Jump to content
Dogomania

WRZEŚNIA - pomoc psom i kotom


sunshine

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dowiedziałam się, że Kajtek i Szczurek zastały wykastrowane ;)

Dziś widziałam Shaki, szła z jakimś panem na smyczy :) Została zaadoptowana ! Czyli kolejnego psa można usunąć z ogłoszeń :multi:

Edited by wegee
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegee']W ostatnim tygodniu kolega zainteresował się Luną, dziś byłam z [B]Shadow17 [/B]w schronisku i kiedy Luna była z nami na wybiegu przyjechali po nią nowi właściciele :loveu: Czyli kolejnego psa można wykreślić z listy czekających na adopcję :multi:
Mam nowe zdjęcia Kajtka i jeszcze jednego psa, Martyna wyślę Ci na maila. A koleżanka Atosa to sunia, więc będzie Figa. Dam nowego psa na tablicę, opis postaram się zrobić tak jak są zrobione tutaj. Nie wiem tylko co napisać o Fidze..[/QUOTE]

[quote name='wegee']Dowiedziałam się, że Kajtek i Szczurek zastały wykastrowane ;)

Dziś widziałam Shaki, szła z jakimś panem na smyczy :) Została zaadoptowana ! Czyli kolejnego psa można usunąć z ogłoszeń :multi:[/QUOTE]

Ale wspaniałe wieści:) aktualizuje dzieciarnie;)

Edit:
zaktualizowane, Figa przechrzczona, oto jej gumtree:
[url]http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=388297669&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ388297669MXGuidMZ137ec7f7-1b40-a20b-2770-36b4fffe39be&secev=AQAAATfoShwAAM0AAAABACIxMzdlYzgwMWI4NC5hMjBiMjZmLjVkYWRkLmZmZmM1Mjc0AAAAAQAAAAAXJPPFAAAhe9XT6F%2BzVoTRMh6aSsSH7dAG&wmid=388297669[/url]

a na Szczurka czekam na opis ;)

Edited by sunshine
Link to comment
Share on other sites

4. Sczurek
Dziewczyny, Sczurek jest pieskiem w podeszłym wieku, na ile go oceniacie? W jakiej jest kondycji? Czy coś widocznego z nim się dzieje? Jaki ma charakter? Czy jest spokojny czy raczej aktywny jak na swój wiek?

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg839/scaled.php?server=839&filename=dsc07112u.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg72/scaled.php?server=72&filename=dsc07113w.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg854/scaled.php?server=854&filename=dsc07118h.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shadow17']Fajnie, że Luna znalazła w końcu domek :multi: :D usunęłam już jej ogłoszenie z alegratki ;p i zaraz dodaje Szczurka! :)[/QUOTE]

Podaj mi swoje dane (imię i nazwisko oraz nr tel.) dodam Cię do wolo na pierwszym poście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Ale wspaniałe wieści:) aktualizuje dzieciarnie;)

Edit:
zaktualizowane, Figa przechrzczona, oto jej gumtree:
[URL]http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=388297669&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ388297669MXGuidMZ137ec7f7-1b40-a20b-2770-36b4fffe39be&secev=AQAAATfoShwAAM0AAAABACIxMzdlYzgwMWI4NC5hMjBiMjZmLjVkYWRkLmZmZmM1Mjc0AAAAAQAAAAAXJPPFAAAhe9XT6F%2BzVoTRMh6aSsSH7dAG&wmid=388297669[/URL]

a na Szczurka czekam na opis ;)[/QUOTE]

Okej, robię ogłoszenie Fidze ;) O Szczurku napisałam tak :

[LEFT][COLOR=#414141][FONT=Verdana]IMIĘ: Szczurek[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WIEK:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]RASA: mieszaniec[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]SZCZEPIENIA: tak[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]KASTRACJA: tak[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]OPIS: Szczurek jest wesołym, kochanym pieskiem. Cieszy się z obecności człowieka, uwielbia głaskanie i zabawy. Piesek łagodny [/FONT][/COLOR][/LEFT]
[URL="http://tablica.pl/dla-dzieci/wrzesnia/"][COLOR=#414141]dla dzieci[/COLOR][/URL][LEFT][COLOR=#414141][FONT=Verdana], dorosłych i innych psów. Potrafi chodzić na smyczy. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]ZALETY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- przyjazny dla dorosłych i dzieci[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- przyjaźnie nastawiony do innych psów[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- piesek niewielkich rozmiarów "kompaktowy" [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- grzecznie chodzi na smyczy.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WADY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- nie stwierdzono [/FONT][/COLOR][/LEFT]

Właśnie zastanawiam się nad wiekiem Szczurka, jest w dobrej kondycji, biega, skacze, cieszy się. Napiszę do koleżanki z trzeciej wetu, była na praktykach w lecznicy jak Szczurek i Kajtek były kastrowane to może pamięta na ile wet ocenił wiek Szczurka.

