Jump to content
Dogomania

SZAKI po przejsciach, juz w DS - dlug pozostal....!


krakowianka.fr

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z p. Ewa bylysmy wczoraj odwiedzic Szakiego i Kame (psiaki nie mieszkaja razem, ale wlascicielki sa siostrami, dlatego czesto sie widuja)
[IMG]http://i49.tinypic.com/2lcpr34.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/lunab.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/2u57re1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/e6reyo.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/2h2ph7c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wyjasnienie: Szaki byl w tym samym DT co moja Kama, u p.Ewy. Przyjechala pani, zeby zobaczyc Kame (jej aktualna wlascicielka), sila rzeczy zobaczyla rowniez Szakiego:) i po wyjsciu zadzwonila do swojej siostry, ktora juz jakis czas temu stracila (starosc) swojego terierkowatego pieska (ktorego miala rowniez z adopcji). Opowiedziala jej o Szakim, siostra od razu zadzwonila do p.Ewy. Ja tylko pomagalam pani Ewie w transporcie do nowego domu i "uzyczylam" swoja umowe adopcyjna. Teraz widuje Szakiego z w/w wzgledow.
Z tego co wiem, w DT rowniez dlug pozostal, ale nie wiem ile (co?i jak?). Panie "dogaduja sie" miedzy soba, dlatego licze na pomyslne rozwiazanie sprawy, bo taki DT to skarb i nalezy o niego dbac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Beatka, jak sprawa z opłatami?[/QUOTE]Iwonko rozmawiałam z Iwonką z hotelu, będę spłacać dług od sierpnia w ratach, mam cichą nadzieję, że uda mi się go szybko spłacić.

[quote name='Foksia i Dżekuś']Iwonko, nie wiem czy uzyskasz odpowiedz tym bardziej ,że nie tylko tutaj Beatkadz zostawiła dług i sie nie odzywa.
Jak mała Natlka sie chowa?[/QUOTE]Żal mi Cię Foksiu bo ta nienawiść do mnie w końcu Cię zabije :shake:, a szkoda by było. Bo kto tak jak Ty interesowałby się moją osobą?;) Trochę mi to schlebia, że taka osoba jak Ty cały czas śledzi moje działania i informuje innych o nich. Ja nie muszę już tego robić. Proszę dbaj o siebie bo nie chciałabym stracić takiego przyjaciela jak Ty.

[quote name='Aga-ta']wyjasnienie: Szaki byl w tym samym DT co moja Kama, u p.Ewy. Przyjechala pani, zeby zobaczyc Kame (jej aktualna wlascicielka), sila rzeczy zobaczyla rowniez Szakiego:) i po wyjsciu zadzwonila do swojej siostry, ktora juz jakis czas temu stracila (starosc) swojego terierkowatego pieska (ktorego miala rowniez z adopcji). Opowiedziala jej o Szakim, siostra od razu zadzwonila do p.Ewy. Ja tylko pomagalam pani Ewie w transporcie do nowego domu i "uzyczylam" swoja umowe adopcyjna. Teraz widuje Szakiego z w/w wzgledow.
[B]Z tego co wiem, w DT rowniez dlug pozostal, ale nie wiem ile (co?i jak?). Panie "dogaduja sie" miedzy soba, dlatego licze na pomyslne rozwiazanie sprawy,[/B] bo taki DT to skarb i nalezy o niego dbac[/QUOTE]Agatko jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc przy Szakim ale kto Cię upoważnił do pisania o długach w dt i skąd te informacje? To są rozliczenia między mną a Panią Ewą. Naprawdę nie masz innych zmartwień?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Beatko, skoro juz pytasz - to mam mnostwo zmartwien.
Informacje o dlugach mam z DT, poniewaz [B]p.Ewie brakuje pieniedzy m.in. na sterylizacje wlasnej suczki[/B]. Rzadko p.Ewa mowi o pieniadzach, ale miala sytuacje naprawde kryzysowa[/QUOTE]A czy Pani Ewa mówiła Ci również o tym , że mam jej załatwić właśnie tę sterylizacje? O innych rzeczach już nie wspomnę. Pani Ewa dobrze wie, że jestem teraz rozdarta między Warszawą i Krakowem. Więcej czasu spędzam w Warszawie. Do Krakowa przyjeżdżam tylko na dyżury. Prosiłam ją o nr konta ale podobno go nie ma, mam więc problem z przekazaniem jej pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Tak, p.Ewa mowila (ale to nie jest chyba sterylizacja darmowa? - to taka moja dygresja) Natomist kastracja Szakiego, szczepienie p/wsciekliznie (pies szedl do domu bez aktualnych szczepien), odrobaczanie... chyba tez mialy jakas wartosc?
Moze zalatwcie sobie to poza forum?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Tak, p.Ewa mowila (ale to nie jest chyba sterylizacja darmowa? - to taka moja dygresja) Natomist kastracja Szakiego, szczepienie p/wsciekliznie (pies szedl do domu bez aktualnych szczepien), odrobaczanie... chyba tez mialy jakas wartosc?
Moze zalatwcie sobie to poza forum?[/QUOTE]Agata to Ty zaczęłaś tu o tym pisać i nie brnij dalej. Fakt to są moje rozliczenia z Panią Ewą i nie mieszaj się bo robisz niepotrzebny zamęt i plotki. Pani Ewa i ja właśnie załatwiamy to poza forum i myślę, że nie potrzebny mam negocjator i informator na forum dogomani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Iwonko rozmawiałam z Iwonką z hotelu, będę spłacać dług od sierpnia w ratach, mam cichą nadzieję, że uda mi się go szybko spłacić.

