Jump to content
Dogomania

Szukam chętnych Poznaniaków do obedience


Silky

Recommended Posts

[quote name='asia:)']ten lasek jest tuż za stadionem lecha :)

my poki co kontuzjowane... Zderzenie boczne z rowerem przeżył mój pies i ma stłuczony bark... Własnie nad Rusałką to sie stalo...

Ale jak się wykurujemy to czemu nie?[/quote]


nadal nie wiem gdzie ten lasek:-( a za lecha to i tak troche daleko
chyba ze kiedys bysmy sie spotkaly nad rusalka a kiedy indziej w tym lasku jak mi wytumaczycie

nie szybko dojdzie piesek do zdrowia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta i Wika']W Lasku Marcelińskim, ale nie wiem, czy teraz są spotkania.
Ja mniej więcej w połowie września zjeżdżam do Poznania i chętnie umówię się z kimś na wspólne poćwiczenie...[/quote]
ooo!!!
ja też chętnie dołączę
z jedną z suń, na zmianę

ewka - nie Lecha tylko Stadion Lecha, na Bułgarskiej, tam gdzie KingCross od Rusałki nie tak daleko :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']ooo!!!
ja też chętnie dołączę
z jedną z suń, na zmianę

ewka - nie Lecha tylko Stadion Lecha, na Bułgarskiej, tam gdzie KingCross od Rusałki nie tak daleko :smile:[/quote]


no dzieki za info
ale wola bym sie spotkac z kims spotkac nad rusalka i s tamtad sie przejsc bo znajac moje szczescie to i tak bym sama nie trafila
ale dzieki

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

[SIZE=1]Wybaczcie, że się wtrącam, ale ktoś, kto zakładał tytuł tego tematu miał naprawdę twórczą inwencję... przypadkowo zauwazyłam...

[B]"Szukam Poznaniakó Do Obidience - Chętnych"[/B]
Zamieniam na [skladania, literowki, wielkie litery...]
[B]"Szukam chętnych Poznaniaków do obedience"[/B]

Juz spadam i nie przeszkadzam :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja bym była chętna ale za jakieś 3 tygodnie- kurujemy się po operacji. mam do wyboru beagielką /10lat/, shi tzu 3mies/ lub maltankę /4lata/. mojej maltance-staruszce ,,ślepotce,,/prawie 15/ to już chyba odpuszczę bo dla niej najważniejsza jest wygodna poducha i ciepło z kominka..:loveu:

więc kto chętny???:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master'][SIZE=1]Wybaczcie, że się wtrącam, ale ktoś, kto zakładał tytuł tego tematu miał naprawdę twórczą inwencję... przypadkowo zauwazyłam...

[B]"Szukam Poznaniakó Do Obidience - Chętnych"[/B]
Zamieniam na [skladania, literowki, wielkie litery...]
[B]"Szukam chętnych Poznaniaków do obedience"[/B]

Juz spadam i nie przeszkadzam :)[/SIZE][/quote]
Zgadzam się jak najbardziej z Tobą. Co by znaczyło życie, kiedy wszyscy bobią to samo i tak samo.
Dzięki za wsparcie literackie, lecz na zmiany się nie piszę.
Pozdrówka !!!!!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

dopiero planujemy spotkanie:cool3: za około 3 tygodnie dopiero bo moja mała po operacji:shake: ale coś ustalimy wspólnie-miejsce optymalne dla wszystkich:cool3:
ja tak myślałam o cytadeli albo parku sołackim-a Wy jak myślicie? macie jakieś miejsce fajne, gdzie możemy zacząć ćwiczyć:cool3:

Link to comment
Share on other sites

mi w sumie Park Sołacki najbardziej by pasował - zresztą i tak muszę spd suchego lasu dojechać:cool3:

czy możesz wpaść?-ależ oczywiście zapraszamy-razem=weselej. chociaż ja muszę się przyznać jeszcze jestem laikiem :oops: ale cóż trening czyni mistrza:cool3:

zaglądajcie proszę na wątek żeby dogadać szczegóły dot. terminu:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Mi pasowałby Park Sołacki.
Co do obedience to jestem totalnym laikiem i szczerze nie przepadam za tym sportem.Zależy mi raczej na socjalizacji i poćwiczeniu z moja bouvierką podstaw posłuszeństwa, zwłaszcza w rozproszeniach w postaci innych psów.
A więc [B]Darvin[/B] jak widzisz wszyscy jesteśmy amatorami.Trudno powiedzieć co dokładnie będziemy robić.na początek pewnie skupianie.Ja bym chciała poćwiczyc chodzenie przy nodze, siad, waruj, zostań(bo narazie niewiele więcej umiemy).No i odwołanie psa podczas zabawy(nasza zmora:roll:).
Zapraszamy;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Mi pasowałby Park Sołacki.
Co do obedience to jestem totalnym laikiem i szczerze nie przepadam za tym sportem.Zależy mi raczej na socjalizacji i poćwiczeniu z moja bouvierką podstaw posłuszeństwa, zwłaszcza w rozproszeniach w postaci innych psów.
A więc [B]Darvin[/B] jak widzisz wszyscy jesteśmy amatorami.Trudno powiedzieć co dokładnie będziemy robić.na początek pewnie skupianie.Ja bym chciała poćwiczyc chodzenie przy nodze, siad, waruj, zostań(bo narazie niewiele więcej umiemy).No i odwołanie psa podczas zabawy(nasza zmora:roll:).
Zapraszamy;).[/QUOTE]


najpierw ćwicz z suką bez rozproszenia i naucz ją reagować na komendy zanim spuścisz ją z watachą psów :razz: bo niczego sie nie nauczy,zainteresowanych zobaczeniem elementów posłuszeństwa w wykonaniu małego stada psów(2 dożyce niemieckie,buldożka francuska,pitbullka i mini bull) zapraszam nad Wartę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...