Pisała do mnie koleżanka z pytaniem czy mogłaby wziąć psa na próbę, żeby zobaczyć czy z jej psem się nie pogryzą. Napisałam jej, że to chyba nie byłoby możliwe, ale mogłaby przyjść ze swoim do schrona, jest wybieg, jakoś można to zorganizować, dobrze myślę ? :P Zaproponowałam jej Dolara i nawet się zainteresowała, czekamy teraz tylko czy się zdecydują na 100% :) Jej, gdyby go wzięła :loveu:

Edited by wegee
Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam ze schroniska, mamy zdjęcia nowych psów, wyślę Ci je Martyna na pocztę a opisy zrobię jak będę robić ogłoszenia na tablicy. Niestety wet nie mówił ile może mieć Szczurek lat, Martyna na ile go oceniasz? Bardziej się chyba na psach znasz xD
A [B]Shadow17 [/B]ma chwilowo problemy z internetem :P
A jak dziewczyna się odezwie do mnie o to przyjście ze swoim psem do schrona to dam znać :D

Aha i wyczaiłam nowe psy :D [B] Sonia Pongo [/B]i[B] Mentor [/B]są w schronisku, umieszczę je na tablica.pl

Edited by wegee
Link to comment
Share on other sites

Jak coś, gdyby ci się nie chciało czy cokolwiek to wystarczy że mi napiszesz cechy czyli np wesoły, upierdliwy, agresywny takie tam rzeczy które można wyczaić w tak krótkim czasie i je ubiorę ładnie w zdania;)

Nie widziałam go na żywo, po za tym jego wygląd może być mylny, przez te niewyczesaną sierść wygląda na 10 co najmniej ale mówicie że skacze bawi się to może mieć z 7-8 lat

P.S Sonia Pongo mentor na Gumtree;)

Edited by sunshine
Link to comment
Share on other sites

Jakoś dałam radę z opisami, najwyżej coś popraw to też na tablicy poprawię :P Ogłoszenia zrobione, zdjęcia wysłane. Linki do ogłoszeń w poście na 7 stronie, tam daję wszystkie ogłoszenia z tablicy :)
Za dwa tygodnie pójdę do schroniska chyba z tabletem ze zdjęciami wszystkich psów z tego tematu i po prostu posprawdzamy które są a których już nie ma, będzie łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Okej.

[LEFT][COLOR=#414141][FONT=Verdana]IMIĘ: [B]Raisa[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WIEK: ok 2 lat[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]RASA: mieszaniec[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]SZCZEPIENIA: tak[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]STERYLIZACJA : tak[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]OPIS:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]RAISA- urocza sunia, ładnie chodzi na smyczy, najchętniej tylko siedziałaby przy człowieku i dawała się głaskać. Chodzi za człowiekiem krok w krok. Dobrze nastawiona do innych psów, do ludzi i dzieci też. Strasznie wychudzona, czeka na swojego człowieka. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]ZALETY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- suczka łagodna do ludzi i innych psów[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- umie chodzić na smyczy[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WADY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- nie stwierdzono

[/FONT][/COLOR][COLOR=#414141][FONT=Verdana]IMIĘ: [B]Raffi[/B]
WIEK: młody
RASA: mieszaniec
SZCZEPIENIA: tak
KASTRACJA: ?

OPIS:
RAFFI - wesoły, pełen energii piesek. Lubi kontakt z człowiekiem i zabawy. Pozytywnie nastawiony do innych psów. Siedzi za kratkami schroniska już ok. pół roku.

ZALETY:
- malutki, nadaje się do małego mieszkania
- dobrze nastawiony do ludzi i innych psów
- potrafi chodzić na smyczy

WADY:
- nie stwierdzono
[/FONT][/COLOR][COLOR=#414141][FONT=Verdana]
IMIĘ: [B]Basia[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WIEK: ok 2 lat[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]RASA: mieszaniec[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]SZCZEPIENIA: tak[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]KASTRACJA: ? [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]OPIS:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]BASIA - wesoła, energiczna (dlatego trudno było zrobić jej porządne zdjęcie), pragnąca kontaktu z człowiekiem sunia. Ładnie chodzi na smyczy, zaczepia [/FONT][/COLOR][URL="http://tablica.pl/hobby/muzyka/inne/wrzesnia/"][COLOR=#414141]inne[/COLOR][/URL][URL="http://tablica.pl/zwierzeta/psy/wrzesnia/"][COLOR=#414141]psy[/COLOR][/URL][COLOR=#414141][FONT=Verdana] do zabawy. Łagodna [/FONT][/COLOR][URL="http://tablica.pl/dla-dzieci/wrzesnia/"][COLOR=#414141]dla dzieci[/COLOR][/URL][COLOR=#414141][FONT=Verdana] i dorosłych.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]ZALETY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- suczka łagodna[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- energiczna[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- potrafi chodzić na smyczy[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WADY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- nie stwierdzono

