Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki - XI Wiosenna


MarzenaTkacz

Recommended Posts

"Każdy śpiewać może......".Nie krytykujesz,ale odział legionowski cierpi na brak wyobrażni.Nie jest to miłe dla wystawców i organizatorów,ale jesteś rozczarowana.
Masz do tego prawo,ale po co bicie piany na forum?Bez obrazy,bo ja też się wkurzam jak mi zmienią sędziego,ale to nie powód,żeby tak nad tym publicznie ubolewać.
Piszę po raz kolejny-do pracy nie ma chętnych,do krytyki wielu.I zastanawiam się po co wychodzimy na przeciw wystawcom,pytamy jaki sędzia,jak nie pasuje-zmieniamy,a jak jest sytuacja awaryjna,to zaraz larum.To,że jesteśmy otwarci na wystawców,powoduje,że mamy wiecej pracy.Informujemy,pytamy,podjemy maile i telefony,ale zaczyna mnie osobiście to bardzo już męczyć.Piszesz,że Tobie nie robi różnicy sędzia,ale masz problem.Nie mogę się w tym połapać!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja lubię legionowskie wystawy-chętnie na nich bywam.
Sędzia u na na szczęście został ten sam.
I mam nadzieję,że przy moich psach ktoś dopisze te nieszczęsne tytuły Mł.Ch.Pl-bo nie wiem czemu zostały usunięte :razz: :-o
Nie żebym się czepiała-ale źle wygląda jak konkurencja ma notki a my nic,golutkie imię i przydomek :p
Wysłałam maila w tej sprawie,ale rozumiem,że jest trochę zamieszania przed wystawą,więc spokojnie czekam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']"Każdy śpiewać może......".Nie krytykujesz,ale odział legionowski cierpi na brak wyobrażni.Nie jest to miłe dla wystawców i organizatorów,ale jesteś rozczarowana.
Masz do tego prawo,ale po co bicie piany na forum?Bez obrazy,bo ja też się wkurzam jak mi zmienią sędziego,ale to nie powód,żeby tak nad tym publicznie ubolewać.
Piszę po raz kolejny-do pracy nie ma chętnych,do krytyki wielu.I zastanawiam się po co wychodzimy na przeciw wystawcom,pytamy jaki sędzia,jak nie pasuje-zmieniamy,a jak jest sytuacja awaryjna,to zaraz larum.To,że jesteśmy otwarci na wystawców,powoduje,że mamy wiecej pracy.Informujemy,pytamy,podjemy maile i telefony,ale zaczyna mnie osobiście to bardzo już męczyć.Piszesz,że Tobie nie robi różnicy sędzia,ale masz problem.Nie mogę się w tym połapać![/quote]
[U]
hmm chyba sie zle rozumiemy i widze ze moje wypowiedzi sa odbierane chyba nie tak jak powinny [/U]
no wiadomo ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia....

lubie chwalic i to robie a z krytyka wystepuje rzadko a jedynie w tym przypadku pokreslilam swoje rozczarowanie....[SIZE=1] ( a nie krytyke ....ale udzerz w stol a nozyce sie odezwa)[/SIZE]

o ile moje pozytywne uwagi nie zostaly dostrzezone o tyle moje rozczarowanie jak najbardziej zostalo "rozgryzione do podstaw".

chwali sie wam wspopraca z wystawcami bo jako jeden z nielicznych oddzialow chce wam sie cos zrobic na prosbe i na uwagi wystawcow (inni nie reaguja badz odpowiadaja negatywnie) ale wlasnie dlatego zaskoczyl mnie fakt ze to was (pomimo czynnego dialogu z wystawcami) zaskoczyl naplyw zgloszen.

nie chce by zrouzumiano mnie zle bo wychodzi ze tocze piane z ust z jakze blachego powodu .(powiedzialam ze mnie jest obojetne) Jednakze zakoskczenie ( rozczarowanie) pozostaje. Bo poki co w peanach opiewalam oddzial za organizacje przedwystawowa i w najczerniejszych scenariuszach patrzac na sposob w jaki planujecie i organizujecie wystawe nie przyszloby mi do glowy ze jedynym problemem bedzie obsada sedziowska .

[B]
mimo wszystko - jestem przekonana że wystawa jest przygotowana [COLOR=Red]PERFEKCYJNIE[/COLOR] (czego zyczylabym innym oddzialom) i komu jak komu ale wlasnie wielu osobom (m in z forum) powinno sie zawdzieczac tak sprawna organizacje i informacje ([U]m in Tobie GONIU)


[/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek'][B]mimo wszystko - jestem przekonana że wystawa jest przygotowana [COLOR=Red]PERFEKCYJNIE[/COLOR] (czego zyczylabym innym oddzialom) i komu jak komu ale wlasnie wielu osobom (m in z forum) powinno sie zawdzieczac tak sprawna organizacje i informacje ([U]m in Tobie GONIU)
[/U][/B][/quote]
Może lepiej już nic nie pisz, bo nawet, gdy się wycofujesz "rakiem" z wcześniejszych wypowiedzi, to i tak wciśniesz jeszcze szpilkę pod tytułem "[B]mimo wszystko[/B]" :shake:

i nie znajdziesz tu raczej poparcia :diabloti:

oddział legionowski to moim zdaniem świetna organizacja i wystawy, na które zawsze chętnie jeżdżę.

wytykanie, co można było przewidzieć, a czego nie - jest, uważam, obrzydliwe, szczególnie wobec organizatorów, którzy ZAWSZE prowadzą dialog z wystawcami i biorą pod uwagę ich prośby.