Żal mi Cię Foksiu bo ta nienawiść do mnie w końcu Cię zabije :shake:, a szkoda by było. Bo kto tak jak Ty interesowałby się moją osobą?;) Trochę mi to schlebia, że taka osoba jak Ty cały czas śledzi moje działania i informuje innych o nich. Ja nie muszę już tego robić. Proszę dbaj o siebie bo nie chciałabym stracić takiego przyjaciela jak Ty.

Agatko jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc przy Szakim ale kto Cię upoważnił do pisania o długach w dt i skąd te informacje? To są rozliczenia między mną a Panią Ewą. Naprawdę nie masz innych zmartwień?[/QUOTE]

Masz rację od dawna śledze twoje działania ale w realu przedewszystkim i tylko dlatego żeby przestrzec innych przed oddaniem od twoja opiekę psów , bo albo je umiesisz w hotelu i zapomnisz że trzeba szukać im domu i nie będziesz za nie płacic nich inni sie martwia (tak jak do tej pory)albo wywieziesz je do Harbutowic bo do Kłaju juz nie wywieziesz jak te biedaki z Ostrowca bo Kłaju juz nie ma. Ale jeden z nich jest w schronisku i przynajmniej wiadomo że żyje i ma sie dobrze.:shake:

Link to comment
Share on other sites

upowaznil mnie Dt.
(jezeli szukasz zrozumienia dla siebie, postaraj sie zrozumiec rowniez innych. Jezeli ktos probuje odzyskac swoje pieniadze to nie jest - "zamet").


[quote name='BeataDz']Agata to Ty zaczęłaś tu o tym pisać i nie brnij dalej. Fakt to są moje rozliczenia z Panią Ewą i nie mieszaj się bo robisz niepotrzebny zamęt i plotki. Pani Ewa i ja właśnie załatwiamy to poza forum i myślę, że nie potrzebny mam negocjator i informator na forum dogomani.[/QUOTE]

dobrze, przepraszam - juz nie bede plotkowac i siac zametu. Myslalam, ze piszemy tu o wszystkich sprawach Szakiego. Dlaczego o dlugu (1075zl) mozna pisac, a o innych nie. Nie rozumiem i juz nie chce tego wiedziec.
Przepraszam, nie bede sie juz interesowac sprawami dotyczacymi Szakiego, skoro Beato sobie tego nie zyczysz, to jest Twoj watek i Twoj byly podopieczny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']upowaznil mnie Dt.
(jezeli szukasz zrozumienia dla siebie, postaraj sie zrozumiec rowniez innych. [B]Jezeli ktos probuje odzyskac swoje pieniadze to nie jest - "zamet").[/B]