[/FONT][/COLOR][COLOR=#414141][FONT=Verdana]IMIĘ: [B]Liczi [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WIEK: młoda[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]RASA: mieszaniec[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]SZCZEPIENIA: tak[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]KASTRACJA: ? [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]OPIS:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]LICZI - łagodna sunia o bardzo ciekawym typie umaszczenia. Wesoła, ale w kontaktach z człowiekiem trochę przestraszona. Do innych psów łagodna. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]ZALETY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- ładnie chodzi na smyczy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- zachowuje się grzecznie[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WADY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- trochę boi się kontaktu z człowiekiem jednak z czasem nabierze zaufania :)[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#414141][FONT=Verdana]IMIĘ: [B]Labi[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WIEK: ok 2 lat[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]RASA:[/FONT][/COLOR][URL="http://tablica.pl/zwierzeta/psy/maltanczyk/wrzesnia/"][COLOR=#414141]maltańczyk[/COLOR][/URL]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]SZCZEPIENIA: tak[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]KASTRACJA: ? [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]OPIS:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]LABI - suczka rasy maltańczyk, spokojna i pozytywnie zastawiona do dzieci, dorosłych i innych psów. Potrafi chodzić grzecznie na smyczy. Ma zaniedbany włos. Na pewno da dużo miłości temu kto zechce ją przygarnąć :) [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]ZALETY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- bardzo grzeczna sunia[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- potrafi chodzić na smyczy[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]WADY:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]- nie stwierdzono



Zmiana danych Raisy - jest wysterylizowana.

Wczoraj odezwał się do mnie chłopak o maltańczyka, a dziś rano dzwoniła jakaś pani też o maltańczyka. Powiedziałam, że można iść w poniedziałek zobaczyć czy jest. Nie mówiłam, że już ktoś się o niego zgłosił, bo chłopak nie był pewny czy weźmie. Miejmy nadzieję, że Labi niedługo znajdzie dom :D Szkoda, że tylko rasowe tak szybko wychodzą...[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Edited by wegee
Link to comment
Share on other sites

Dużo osób dzwoni do mnie o maltańczyka.. Ale zadzwoniłam dziś do tej Pani co dzwoniła w niedzielę i mówiła, że Labi jest jeszcze na kwarantannie, więc dopiero będzie gotowa do adopcji w piątek za dwa tygodnie, ale ona na pewno do weźmie. Usunę jej ogłoszenie z tablicy.pl bo skoro tyle osób dzwoni to potem w schronisku sobie nie poradzą jak wszyscy się zjadą xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłyśmy dzisiaj w schronie, mamy zdjęcia nowego psa ([B]Misi[/B]) + jednego z boksu. Misi zdjęcia są tutaj ->[URL]http://tablica.pl/oferta/misia-czekoladowy-kundelek-czeka-w-schronisku-we-wrzesni-ID1gm5r.html[/URL] bo coś nie działa mi onet. Resztę psów wystawię później. [B]Kodak[/B] i [B]Shaggy [/B]są nadal w schronie, więc można je wystawić na tablice itd :) Jest w schronisku świetny piesek w typie Collie ale zdjęcia nie udało się zrobić bo chował się do budy :c

Opis Misi:

[B][COLOR=#000000]IMIĘ : Misia[/COLOR][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][COLOR=#000000]WIEK: ok 6 lat[/COLOR]
[COLOR=#000000]RASA: mieszaniec[/COLOR]
[COLOR=#000000]SZCZEPIENIA: tak[/COLOR]
[COLOR=#000000]KASTRACJA: ?[/COLOR]

[COLOR=#000000]OPIS:[/COLOR]
[B]Misia to bardzo spokojna średniej wielkości suczka. Widać, że miała młode. Lubi kontakt z człowiekiem chociaż z dystansem - jest przestraszona w obecności człowieka. Z czasem nabiera zaufania, cieszy się i biega.

[/B][/B]A jak tam Cody ? Martyna, ci ludzie odzywali się do Ciebie o niego jeszcze ? Bo ciągle siedzi w schronisku..

A tak poza tematem, mam u siebie tymczasowo dwa miesięczne kociaki, znalezione na śmietniku, uratowane. Potem wracają do koleżanki, która je przygarnęła. Szukamy im domu. Jakbyś miała kogoś godnego zaufania, kto chciałby przyjąć kociaka daj znać :D Kociaki są biało-czarne :)

Edited by wegee
Link to comment
Share on other sites

Tak poza tematem schroniska, koleżanka znalazła rocznego bernardyna, podobno bardzo wychudzony. Nie chce dawać go do schroniska, więc zostawi u siebie ale będzie się starać szukać mu domu. Tyle tylko, że ma już psy, więc nie może go zatrzymać. Prosiła o pomoc w poszukaniu domu. Zrobić mu na dogo temat ? Jak jeszcze można by to rozpowszechnić ? Martyna pomocy xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...