Jump to content
Dogomania

WRZEŚNIA - pomoc psom i kotom


sunshine

Recommended Posts

Głównie zależy to od tego a moje życie zależy ode mnie ;) stawiam własne zdrowie na pierwszym miejscu i dawno doszłam do wniosku że najpierw należy dbać o siebie i o zwierzęta za które jest się odpowiedzialnym (swoje własne) a następnie pomagać w miarę możliwości.

Nie cierpię cierpiętników którzy skarżą się jak to mają źle bo wszystkie pieniądze czy też zdrowie czy swój czas czy czymkolwiek dysponują wkładają w pomoc i tym samym oczekują pomocy od innych dla siebie w końcu...

Jeżeli chcą sprzedać wszystko na rzecz zwierząt, szlachetnie, proszę bardzo. Ja pomagam na tyle żeby mi ta pomoc nie szkodziła. może brzmi to egoistycznie ale nikogo to nie będzie interesować później że np. dla kilku zdjęć choruje dwa tygodnie, idę do pracy z temepraturą i niczego się nie nauczę na zajęcia bo podczas choroby nie ma mowy o skupieniu... A odemnie będzie też zależało zdrowie ludzi w przyszłości i mam do pochłonięcia tony informacji.

Jeżeli wieje i leje tak że parasol wygina w każdą stronę to nie pójdę moknąć i walczyć z wichurą żeby za chwilę umierać. Mam wystarczająco wiele lat żeby decydować co jest właściwe... Mam wiele obowiązków po za schroniskiem które wymagają mojego zdrowia i sprawności.

Nie można zaniedbywać siebie.

Mam prawdopodobnie inne spojrzenie od dłuższego czasu niż wy, nie mówię że nie macie się poświęcać. Każdy robi to co uważa za właściwe i ma w tym rację. bo każdy żyje po swojemu a nikt za niego tego życia nie przeżyje... Świat jest zbyt ogromny żeby ktoś potrafił określić co jest właściwe jednoznacznie :)

Ja chyba muszę założyć jakiś dziennik z moimi mądrościami ... :D

A dokąd pojechały?:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja za męczennice się nie uważam, chociaż nie powiem bo sporo w życiu również straciłam dlatego, że pomagam zwierzętom.... ale najwięcej zdrowia na ciągłe przepychanki , konflikty między ludzkie. W swoim poście masz dużo racji, ale i egoizm przez niego przemawia ;) Wychodzi na to, że każdy sobie rzepkę skrobie ;) Wy w tej Wrześni, to jakieś wrażliwe jesteście..... (oczywiście chodzi o zdrowie :evil_lol:)
I to by było na tyle:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Jakiego malamuta? Chodzi o Bajkała?

Jeśli Bajkał to obiecywał dla psa ogrodzone podwórko i miejsce w ogrzewanym garażu oraz konsultacje weterynaryjną w sprawie oczu psa. Mieszka w Pyzdrach, mogę ci na PW podać nr tel. do tego Pana[/QUOTE]

dobrze prześlij mi numer, jak będę samochodem we Wrześni to spróbuje do gościa podjechać.

Link to comment
Share on other sites

Sunshine Rasta i Sonia to ta sama suczka:cool3: a sunia nr 13 to Nala czy Nana ? (wkradł się Tobie błąd);)

Tak myślałam to jest Luna sunia nr 9, przyjazna suczka:loveu:

To jest sunia, która po zamknięciu schroniska zostaje wypuszczana z boksu, aby pilnować reszty psiaków

[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4749/dsc06876bo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Myszka Miki zaktualizuj strone bo tam nadal wisi LovE np której nie ma ;)
Przypominam, żebys nie szukała;P
Domki mają :
-Bianka,
-Bajkał,
-Love

Na pierwszej stronie w drugim poscie jest lista imion piesków w nowych domach wiec tam możesz ze spokojem zaglądać:)

Fajnie by było gdyby na stronie było tak że osobna zakładka PSY DO ADOPCJI osobna PSY DO ADOPCJI WIRTUALNEJ i osobna PSY W NOWYCH DOMACH gdzie będą przenoszone te z adopcji po prostu. Żeby było to przejrzyste bo tak to się robi bałagana powoli i im więcej psów i czasu upłynie tym bardziej pomiedzy adoptowane juz wmieszają się szukające domu i będa niezauwazalne... :(

Link to comment
Share on other sites

Już zmieniam psiaki, które mają domki :)
Te adoptowane faktycznie muszę przenieść do osobnego wątku ale to trochę czasu mi niestety zajmie :(
W tym skrypcie nie da się za bardzo przenieść, muszę usunąć i wpisać od nowa, no ale da się to zrobić i w wolnej chwili zaraz sie za to wezmę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...