Jump to content
Dogomania

CAC-Świebodzice /3-4.12.2011


Buszki

Recommended Posts

[quote name='Buszki']My doszliśmy do wniosku,że mało pucharków mieli i po prostu trochę musieli trochę mniej psów do finału dopuścić :diabloti:.Ale można było sobie kupić pucharek :cool3:.[/QUOTE]
Ja swoim szkodnikom zrobie tylko hodowlanki i kicham to ich nieobiektywne ocenianie :evil_lol:
Pucharki też bo to fajans łapiący kurz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj, ten "złomek" faktycznie łapie kurz. I to ostro.....
Ale do piwnicy nie wyniose żadnego pucharka, jak to kiedys sugerowali niektórzy mądrzy na tym forum, hahaha...

Pzdr.[/QUOTE]
Ja swoje z zawodów jezdzieckich wywaliłam :diabloti: Nie znosze fajansu.Zadnych pucharków , figurek, porcelanek, ozdóbek itp. U mnie na półkach stoja tylko książki :evil_lol:
Jak dla mnie pucharki moga w ogóle nie istnieć ;) Byle na piśmie coś dali i to mnie w 100% zadowala :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Ja swoim szkodnikom zrobie tylko hodowlanki i kicham to ich nieobiektywne ocenianie :evil_lol:
Pucharki też bo to fajans łapiący kurz :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='lourdnes']Ja swoje z zawodów jezdzieckich wywaliłam :diabloti: Nie znosze fajansu.Zadnych pucharków , figurek, porcelanek, ozdóbek itp. U mnie na półkach stoja tylko książki :evil_lol:
Jak dla mnie pucharki moga w ogóle nie istnieć ;) Byle na piśmie coś dali i to mnie w 100% zadowala :evil_lol:[/QUOTE]


No co Ty,a co ja bym na kominku stawiała,wiesz jak to się ładnie błyszczy jak się napali :diabloti:.A jak nie będą dawali,to zawsze można sobie kupić jakie się chce i jakie do wnętrza pasują :evil_lol:.



[quote name='Asiaczek']Oj, ten "złomek" faktycznie łapie kurz. I to ostro.....
Ale do piwnicy nie wyniose żadnego pucharka, jak to kiedys sugerowali niektórzy mądrzy na tym forum, hahaha...

Pzdr.[/QUOTE]

Ja na szczęście nie mam piwnicy ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Sędzia:Grzegorz Weron (PL)

Psy
klasa otwarta
FARO Old Legend's oc.dosk.1

klasa championów
MITWABA ABITIBI Butembo oc.dosk.1


Suki
klasa otwarta
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI oc.dosk.1


Komentarz w u mnie w galerii :cool3:.[/QUOTE]

:loveu:GRATULACJE dla Szepszuni:loveu:

:-oto się konkurencja zdziwiła :shake:, chyba nie przewidywali takich rezultatów :shake:
zupełnie jak powtórka z NITRY tylko tym razem poszło "po wsiech":-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Ja swoje z zawodów jezdzieckich wywaliłam :diabloti: Nie znosze fajansu.Zadnych pucharków , figurek, porcelanek, ozdóbek itp. U mnie na półkach stoja tylko książki :evil_lol:
Jak dla mnie pucharki moga w ogóle nie istnieć ;) Byle na piśmie coś dali i to mnie w 100% zadowala :evil_lol:[/QUOTE]
E, ja tam jestem gadżeciara... Lubię i figurki i pucharki i inne takie:) Przyjedź to sama zobaczysz, ile tych "kurzołapek" u mnie w domu jest:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']No co Ty,a co ja bym na kominku stawiała,wiesz jak to się ładnie błyszczy jak się napali :diabloti:.A jak nie będą dawali,to zawsze można sobie kupić jakie się chce i jakie do wnętrza pasują :evil_lol:.

).[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']E, ja tam jestem gadżeciara... Lubię i figurki i pucharki i inne takie:) Przyjedź to sama zobaczysz, ile tych "kurzołapek" u mnie w domu jest:)

Pzdr.[/QUOTE]
Poza książkami jedyne co u mnie moze stanąc to jakaś ladna donica z kwiatem - na parapecie :diabloti: Błyskotki tylko do uszu i na szyje :evil_lol:
Ja już nawet Zielonej pytałam na co jej ten wystawowy fajans bo miała wywalic i nadal kisi :evil_lol: Ja jakoś nie lubie. W zasadzie to mam jeden fajans w pokoju- wielki gliniany dzban -znajomy przywiozl w prezencie z Afryki- dla Zielonej ale dzban byl taki ładny ,ze jej go gwizdnęłam :diabloti:I to jest jedyna rzecz , której wolno u mnie łapać kurz - no i łatwo wytrzec bo dzban duzy ;)
Asiaczku ja chętnie przyjadę - i wymiziam basiątka :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']:loveu:GRATULACJE dla Szepszuni:loveu:

:-oto się konkurencja zdziwiła :shake:, chyba nie przewidywali takich rezultatów :shake:
zupełnie jak powtórka z NITRY tylko tym razem poszło "po wsiech":-o[/QUOTE]


