Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

Cisza u Rexa.Zaczynam wątpić w jego adopcję.Psów przybywa.Zapraszam w odwiedziny do kolejnej owczareczki,dziecka jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225333-6-miesi%C4%99czna-Kora-owczarek-niemiecki-szuka-domu...?p=18914055#post18914055"]http://www.dogomania.pl/threads/225333-6-miesi%C4%99czna-Kora-owczarek-niemiecki-szuka-domu...?p=18914055#post18914055[/URL] .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak byłam w tamtym tygodniu w schronisku to było bez zmian, tj, bez żadnych pogryzień. Rozmawiałam z kierowniczką schroniska, na moje stwierdzenie że Rex chyba się trochę uspokoił, bo już nie zaczepia innych psów, odpowiedziała mi że Rex żyje już w swoim świecie, rzadko reaguje na inne psy, do człowieka też podchodzi sporadycznie, zamknął się w sobie. Rzeczywiście, jak podchodziłam do boksu to Rex stał smutny, wpatrzony w tylko sobie znany punkt i wszystko wokół miał gdzieś-marnieje chłopak z dnia na dzien:(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Rzeczywiście, jak podchodziłam do boksu to Rex stał smutny, wpatrzony w tylko sobie znany punkt i wszystko wokół miał gdzieś-marnieje chłopak z dnia na dzien:-([/QUOTE]

Taki jest los zwierząt w Polsce:placz: Narzekamy na wojny,obozy,stalinizm,faszyzm a co fundujemy zwierzętom????Wszystko naraz:-(
Ludzi,którzy kochają i dbają o zwierzęta jest wiele ale jeszcze więcej jest w społeczeństwie ludzi wyzutych całkowicie z uczuć,niezdolnych do minimum empatii.To straszne ile zwierząt ginie w schroniskach,pseudo-hodowlach itp.
Ludzie to największa epidemia dla zwierząt na Ziemi.Wszystko przez ludzką zachłanność pod każdą postacią.

Link to comment
Share on other sites

W hotelu można wyprowadzić psiaka na prostą, można zarezerwować miejsce u Murki lub Furciaczka. Dziewczyny pracują z psami. Można zagadać z Malibo, która dawała Groma do behawiorystki i teraz Grom grzeje doopkę w domu, a psiak był przegrany. Oczywiście można nie robić nic. Też jest taka opcja.

Link to comment
Share on other sites

podtrzymuję swoje 10zł stałej:)

mogę też polecić hotel niedaleko Opola Chata Leona. Hotel ten prowadzi hodowca BOSów oraz szkoleniowiec Wesołej Łapki. Tylko nie wiem czy mają miejsce. Blind z mojego banerku tam przebywa i jesteśmy bardzo zadowoleni:)

[url]http://www.zchatyleona.pl/8585.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, to już przerabialiśmy - po prostu za mało mamy deklaracji...
400 zł jak nic potrzeba, bez opłat za weterynarza oczywiście.
Nawet jeśli Cantadorra opłaciłaby pierwszy miesiąc (dzięki kochana!!!) - ja się po prostu boję. Z moich trzech psów Emka i Atos ledwo ciągną. A kto płaci za te "minusy"? przecież wiadomo, że płacę, zarówno Lilu jak i ZuziaM dostają regularnie pełne wpłaty. Ale ja jestem nauczycielem, co prawda akademickim, ale na worku pieniędzy też nie siedzę.
Jeśli uzbiera się komplet stałych deklaracji, to Reksio może śmigać do hoteliku.

Co prawda nie pisałam nic na wątku, ale to nie znaczy, że nie myślę o Reksie. Nie piszę często, ponieważ nie mam czasu. Nie piszę, ale czytam na wielu wątkach.
Na razie myślę i próbuję wymyślić jakąś tańszą opcję.
Rozmawiałam także z Fundacją i obiecali do niego zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...