ale co ty możesz o tym wiedzieć, skoro nawet nie wiesz, kto to jest Gonia, czy Marzena... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

owszem nie znam osobiscie tych osob - co nie zmienia faktu ze widzialam jaki informacje byly przekazywane na forum (podawan maile itd aby kontakt ulatwic)

moze wyglada to jak wycofywanie rakiem ale nie o wycofywanie mi chodzilo a o wyjasnienie -

aby wszystko bylo juz jasne - przepraszam za zbytnie uniesienie i wylew emocji :)

zle zostale to odebrane ale pewnie to tez moja wina piszac tak a nie inaczej . jesli kogos urazilam to w tym miejscu [B]przepraszam [/B]:)
i mam nadzieje ze nie bedziemy trzymac urazy :)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Ja natomiast nie będę kryła swojego rozczarowania zmianą sędziego z P.Króla na J.Gajewskiego.
Nie odpowiada mi ten Pan, jego sposób sędziowania i podejście do wystawcy.
Rozumiem, że w mojej rasie trudno o dobrego fachowca, ale po ostatnim "występie" tego sędziego, już nie mam zupełnie ochoty na dalsze z nim spotkania ringowe.
Błysnął dowcipem pt.-" czy pani wie, jaką rasę wystawia?"
A czy Pan sędzia wie, jaką ocenia?
Nie byłabym tego pewna, sądząc po opisie ocenianego psa :cool1:

Dlatego Pani Marzenko z całym dla Pani szacunkiem za zaangażowanie w organizację wystaw i podejście do nas -wystawców, na tę ostatnią raczej nie pojadę.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']My mamy jednego sędziego zmienionego. Pierwszy raz o nim słysze, ale opinie nt. podejścia do wystawców i psów są znacznie bardziej pochlebne niż o tym, który pierwotnie miał nas sędziować. Dlatego ja się cieszę:lol:[/quote]


Zakla, w aussikach zmieniony ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia.gie']A ja mam pytanie, ktore ringi sa na zewnatrz? Wczesniej bylo napisane ze 1 i 2, ale sedziowie zmienili sie na tych ringach i sedziuja w innych, wiec troche zglupialam. Wolalabym wczesniej wiedziec czy bede na dworze czy w srodku. Z gory dziekuje za odpowiedz.[/quote]

Ja też przychylam się do tego pytania, może ktoś coś wie?????????
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']owszem nie znam osobiscie tych osob - co nie zmienia faktu ze widzialam jaki informacje byly przekazywane na forum (podawan maile itd aby kontakt ulatwic)

moze wyglada to jak wycofywanie rakiem ale nie o wycofywanie mi chodzilo a o wyjasnienie -

aby wszystko bylo juz jasne - przepraszam za zbytnie uniesienie i wylew emocji :)

zle zostale to odebrane ale pewnie to tez moja wina piszac tak a nie inaczej . jesli kogos urazilam to w tym miejscu [B]przepraszam [/B]:)
i mam nadzieje ze nie bedziemy trzymac urazy :)[/quote]Nie ma mowy o chowaniu jakiejś urazy;) Wystarczy tylko spojrzeć,że nie jest to zmiana sędziego,dla samej zmiany(choć nie da się przewidzieć np:choroby sędziego,lub innego zdarzenia losowego).Zwyczajnie trzeba było doprosić kilku sędziów,bo zgłosiło się bardzo dużo psów.Ja nie umiem przewidzieć,nawet na podstawie tej wystawy,ile zgłoszeń będzie na kolejną.Możemy szacunkowo to ocenić,ale życie niesie niespodzianki.Wszystkim wystawcom życzę powodzenia!Módlcie się z nami o pogodę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Módlcie się z nami o pogodę:loveu:[/quote]

Czy to oznacza, że więcej ringów (niż te zapowiadane dwa) będą na dworzu??? W sumie bym wolała z moim "gadem" na dworzu niezależnie od pogody (tak było początkowo zapowiadane). Nawet może padać śnieg dla mojej dziewczynki w sam raz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: w końcu to prima aprilis :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
A tak na poważnie może ktoś zdradzi tą tajemnicę, które ringi są na dworzu, żebyśmy wiedzieli jak się ubrać i nie przypłacili wystawy chorobą.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Bety ...

nie mogę się wypowiadać autorytatywnie - ani nie jestem upoważniony ani nie jestem w 100% pewny co do dokładnej ilości ... ale ...

na 95% będzie conajmniej 6 ringów na dworze ... jeżeli nikt z osób upoważnionych wcześniej nie napisze tutaj - to deklaruję, że w czwaretek (22 marca) zasięgnę dokładniejszych informacji o ilości ringów i się nimi podzielę.

Link to comment
Share on other sites

Na hali są ringi od 1 do 7.W sobotę ringi 8-11 są na dworze.
W niedzielę 1-7 na hali,8-12 na dworze.Tylko błagam,nie pytajcie jakie rasy są pod chmurką,bo nie pamiętam:placz: Możecie sobie to sprawdzić na planie sędziowania na [url]www.zkwp-legionowo.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Sylwekw[/B] i [B]Gonia [/B]dzięki za odpowiedź :lol:
To znaczy, że ja i mój ciapek polatamy na świeżym powietrzu :p - no i dobrze bo cierpię na halowo-wystawową klaustrofobię :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']a ja zpytam sie nieco o droge.

Czy jest komus wiadome cos o ewentualnych remontach drog ?


A jesli tak to na jakim odcinku , na jakiej drodze i ktoredy lepiej jechac.[/QUOTE]

Jak jechałam tą trasą niedawno z Łodzi to było bez problemów. Choć jak wiadomo przed Strykowem przy wjeździe na autostradę lubi się skorkować. Chyba że znasz jakiś objazd do Strykowa nie przez to nieszczęsne rondo - ja się ostatnio wyczekałam tam sporo czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...