Jump to content
Dogomania

RR i instynkt myśliwski.


PaulinaT

Recommended Posts

Witam,
proszę o opinie w powyższym temacie - czy wasze RR mają tendencję do gonienia zwierzyny? Czy tropią? Czy oddalają się w lesie?
I czy ewentualnie łatwo można je odwołać?

I drugie dodatkowe pytanie - czy znacie RR które sprawdzają się przy koniach jako towarzysze konnych wycieczek?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Paulina

odpowiedź pierwsza: niektóre mają bardzo silny, niektóre prawie wcale - tych drugich jest jednak zdecydowanie mniej. Zależy od linii, z jakich pochodzą i warto o to pytać hodowców. Mi moje oba rodezjany zawsze udawało się w lesie przywołać, teraz mój Apacz ma instynkt znikomy, poprzedni Dakar mimo dość silnego instynktu był nauczony wracania od szczeniaka.

odpowiedz druga: znakomita większość się sprawdza - należy tylko od początku socjalizować psa z końmi + oczywiście nauka przywołania

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR=magenta][B]pomóżcie mi szukać dla nich ratunku, bezdomne psy z Rawy Mazowieckiej, sunia mix rhodesian...[/B][/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Rozsyłajcie gdzie się da[/COLOR][/B]:(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220381-*Rawa-Mazowiecka*-sunia-mix-rhodesian-%C5%9Bpi-na-klatce-schodowej-PILNIE-DT-i-sterylka?p=18311839#post18311839[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...