Jump to content
Dogomania

Czy obchodzicie urodzinki swojego psa??


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście że odchodz urodziki:new-bday:. Lady dostaje najczęściej jakieś psie ciasteczka czy zabawke. Pakuje to w papier prezentowy i daje jej. Uwielbiam patrzeć :loveu:jak razrywa zębami papier i wyciąga prezent ze środka:evil_lol:
Daje tez prezencik na Mikołaja i pod choinke:tree1:. W tym roku piekłam marchewkowe ciasteczka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja też obchodzę urodziny mojego kochanego psiaczka-Spajkusia...(6.06:eviltong: )...Dostaje wtedy-tak jak większość waszych psiaków-smakołyki i zabawki:evil_lol: ...Bardzo się cieszy...i ja też jak patrzę na mojego szczęśliwego przyjaciela:loveu: ...
Chociaż dla mnie każde kolejne urodziny to przypomnienie,że czas szybko leci-za szybko i że niedługo się zestarzejemy..:razz:

Link to comment
Share on other sites

My też zawsze pamiętamy o urodzinach "Przystojnego starszego Pana". Paco urodził się 08.10.1999 roku ( jakim cudem to tak szybko zleciało...):crazyeye: . Ostatnio upiekłam supersmaczny :cool3: ( podobno ) tort - dla nas i do tego był prezencik dla Maleństwa, no i oczywiście życzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Obchodzimy, obchodzimy ;]
Kama to już starsza pańcia (no, ale nie aż tak bardzo stara)
Urodziła się 11 IV 2001 (chociaż ta data została wymyślona przeze mnie, bo Kama została wzięta ze schroniska)
Ale zawsze urodzinki spędzamy razem, na spacerze, albo na zabawach + oczywiście duuuużo smakołyków :lol:

Link to comment
Share on other sites

data: 01.09.2005r. więc dopiero mieliśmy 1 rocznicę ;) nie robiłam psiego party, ani nic z tych rzeczy, ale Harryś dostał super smakołyk i pomyślałam, że to dobry pretekst na kupno czegoś dla niego na co mam ochot od dłuższego czasu, a szkoda mi było kasy więc kupiłam ubranko= derkę tj. konie w naszej stajni mają, teraz wygląda super i bardzo chętnie w mrozy nosi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...