Jump to content
Dogomania

7kg Lutek ma 100 lat i MUSI na CITO znaleźć nowy tymczas! POMOCY!


mru

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='juliaikamil']co u małego, jak się czuje?[/QUOTE]

Lutek bardzo dobrze zniosl narkoze i kastracje.
Widzi na 1 oczko,a sluch tez mu dopisuje. Calkowita gluchota zostala wykluczona :)
Spacerki z innymi psami pobudzaja go do aktywnosci, mimo, ze ma minimalne problemy z koordynacja tylnych lapek.
Calkiem dziarsko sie porusza i z dnia na dzien jest coraz bardziej ozywiony!
Pobyt w kennelu jest lepszy niz zycie na ulicy, ale to wegetacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']tylko taki juz zmęczony życiem, ale zdrowy. kochany jest. taki nie dla kogoś, żeby być słodziakiem, ale sam dla siebie już. żeby godniej odejść. a kto wie, może w domu sie otworzy? mój Krzyś był w gorszym stanie jak go brałam, a naprawdę po pary tygodniach zaczął obczajać, poznawać nas i w ogóle :)[/QUOTE]

Nie sądzę, żeby Lutek w najblizszym czasie wybierał sie na "tamten świat" :lol:

Jestem przekonana, że nie jest całkowicie niewidomy (inaczej nie warczałby na swoje odbicie w lustrze :evil_lol:).
Na 100% nie słyszy, ale na spacerach uwielbia węszyć...
Absolutnie panuje nad fizjologią - bez problemu wytrzymuje 8-10 godzin.
Odkąd jest u mnie, ani razu nie załatwił się w kennelu. Praktycznie przesypia cały dzień i noc, chociaż bywa, że z zaciekawieniem obserwuje ze swojego posłanka to, co dzieje się w mieszkaniu.
Lutek to bezproblemowy, nieabsorbujacy piesek. Niby jest, a tak, jakby go nie było...
Jedynym mankamentem jest to, iż z racji swojego słabego wzroku nie radzi sobie ze schodami. I dlatego wiem, że waży CIUT więcej niż 7kg ;).

[B][SIZE=3]Pozdrawiamy wszystkich i ruszamy ostro z szukaniem DS !!![/SIZE][/B]

[IMG]http://i43.tinypic.com/dg14b6.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/96kbc3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/11lland.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Abra, na wstępie OGROMNIE Ci dziękuję za danie tymczasowego kąta Lutkowi :loveu:

szkoda, że nie wziął go żaden DS, bo to taki w sumie bezproblemowy chłopak... :(

w lecznicy nie miałby szans, wiem że już debatowano o tym, czy lepiej mu żyć w klatce czy może lepiej byłoby go... :-(

faktycznie im też umknęło, że nie każdemu będzie super wygodnie nosić go po schodach :( ale tak, DS musi się liczyć, że nosić małego trzeba...

dzięki za fotki! wrzucam na FB! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']
faktycznie im też umknęło, że nie każdemu będzie super wygodnie nosić go po schodach :( ale tak, DS musi się liczyć, że nosić małego trzeba...
[/QUOTE]

Po raz kolejny doceniam fakt, że moją figurę trudno nazwać filigranową :)
Nie ma tego złego... Mam wrażenie, że schudłam parę kg, i tak jakoś uda mi wysmuklały ... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juliaikamil']super, Lutek w domku... a teraz trzeba szukać DS[/QUOTE]

Marzy mi się, żeby Lutek zamieszkał w domku z ogródkiem...
Jemu wystarczy cieplutki kącik i możliwość poskakania na spacerkach. Acha! no i jeszcze miseczka z jedzonkiem .
Reszta się nie liczy :)))))

Uwielbia przebywać na dworze. Wkrótce nakręcimy filmik, obrazujący sposób, w jaki Lutek pokonuje trawniki i krawężniki :)

Ps. Nadstawia mi się do miziania i zaczyna zaczepiać mnie łapką :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Dlaczego ja myślałam, że on jest malusieńki i kudłaty??:oops:

Jest gdzieś wątek suczynki Szczoty? Bo chciałam śledzić...[/QUOTE]

Neris, może dlatego, że moje psie preferencje oscylują wokół malusich i kudłatych :)
A czasami wokół starych i doświadczonych przez życie :)


Szczotka chyba nie ma wątku na DG .
Na FB jest z całą pewnością.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...