Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki - XI Wiosenna


MarzenaTkacz

Recommended Posts

[quote name='iza']Pozwoliłam sobie zadzwonic do Powiatowego Lekarza Wet. Pana J. Leszczyńskiego, który poinformował mnie, że dla psów które posiadają [U]paszporty[/U] swiadectwo [U]nie jest[/U] wymagane![/quote]

Tak, ale zapewne musi byc wypelniona rubryczka na stronie 20-21.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iza']Pozwoliłam sobie zadzwonic do Powiatowego Lekarza Wet. Pana J. Leszczyńskiego, który poinformował mnie, że dla psów które posiadają [U]paszporty[/U] swiadectwo [U]nie jest[/U] wymagane![/quote]

I mi tez tak sie wydaje.. przynajmniej ja od czasu gdy moje psy maja paszporty nie wyposazam sie w zaswiadczenia i inne kwitki

Link to comment
Share on other sites

[quote='pingwinek=];4403732']a ja mam jeszcze pytanie do tych ktorzy juz w Legionowie byli, mianowicie sa tam trybuny?? i ile kosztuje bilet wstepu??[/quote]Nie ma trybuny,na czas wystawy jest usunięta,żeby było więcej miejsca dla wystawców.Dawno temu zostało to na tym forum uzgodnione;) Bilet normalny-10zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']No ja się tak całkiem nie zgodzę - w przychodni do której ja chodze po świadectwo przed wystawą (nie wiem czy mogę reklamować która to przychodnia :-) to weterynarz i skórę poogląda u Shojo i do uszu zagląda ....[/quote]


Pewnie mowa o dr.Garwackim.Ale czy on bierze jakieś pieniądze za wystawienie tego świstka ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Pewnie mowa o dr.Garwackim.Ale czy on bierze jakieś pieniądze za wystawienie tego świstka ???[/quote]

Szczerze powiem, że nie znam nazwiska weta ale w tej przychodni juz różni nam wystawiali świadectwo i zawsze podejście było takie same a od chwili wyratowania Shojo z babeszjozy w tej włąśnie przychodni i ze względu na stusnek do psa i do mnie jaki tam mają wolę pojechac z różnymi sprawami tam i zapłacić niż jechać gdzies gdzie jest taniej albo za darmo ale być niezadowolonym z weta.

Tak płacę za świadectwo a przychodnia jest na Tarchominie, na Sniedeckich - własnie pomyślałem, że czemu nie reklamować dobrej przychodni.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
wolę pojechac z różnymi sprawami tam i zapłacić niż jechać gdzies gdzie jest taniej albo za darmo ale być niezadowolonym z weta.
[/QUOTE]

no to tylko ja chyba sie moge pochwalic ;) ze mam weta u ktorego kazdy pacjent i jego wlasciciel jest traktowany po krolewsku (profesjonalnie przyjacielsko i serdeczenie) i do tego ceny sa chyba najnizsze w rejonie a za swistki papieru typu zaswiadczenie na wystawe nic nie płace a pies przepatrzony jest niemalze od srodka do zewnatrz od ogona po czubek nosa.

Poza tym mozna zawsze zamowic ronomowane karmy i specyfiki w cenach chyba producenta ( bo nigdzie nie widze tak tanich rzeczy jak u mojej Pani wet - a jak nie ma to sprowadzi w ciagu jednego dnia )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']no to tylko ja chyba sie moge pochwalic ;) ze mam weta u ktorego kazdy pacjent i jego wlasciciel jest traktowany po krolewsku (profesjonalnie przyjacielsko i serdeczenie) i do tego ceny sa chyba najnizsze w rejonie a za swistki papieru typu zaswiadczenie na wystawe nic nie płace a pies przepatrzony jest niemalze od srodka do zewnatrz od ogona po czubek nosa.

Poza tym mozna zawsze zamowic ronomowane karmy i specyfiki w cenach chyba producenta ( bo nigdzie nie widze tak tanich rzeczy jak u mojej Pani wet - a jak nie ma to sprowadzi w ciagu jednego dnia )[/quote]

A co to za wet? Tez jestem z Lodzi i zastanawiam sie czy nie chodzimy do jednego:lol: Moze zeby nie robic reklamy odpisz na PW

Link to comment
Share on other sites

Godziny sędziowania są właśnie po to podane, by wszyscy na raz nie przyjechali i nie zatkali dojazdu i parkingu :) Możesz przyjechać o której chcesz byle zdążyć przed swoją oceną, musisz też odebrać numer startowy w sekretariacie (jeśli nie przysłali Ci w kopercie z potwierdzeniem).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak']Godziny sędziowania są właśnie po to podane, by wszyscy na raz nie przyjechali i nie zatkali dojazdu i parkingu :) Możesz przyjechać o której chcesz byle zdążyć przed swoją oceną, musisz też odebrać numer startowy w sekretariacie (jeśli nie przysłali Ci w kopercie z potwierdzeniem).[/quote] nie no... numer mam, kupon na katalog i potwierdzenie... czyli super... nie bede musiałam tam stać i sie stresowac... dzieki za odpowiedz... no dzis sie szukujemy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...