Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki - XI Wiosenna


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Małgoś']My to raczej w pośredniej, bo to jednak jeszcze trochę dzieciak jest. A wy jak sobie życzysz, przecież się nie pozagryzamy na ringu :eviltong: Sędzia dla mnie taki trochę... no, nie wiem, jak posędziuje. Bardzo go lubię, wiem, co lubi w chartach, ale przy pastuchach to ja go nie widziałam.[/quote]


ok to zglaszam w otwarta bo chcialabym skonczyc championat :)

a sedzia ze zwiazku warszawskiego??

a co lubi w chartach??

Link to comment
Share on other sites

No, ja też. Wogóle jestem pewna, że większość sędziów polskich oczy bursztynowe u aussika określi jako "jasne" :roll:
A nami się pod względem wystawowym nie przejmuj, ty naprawdę masz pięknego psa i skończysz championat bez problemów. I to nie jeden ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgoś']No, ja też. Wogóle jestem pewna, że większość sędziów polskich oczy bursztynowe u aussika określi jako "jasne" :roll:
A nami się pod względem wystawowym nie przejmuj, ty naprawdę masz pięknego psa i skończysz championat bez problemów. I to nie jeden ;)[/quote]
:eviltong: ta, taa, ta, ;)

to jest piękne co się komu podoba :lol:

aby CWC dostał :lol:

napisz do mnie na gg ponieważ zgubiłam twój numer w sprawie PT - proszę !! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=royalblue][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]TERMINY[/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana]I termin – 15.02.2007 [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]
[COLOR=royalblue]II termin - 02.03.2007, zgłoszenia elektroniczne do 09.03.2007

[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue][B]OPŁATY[/B]
Wystawcy krajowi - zgłoszenia i opłaty wnoszone do 15.02.2007 r. (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP) [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana]
[COLOR=royalblue]- za pierwszego psa (z katalogiem) 70 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) 60 zł
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 40 zł
- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) 40 zł

Wystawcy krajowi - opłaty wnoszone od 16.02.2007 do 02.03.2007 r. (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem) 90 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) 90 zł
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 40 zł
- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) 40 zł

Udział w konkursie Młody Prezenter 20 zł (bez katalogu).

Bezpłatnie (bez katalogu) - pod warunkiem wystawienia - psy/suki:
- wszystkich ras polskich,
- zgłoszone do klasy weteranów.

UWAGA !
Opłaty wnoszone w dniu wystawy wynoszą 150 zł za każdego psa.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR=red][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Black]My będziemy na 100% i będziemy debiutować w klasie otwartej. Troche sceptycznie jestem nastawiona do obsady sędziowskiej [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=red][FONT=Times New Roman][SIZE=3]RING 3[/SIZE][/FONT][/COLOR][SIZE=3]
[FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Ewa Bukład ok. 56[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Buldog Angielski[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Cane Corso [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Entelbucher Sennenhund [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Mastif Neapolitański[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Sznaucer Średni Pieprz i Sól[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Epagneul Breton (brittany)[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Pointer [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Seter Angielski [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Seter Irlandzki [/FONT]
[/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Seter Szkocki (Gordon)

Czy dobrze rozumiem ze Pani Bukład będzie sedziowac tak rozne rasy jednego dnia?? Czy ktoś z grupy VII miał już przyjemność być ocenianym przez ta Panią?
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PILNIE poszukuje osoby ktora pomoze mojej przyjaciolce wystawic w NDM w sobote 31 III jej nowy nabytek shar-peia w klasie szczeniąt. JA NIESTETY NIE MOGE W TYM CZASIE JEJ POMOC. Zaznaczam tez ze kolezanka nie ma absolutnie zadnego doswiadczenia i od tego czy ktos z Was jej pomoze zalezy czy w ogole zglosi malucha na wystawe. Bardzo prosze o kontakt bezposrednio z zainteresowana na maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].- osoba jest z Podkowy Lesnej k/W-wy

Jest to przemila hodowczyni kotow i sprobujmy zarazic ja rowniez wystawami psow. PS Dla zainteresowanych sluzy porada w wystawianiu kotow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marthee']Ja mam pytanie. Zgłossiłam psa elektronicznie 15 lutego i nie dostałam żadnego potwierdzenia otrzymania zgłoszenia.... Czy mam rozumieć że dostane je późnej, czy coś się pochrzaniło i mam go jeszze raz zgłaszać?:roll:[/quote]


Ja tez zgłaszłam internrtowo i mi potwierdzenie przyszło po 3/4 dniach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marthee']Ja mam pytanie. Zgłossiłam psa elektronicznie 15 lutego i nie dostałam żadnego potwierdzenia otrzymania zgłoszenia.... Czy mam rozumieć że dostane je późnej, czy coś się pochrzaniło i mam go jeszze raz zgłaszać?:roll:[/quote]
Ja tez zglosilam 15, na dodatek chwile po wyslaniu zgloszenia wyslalam potwierdzenie wplaty i rodowod mailem. Na maila tez nie mam zadnej odpowiedzi, wiec moze cos w oddziale nie dziala?

Link to comment
Share on other sites

Przy każdym zgłoszeniu elektronicznym,dostajecie maila potwierdzającego z automatu.Jeżeli takiego nie ma to znaczy,że zgłoszenie nie przeszło.Co do załączników wysłanych oddzielnym mailem na adres biura,to wybaczcie,ale nie jesteśmy w stanie odpisywać.Jeśli brakuje nam jakiś załączników,kontaktujemy się z wystawcą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Przy każdym zgłoszeniu elektronicznym,dostajecie maila potwierdzającego z automatu.Jeżeli takiego nie ma to znaczy,że zgłoszenie nie przeszło.Co do załączników wysłanych oddzielnym mailem na adres biura,to wybaczcie,ale nie jesteśmy w stanie odpisywać.Jeśli brakuje nam jakiś załączników,kontaktujemy się z wystawcą.[/quote]

kurcze to co mam zrobić zadzwonić do nich?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...