Jump to content
Dogomania

Szarik odszedł 5 lipca 2012. Biegaj szczęśliwy za TM. Pamiętamy [']['][']['][']


martka1982

Recommended Posts

dzięki dziewczyny,że jesteście:))

agata, ogłoszeń nigdy nie za wiele, tekst i dane są w pierwszym poście a zdjęcia poniżej

zapraszam Was wszystkie na bazarek dla Szarika, fanty podarowały 4 ciotki, którym bardzo dziękujemy!


[url]http://www.dogomania.pl/threads/222984-Dla-odratowanego-Szarika-co%C5%9B-%C5%9Bwiec%C4%85cego-co%C5%9B-praktycznego-do-20.02-do-godz.20.00?p=18619805#post18619805[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maja602']Czy macie upatrzony DT dla Szarika i określone koszty utrzymania?[/QUOTE]


Z tego co wiem, to na razie nie ma żadnego DT dla Szarika. Każdy pyta o dom, gdzie sie da. Pieniążki też zbieramy intensywnie.

Ale wiecej na ten temat wie Marta. Pewnie tu odpowie, jak tylko się zaloguje.

Link to comment
Share on other sites

Byłam na ich stronie. Za Szarika wychodzi 25zł. + karma. To istotnie drogi hotel. Może do nich zadzwonić. Wkleić wątek Szarika i zapytać jak jego pobyt zostanie wyceniony?
Wydaje mi się, że trzeba poszukać czegoś tańszego. Jak Szarik reaguje na towarzystwo innych zwierząt?

Żeby pozytywnie zakończyć dzisiejszy dzień deklaruję na Szarika 10zł. miesięcznie. W tej chwili tyle mogę.
Może deklaracja na początek tygodnia przyniesie dalsze. Zacznę płacić pod koniec lutego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Może spytać o hotelik tutaj?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny"]http://www.dogomania.pl/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny[/URL][/QUOTE]

Ja jestem na wątku cały czas i kibicuje Szarikowi - ale w domu mam na razie full. Mam już jednego Szarika a niedługo przyjeżdża drugi, ten byłby trzeci :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Ja jestem na wątku cały czas i kibicuje Szarikowi - ale w domu mam na razie full. Mam już jednego Szarika a niedługo przyjeżdża drugi, ten byłby trzeci :diabloti:[/QUOTE]
:lol:No właśnie wiem o tym Szariczku co to ma przyjechać do Ciebie,bo od samego początku jestem jego"deklarowiczką" i pomyślałam sobie,że mógłby może mieć do pary swojego imiennika....O trzecim wprawdzie nie wiedziałam,ale może w myśl tego powiedzenia,że jedyną lepszą rzeczą od opieki nad jednym ONkiem jest opieka nad dwoma ONkami, a ja mówię jeszcze że od tego ostatniego lepsze jest jeszcze opiekowanie sie trzema ONkami:diabloti:.Z Szarikami jest napewno tak samo, a może jeszcze bardziej:lol:.Tylko mi przykro,że miejsc brak:-(....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']na ich stronie napisane jest 25zł za dobę plus karma, za dłuższe pobyty jest rabat, również dla organizacji zajmujących się adopcją zwierząt ale nie znalazłam info w jakiej wysokości jest to rabat

melduję,że dotarły wpłaty od Marii1957, NatyZG oraz Satriny, dziękujemy![/QUOTE]
....cieszę się...:Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...