dobrze, przepraszam - juz nie bede plotkowac i siac zametu. Myslalam, ze piszemy tu o wszystkich sprawach Szakiego. Dlaczego o dlugu (1075zl) mozna pisac, a o innych nie. Nie rozumiem i juz nie chce tego wiedziec.
Przepraszam, nie bede sie juz interesowac sprawami dotyczacymi Szakiego, skoro Beato sobie tego nie zyczysz, to jest Twoj watek i Twoj byly podopieczny[/QUOTE]Podaj mi swój nr konta przeleje te pieniądze Tobie a Ty je podasz Pani Ewie ( oczywiście jeśli mogę Cię prosić o taką pomoc ). Z tego co wiem często jesteś u niej. Ja nie będę specjalnie przyjeżdżać z Warszawy żeby przekazać je osobiście. W tym tygodniu będę mogła dopiero w czwartek może Tobie uda się wcześniej.

[B]" Dlaczego o dlugu (1075zl) mozna pisac, a o innych nie. "
Odpowiadam na to pytanie: 1075 zł to jest dług, a te pieniądze które ma dostać Pani Ewa to kwota której ze względu na moją obecną sytuację nie mogę osobiście doręczyć. Tak jak napisałam wyżej obecnie mieszkam w Warszawie i rzadko jestem w Krakowie.[/B]

Edited by BeataDz
Dopisanie zdań.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Masz rację od dawna śledze twoje działania ale w realu przedewszystkim i tylko dlatego żeby przestrzec innych przed oddaniem od twoja opiekę psów , bo albo je umiesisz w hotelu i zapomnisz że trzeba szukać im domu i nie będziesz za nie płacic nich inni sie martwia (tak jak do tej pory)albo wywieziesz je do Harbutowic bo do Kłaju juz nie wywieziesz jak te biedaki z Ostrowca bo Kłaju juz nie ma. Ale jeden z nich jest w schronisku i przynajmniej wiadomo że żyje i ma sie dobrze.:shake:[/QUOTE]Bardzo się cieszę, że tak interesuje Cię moja osoba, ale nie jesteś na bieżąco jeśli chodzi o moje działania albo masz złych informatorów. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']nie, nie,nie, nie i jeszcze raz nie, przepraszam, ale nie ma takiej opcji. Nie dotkne cudzych pieniedzy. Przepraszam, ale tak nie moge pomoc[/QUOTE]Szkoda, myślałam, że chcesz pomóc Pani Ewie. Chciałabym mieć już to rozliczenie za sobą a Pani Ewa miałaby szybciej pieniądze.

Edited by BeataDz
Poprawienie sensu zdania.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']wyjasnienie: Szaki byl w tym samym DT co moja Kama, u p.Ewy. Przyjechala pani, zeby zobaczyc Kame (jej aktualna wlascicielka), sila rzeczy zobaczyla rowniez Szakiego:) i po wyjsciu zadzwonila do swojej siostry, ktora juz jakis czas temu stracila (starosc) swojego terierkowatego pieska (ktorego miala rowniez z adopcji). Opowiedziala jej o Szakim, siostra od razu zadzwonila do p.Ewy. Ja tylko pomagalam pani Ewie w transporcie do nowego domu i "uzyczylam" swoja umowe adopcyjna. Teraz widuje Szakiego z w/w wzgledow.
Z tego co wiem, w DT rowniez dlug pozostal, ale nie wiem ile (co?i jak?). Panie "dogaduja sie" miedzy soba, dlatego licze na pomyslne rozwiazanie sprawy, bo taki DT to skarb i nalezy o niego dbac[/QUOTE]


Jak będziecie mieć kiedyś jeszcze zdjęcia Szakusia to zamieśćcie, ok?
Pozdrowienia dla nowej pani i uściski dla piesia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...