Jump to content
Dogomania

Szukam chętnych Poznaniaków do obedience


Silky

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewka i haker']jesli będziecie w parku solackim to moge przyjsc
robiłam obi z moim psem może bede mogla dać jakieś rady
ale i tak sie duzo nie znam;)[/QUOTE]

z tego co zdążyłam zauważyć na treningu to u twojego sznupa dość słabo z koncentracją(woli obwąchać sukę upiętą z boku czy iść osikać trawę) co przy każdym "sporcie" z psem jest najważniejsze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CASIA&ttb']z tego co zdążyłam zauważyć na treningu to u twojego sznupa dość słabo z koncentracją(woli obwąchać sukę upiętą z boku czy iść osikać trawę) co przy każdym "sporcie" z psem jest najważniejsze ;)[/quote]
powiedziałam ze mogę dac jakies rady,a nie jak pracuje moj pies...

jakieś doświadczenie mam,startowaliśmy w zawodach,robiłam z nim obi jakiś czas z sukcesami.
przepraszam ale nie widziała Pani mojego psa jak pracuje w pelni
i to co robi w przerwie to co innego niz jak pracuje w pelnym skupieniu

co do sikania to jest pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']powiedziałam ze mogę dac jakies rady,a nie jak pracuje moj pies...

jakieś doświadczenie mam,startowaliśmy w zawodach,robiłam z nim obi jakiś czas z sukcesami.
przepraszam ale nie widziała Pani mojego psa jak pracuje w pelni
i to co robi w przerwie to co innego niz jak pracuje w pelnym skupieniu

co do sikania to jest pies.[/QUOTE]

a na treningu pies nie pracuje w pełni??kiedy zwiał powąchać sobie sukę(wysterylizowaną :evil_lol: ) i miał w nosie prace na torze...
chwali sie że coś wogóle robisz z psem i nie wygląda jak beczka na 4 serdelkach

żeby nie było niedomówień jakby ktoś miał ochote na spacer nad wartą i wspólne ćwiczenie to my chętni-można zobaczyć że warto poświęcić czas na prace z psem i mieć nakręconego na przewodnika kompana :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CASIA&ttb']a na treningu pies nie pracuje w pełni??kiedy zwiał powąchać sobie sukę(wysterylizowaną :evil_lol: ) i miał w nosie prace na torze...
chwali sie że coś wogóle robisz z psem i nie wygląda jak beczka na 4 serdelkach

żeby nie było niedomówień jakby ktoś miał ochote na spacer nad wartą i wspólne ćwiczenie to my chętni-można zobaczyć że warto poświęcić czas na prace z psem i mieć nakręconego na przewodnika kompana :p[/quote]

czasem nie wszystko sie udaje i to ze on czasem pobiegnie gdzieś to sie zdarza,tam bardziej jak jest jakiś nowy pies
ale nie wie Pani ja on pracuje w Obi to te komentarze mogla by Pani zachować dla siebie.oceniać mogą osoby ktore widziały jak moj pies to robi a to maja bys spotkania obi a nie agility:cool1:

to co robie to moja sprawa a ten pies robi wiele ciekawych rzeczy

ja poświęcam wiele czasu na prace z moim psem i jest on nakręcony:p
i osiągnęłam z nim juz wiele tego co chciałam

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a na treningu pies nie pracuje w pełni??kiedy zwiał powąchać sobie sukę(wysterylizowaną :evil_lol: ) i miał w nosie prace na torze...
chwali sie że coś wogóle robisz z psem i nie wygląda jak beczka na 4 serdelkach

[/QUOTE]

Jeżeli widziałaś Hakera , wtedy gdy obwąchiwał trawę , czy sukę to faktycznie nie widziałaś go pracującego w pełni .. a zresztą co Ty możesz o nim wiedzieć , widząc go raz czy dwa..
Tak się składa , że np. Ja z Mantą dzięki Ewie nauczyłyśmy się elementów Obi , bo to ona nam pokazała jak i co ..
Każdy pies raz po raz ma odchyły , nawet najlepiej nakręcony z najlepszym kontaktem z przewodnikiem .. No chyba że Figa jest wyjątkowa i nie ma ..?:evil_lol: No tak , bo Twoje psy są wspaniałe :p
Jakoś mam chcęci napisać co nieco ale nie napiszę , bo nie widziałam pracującej Figi .. I w przeciwieństwie do Ciebie nie oceniem psa po jednym razie .