Zdziwiła,to mało :evil_lol:.Długo dyskutowaliśmy na ten temat i nie mogliśmy się nadziwić :roll:.
A Szepsunia biegała jak malowanie,była byś z Niej dumna,to chyba faktycznie dzięki tej szerszej ringówce.Dzięki wielkie,że pomyślałaś o nas i kupiłaś ją :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Poza książkami jedyne co u mnie moze stanąc to jakaś ladna donica z kwiatem - na parapecie :diabloti: Błyskotki tylko do uszu i na szyje :evil_lol:
Ja już nawet Zielonej pytałam na co jej ten wystawowy fajans bo miała wywalic i nadal kisi :evil_lol: Ja jakoś nie lubie. W zasadzie to mam jeden fajans w pokoju- wielki gliniany dzban -znajomy przywiozl w prezencie z Afryki- dla Zielonej ale dzban byl taki ładny ,ze jej go gwizdnęłam :diabloti:I to jest jedyna rzecz , której wolno u mnie łapać kurz - no i łatwo wytrzec bo dzban duzy ;)
Asiaczku ja chętnie przyjadę - i wymiziam basiątka :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Krótkie pytanie: kiedy przyjedziesz? Może dogadaj się z gosiaja, bo ona tez obiecała przyjechać:)

pzdr.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Zdziwiła,to mało :evil_lol:.Długo dyskutowaliśmy na ten temat i nie mogliśmy się nadziwić :roll:.
A Szepsunia biegała jak malowanie,była byś z Niej dumna,to chyba faktycznie dzięki tej szerszej ringówce.Dzięki wielkie,że pomyślałaś o nas i kupiłaś ją :p.[/QUOTE]

Suuuper, to ogromnie się cieszę, że zdiagnozowałam problem poprawnie i antidotum zadziałało, znaczy, że NITRA przyniosła więcej korzyści niż pierwotnie planowałyśmy :)
Wymiziaj piesie wszystkie od nas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Krótkie pytanie: kiedy przyjedziesz? Może dogadaj się z gosiaja, bo ona tez obiecała przyjechać:)

pzdr.

pzdr.[/QUOTE]
Ja pewnie jak będzie jakaś wystawa w wawie albo Panciu będzie mial kurs w te strony ( to by mnie mogl tak na 2 godz podrzucic- akurat na wymizianie wszystkich szkodników ):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Suuuper, to ogromnie się cieszę, że zdiagnozowałam problem poprawnie i antidotum zadziałało, znaczy, że NITRA przyniosła więcej korzyści niż pierwotnie planowałyśmy :)
Wymiziaj piesie wszystkie od nas :)[/QUOTE]


Piesie wymiziane,wszystkie ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, pan G. Weron po raz kolejny "poszalał" z CWC... w innych rasach - podobnie...

Pzdr.[/QUOTE]
Dla niewtajemniczonych to Pan Weron jest mysliwym i ma psy myśliwskie. Mentalność mysliwego z dziada pradziada (ojciec też był przez wiele lat mysliwym) jest jedna. PRAWDZIWY PIES TO MYŚLIWSKI PIES.
Reszta do niczego się nie nadaje. Pan Weron bardzo tej zasadzie hołduje.
Będąc żoną myśliwego (mój pierwszy mąż myśliwy nie żyje), napolowałam się trochę przez 20lat. Znam te wszystkie anegdotki i śmiechy na temat innych ras nie polujących. Nie będę przytaczać bo to nic ładnego dla ucha haha.
Basenji dla obecnego myśliwego to chwast. jak wiele innych ras.
Pan Weron przyznaje wszelkie tytuły psom mysliwskim. Jak nie macie takiego to nie ma co jechać na wystawę gdy sędziuje Pan Weron.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Ja pewnie jak będzie jakaś wystawa w wawie albo Panciu będzie mial kurs w te strony ( to by mnie mogl tak na 2 godz podrzucic- akurat na wymizianie wszystkich szkodników ):)[/QUOTE]
Aszykuje się w grudniu/styczniu taka wyprawa do W-wy?

[quote name='Buszki']Teraz,to już będę wiedziała,chyba że zacznę z Szepszuchą na polowania jeździć i się rozreklamuję :evil_lol:.Wtedy będziemy bezkonkurencyjne w rasie :evil_lol:.[/QUOTE]
Może zrób jejpróby polowe, hahaha...
Szepsi z lasem jest otrzaskana, jeszcze tylko, aby dobrze aportowała. Bo strzałów to sie chyba nie boi?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aszykuje się w grudniu/styczniu taka wyprawa do W-wy?


Może zrób jejpróby polowe, hahaha...
Szepsi z lasem jest otrzaskana, jeszcze tylko, aby dobrze aportowała. Bo strzałów to sie chyba nie boi?

pzdr.[/QUOTE]
Dla mysliwego liczy się dzikarz i posokowiec (ale ten co pójdzie po farbie za dzikiem).
Wszelkie interesowanie się zwierzyną płową (sarny, łosie łanie i byki), to błąd w sztuce łowieckiej. Basenji w Polsce nie da rady hahaha, pobiegnie za wszystkim....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Fakt... nawet za sztucznym futerkiem;)

pzdr.[/QUOTE]
No są jeszcze psy na ptactwo i tylko posokowce tzn. te co pójdą po farbie. Znajdują postrzeloną zwierzynę w trudnych warunkach. Mysliwy po oddanym strzale nie ma prawa zostawić rannego zwierza w lesie. Musi go znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...