Jump to content
Dogomania

Pojechał do Niemiec-Lotek/Kazuki mix. malamucika w schronie!!!


Aleks_Bo

Recommended Posts

[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/627d4ca3cbf54bd10802ea02d93bbbff,14,19,0.jpg[/IMG]
Pierwszy raz zobaczyłam go na kwarantannie, pomyślałam ,,piękny mamalucik, pewnie za raz po niego właściciel przyjedzie". I myślałam że tak się stało bo psiaka nie widu nie słychu..jednak ostatnio zobaczyłam go na grupowych...jest kilka boksów dalej od Gastonka. Widząc ludzi przybiega do krat radośnie merdając ogonem. Chłopak jest łagodny do ludzi i innych psów. Póki co za wiele o nim nie wiadomo.
Z kartoteki wynika:
Przywieziony: 20.11.2011 z tego co pamiętam znajda
Wiek: Około 5 lat( Ale zachowuje się jak roczniak i tak wygląda)
Numerek na szyji :1463
Boks: 67

Na spacerze jak z nim byłam trochę ciągnął ale po korekcji nawet ładnie chodzi. Z kolegą z boksu bezproblemowo się dogaduje. Nie umie siad niestety, albo jest bardzo uparty.

Więcej zdjęć wstawię później.
Jak ktoś ma więcej info to proszę o uzupełnienie wątku.

Edited by Shiki
Link to comment
Share on other sites

Shiki, tak przy okazji huskowatych piesków :) - wczoraj wróciła z powrotem do schronu młodziutka brązowa sunia w typie husky. Powodem był brak kontaktu z człowiekiem - sunia nie jest agresywna ale taka zainteresowana wszystkim innym, nie człowiekiem. Do zaprzęgu idealna. Nie wiem komu i gdzie to napisać więc piszę tu :) jest piękna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...