[QUOTE]żeby nie było niedomówień jakby ktoś miał ochote na spacer nad wartą i wspólne ćwiczenie to my chętni-można zobaczyć że warto poświęcić czas na prace z psem i mieć nakręconego na przewodnika kompana :p [/QUOTE]

Ojej .. jakoś po takowych Twoich wypowiedziach nie miałabym ochoty na spotkanie z Tobą .. twoim zdaniem to "artefaktowcy" się wywyższają , a moim zdaniem Ty ..
Wszyscy i ich pieski są bebe , tylko Ty masz super kontakt z super nakręconym bezodchyłopwym , doskonałym psem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Jeżeli widziałaś Hakera , wtedy gdy obwąchiwał trawę , czy sukę to faktycznie nie widziałaś go pracującego w pełni .. a zresztą co Ty możesz o nim wiedzieć , widząc go raz czy dwa..
Tak się składa , że np. Ja z Mantą dzięki Ewie nauczyłyśmy się elementów Obi , bo to ona nam pokazała jak i co ..
Każdy pies raz po raz ma odchyły , nawet najlepiej nakręcony z najlepszym kontaktem z przewodnikiem .. No chyba że Figa jest wyjątkowa i nie ma ..?:evil_lol: No tak , bo Twoje psy są wspaniałe :p
Jakoś mam chcęci napisać co nieco ale nie napiszę , bo nie widziałam pracującej Figi .. I w przeciwieństwie do Ciebie nie oceniem psa po jednym razie .



Ojej .. jakoś po takowych Twoich wypowiedziach nie miałabym ochoty na spotkanie z Tobą .. twoim zdaniem to "artefaktowcy" się wywyższają , a moim zdaniem Ty ..
Wszyscy i ich pieski są bebe , tylko Ty masz super kontakt z super nakręconym bezodchyłopwym , doskonałym psem .[/QUOTE]


o joooj,kólko wzajemnej adoracji ruszyło na odsiecz,nigdzie nie napisałam i nie powiedziałam że moje psy są najlepsze i pod jakim względem więc wrzuć na luz a moje zdanie zostaw dla mnie a nie kreoj wg swojego widzi misie...

nie potrafisz normalnie dyskutować tylko od razu jedziesz sobie??ja psa widziałam wiec moge wypowiedziec sie na jego temat TY nie widziałaś żadnego z Moich psów pracujących wiec o czym chcesz dyskutować??

zresztą zrobiłaś off topa-masz jakies problemy to moje PW zaprasza

Ps. Figa jest wyjątkowa...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Casia bo tutaj tak już jest: jak ośmielisz się wyrazić swoje zdanie momentalnie masz na karku wszystkie psiapsióły osoby , która poczuła się dotknięta. Przy czym natychmiast okazuje się, że: jesteś taka , owaka, nic nie wiesz itd.:diabloti: Już to przerabiałam lepiej robić swoje i nie pisać bo nie ma po co.
Tak przy okazji : widziałam Figę w akcji i jestem pod wielkim wrażeniem pracy Figulca i jej skupienia, a do tego profesjonalizmu ciotki będącej jej właścicielem.
Wracając do tematu: ja także chętna na spotkanie z 18% łaciatym;) psychicznie to jeszcze dziecko , chociaż roczek skończony.

Link to comment
Share on other sites

ostatnie słowo do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/11960.html"]CASIA&ttb[/URL]
jak masz mówić na temat mojego psa ze nie umie sie skupić(dziwne ze ma osiągnięcia^^)
i sugerować ze nie dam żadnych rad
to może przyjdź na spotkanie i to zobacz
a nie tak sobie gadasz;)

nie mam ochoty sie z Pania kłócić bo to sensu nie ma
chyba ze Pani lubi :p



[quote name='Kokosek']hej :)
to może ja z małym tez bym sie przyłączyła. Ma dopiero 6 miesięcy ale chętnie się uczy. Jak dla mnie Park Sołacki może być.[/quote]
o super będą dwa sznupki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Co do kłótni powyżej: Figa faktycznie w Kasie wpatrzona jak w obrazek, widziałam więc wiem co mówię ;) Hakera też widziałam dość często przy pracy w ciężkich warunkach suki w cieczce.

Cobrad masz całkowitą rację ;)

Mi pasuje sobota i niedziela.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...