Jump to content
Dogomania

Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!


Agula99

Recommended Posts

[quote name='Agula99']Kurcze majuska, kogo zaatakowała???? Ciebie??? :crazyeye:[/QUOTE]

zaatakowała Magdę, która chciała jej ubrać kaganiec, bo trzeba było ją zaszczepić, zaatakowała ostro, rzuciła sie praktycznie do twarzy i poszarpała jej całą kurtkę, ja stałam obok i zamrłam, wyglądało to bardzo groźnie

[quote name='_Goldenek2']Słuchajcie.... W Bogatyni jest fantastyczny szkoleniowiec, który prowadzi hotelik. My płacimy 400 zł/m-c. Psa nam wyprowadził na prostą chociaż chciano go poddać eutanazji.... Może warto spróbować?[/QUOTE]

I tutaj w przypadku Soni padło hasło eutanazja, więc to może byc jej jedyna szansa, o ile znajdzie sie 400 zł co miesiąc i miejsce w hoteliku.

Ja nie podejmę sie na pewno prowadzenia jej adopcji. Mam do Soni respekt, a nawet się jej trochę boję. ma szanse tylko ze specjalistą, w przypadku jeżeli gdyby jeszcze raz doszło do jakiegos ataku, mysle, że nie będzie nawet dyskusji na temat jej uśpienia. Przykre...ale prawdziwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asskasiek']Sońka ma wydarzenie na FB [URL]https://www.facebook.com/#!/events/520797301275030/?fref=ts[/URL] zapraszam i zapraszajcie znajomych[/QUOTE]

Asskasiek, wydaje mi sie, że to trzeba często uaktualniac jakimis wpisami, co dwa, trzy dni jakaś fota ze łzawym komentarzem, inaczej utonie w masie innych wydarzeń z psami. Tak było na wydarzeniach tary i Magika, które teraz prowadziłam, jak cos wkleiłam, to zaraz sie więcej ludzi odzywało, dwa dni nie wklejałam to cisza. Teraz jest szansa "udramatyzować " trochę wydarzenie Sonii tym, że grozi jej uśpienie ....

Link to comment
Share on other sites

no masakra... aż mi ciężko uwierzyć że Sonka aż tak zaatakowała
macie jakies nowe fotki Sońki? jeśli tak to prosze mi przesłać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub poprostu wkeić w wydarzenie :)
możecie również pisać na tym wydarzeniu macie styczność z Sońką na codzien więc znacie ją bardziej ... ja się nie obraże :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asskasiek']no masakra... aż mi ciężko uwierzyć że Sonka aż tak zaatakowała
macie jakies nowe fotki Sońki? jeśli tak to prosze mi przesłać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub poprostu wkeić w wydarzenie :)
możecie również pisać na tym wydarzeniu macie styczność z Sońką na codzien więc znacie ją bardziej ... ja się nie obraże :)[/QUOTE]

za mało nas teraz w przytulisku, żeby miec czas na trzaskanie fot, jest ciężko bardzo wyrobić z robotą podstawową, a gdzie jeszcze marketing dla psów? Ja Sonię tylko wypuszczam na 10-15 minut, sprzątam jej boks, daję jeśc, a potem zostawiam na resztę dnia na wybiegu, więc nie mam o czym pisać za bardzo, niestety nie dysponuję czasem na inne działania. Soni nie wypuszcza sie z żadnym innym psem, biega sobie po prostu i węszy, trudno sie o tym rozpisywać...
Co do zrzuty, wsród nas z przytuliska nikt raczej się nie wyrwie, nie "śmierdzimy groszem" a i tak sporo dokładamy do tego "hobby" w postaci paliwa, karmy itp.

Szczerze powiem, że temat jest ciężki....

Link to comment
Share on other sites

bardzo dobre wiadomości z rana tylko trzeba bedzie jakoś transport zorganizować bo mój samochód ostatnio szwankuje (na bardzo dalekie trasy się nie nadaje) no chyba że go jakoś naprawie do tego czasu ale oficjalnie szukajmy transportu jest troszke czasu

Witam, możemy przyjąć do resocjalizacji Sonię ale nie wcześniej niż
5.04.2013. Koszt miesięcznego pobytu u nas to 400 zł miesięcznie. Jest to
cena z wyżywieniem i zajęciami resocjalizacji.
Pozdrawiam.
Marek Młodziński.

Link to comment
Share on other sites

podaje numer konta na który można wpłacać pieniążki dla czarnuli Sonii, tylko prosze o nie zapomnieć napisać że to darowizna dla Sońki

Fundacja Pomocy Labradorom PRIMA
60-311 Poznań, ul. Grunwaldzka 72
Alior Bank 82 2490 0005 0000 4500 6871 0016

Koniecznie prosimy o dopisywanie w
tytule przelewu: [B]darowizna dla Soni.[/B]

Link to comment
Share on other sites

jutro rano ma być majuska, po południu Agula.
Ten hotel szkoleniowy to wielka szansa dla Sońki nie tylko na przyszłą możliwość adopcji ale w ogóle na życie. Transport może być dużym problemem nie tylko ze względu na odległość ale i rodzaj przewożonego ,,towaru'' :razz:. Idealne byłoby zapakowanie Sońki w Boguchwale i dowiezienie jej bez przesiadki bezpośrednio na miejsce. Bez wyciągania, bez zmiany osób których nie zna bo to po prostu może być niebezpieczne. Może jechać cicho i grzecznie, przecież jechała już kiedyś do tego pierwszego domu ale może tez ześwirować i kogoś dziabnąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...