Jump to content
Dogomania

Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!


Agula99

Recommended Posts

[quote name='asskasiek']ja moge 200 km jechać za darmo tyle że jak sonia sobie poradzi w osobówce tyle drogi[/QUOTE]

No przyznam, że też sobie tego nie wyobrażam, może to ją trochę rozjuszyć, bo i stres, nie wie co się z nią robi, to trochę niebezpieczne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']Sonia miała wielkie szczęście ,że ciocia asskasiek ją tak polubiła :calus:[/QUOTE]

To prawda. Przyszłość Soni w przytulisku niepewna, wręcz zagrożona i to ze nie względu na czyjąś złą wolę tylko na faktyczne zagrożenie tam przebywających bo tygodniami jest dobrze, a potem w jakiejś stresującej sytuacji robi sie niebezpiecznie i niewiadomo co taką sytuacje może sprowokować. Asskasiek ten bazarek na Sonię to na konkretną rzecz przeznaczony czy tak ogólnie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Przyszłość Soni w przytulisku niepewna, wręcz zagrożona i to ze nie względu na czyjąś złą wolę .[/QUOTE]

jasne ,że tak , dopiero w Boguchwale Sonia dostała szansę po tym swoim wcześniejszym , podłym życiu u zwyrodnialca..
Tym bardziej super ,że asskasiek tak się nią zajęła :loveu:
swoja drogą Sonia miała już swoich wielbicieli ...czyli ma w sobie to coś :lol: , już nie wspomnę o urodzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66'] Asskasiek ten bazarek na Sonię to na konkretną rzecz przeznaczony czy tak ogólnie ?[/QUOTE]

ponieważ przeczytałam na waszym forum labradoróww wpis Przemka który pisze, że jesteście w stanie podwieźć Sońkę 200 km w okolice Krakowa, w związku z tym chciałam zapytać czy dalsza wasza podróż uzaleźniona jest od braku finansów czy poprostu z innych przyczyn nie możecie dalej pojechać. Proszę pisz śmiało, może razem jakoś temu zaradzimy...

Link to comment
Share on other sites

teraz to już jest ziana planów Sonia pojedzie do Warszawy... tam jest hotelik z behawiorystą za 600 zł/misiąc ale jest dużo bliżej i podróż będzie za darmo.. mam tam znajomych którzy będą jej doglądać w każdej wolnej chwili :) jedynym warunkiem przyjęcia jej do hoteliku jest sterylizacja jeżeli nie odbędzie się u was to będę zmuszona zbierać kase i sterylizować ją w Warszawie a wiadomo w Warszawie będzie pewnie drogo
trzeba pomyśleć nad tym jak najszybciej

bazarek jest dla Soni na nie przewidziane potrzeby tak jak w tym przypadku może to być sterylka lub jakieś leczenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...