał w ciepłym fotelu,chodził na spacerki i oswajał z otoczeniem.Będziemy jednak czuwać nad nim i jeśli cokolwiek by się zmieniło będziemy alarmować licząc na współpracę tych wszystkich,którzy zaangażowali się w dotychczasową pomoc.PIĘKNE DZIĘKI:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...