Jump to content
Dogomania

Nad wodę jesienią i zimą


Olson

Recommended Posts

Po wczorajszym spacerze jestem troszkę wystraszona. Byliśmy nad jeziorkiem (nadmienię, że mam staw na podwórku i w tej porze roku pies już się w nim nie kąpie - w przeciwieństwie do lata) i mój owczarek biegał po brzegu - zamoczyła brzuch i łapy, przynosiła patyki, żeby jej rzucac, tarzała się w piasku - generalnie normalka. Jednak temperatura nie przekraczała 10C, mimo wszystko w pewnym momencie wskoczyła do wody i cała się zamoczyła - łącznie z głową. Chwilę popływała, a moje przywoływanie z lodowatej wody i tak nic nie dało.
Po powrocie do domu oczywiście powycierałam ją ręcznikami, żeby przypadkiem coś jej nie było.
Teraz chyba zrobię detox od spacerków nad jeziorko, bo boję się o jej zdrowie - czy jest szansa, że się rozchoruje?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No cóż. Ago uwielbia zimę i w ogóle pogodę, która z mojego punktu widzenia jest bardzo kiepska. Im więcej wilgoci, błota i deszczu tym lepiej. może też godzinami siedzieć w zimnej wodzie. Większy problem to zamoczenie głowy, bo bardzo łatwo łapie zapalenie ucha.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...