Jump to content
Dogomania

Śliczna amstaffka Śnieżka w DS! Fioneczko-Kana-dziękuję bez Was to by się nie udało


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']Klaudia macie parwo w przechowalni ???
dlaczego nie dałaś znać !!

cholera Śnieżka nie ma szczepień a u Karoliny szczeniak jest[/QUOTE]

[I]Jak Ona była to były zdrowe.
W innym wypadku dałabym znać.
Parwo przyniósł najprawdopodobniej Kazio,którego oddali (a dokładnie wyrzucili na terenie zakładu właściciele) ponieważ po Jego pojawieniu się pojawiło się parwo.Przecież dałabym znać jakby wtedy było zagrożenie.[/I]

Link to comment
Share on other sites

właśnie przyszedł przelew dla białaski 300 zł :crazyeye::crazyeye::multi:

Kochani bardzo jeszcze raz bardzo Wam dziękuję :Rose: :buzi:


tym sposobem nie ma długu :multi: zaraz zrobię aktualne rozliczenie



[B]Klaudia tytuł trzeba uaktualnić[/B] :eviltong:


rozliczenie uzupełnione (post nr 2)

[B]wpłaty:[/B]

- paulinken
- annika [B][COLOR=red]40,- [/COLOR]wpłynęło 21 grudnia[/B]
- Kajusza [B][COLOR=red]20,- [/COLOR]wpłynęło 19 grudnia[/B]
- justysiek [B][COLOR=red]30,- [/COLOR]wpłynęło 19 grudnia[/B]
- yolanovi [B][COLOR=red]20,- [/COLOR]wpłynęło 19 grudnia[/B]
- Isiak [B][COLOR=red]30,- [/COLOR]wpłynęło 23 grudnia[/B]
- Grażynka (baster i lusi w styczniu)
- Amazonka71 na niebieskim [B][COLOR=red]15,- [/COLOR]wpłynęło 19 grudnia[/B]
- anonimowi właściciele ślicznego adoptowanego astka [B][COLOR=red]300,-[/COLOR][/B] [B]wpłynęło 30 grudnia[/B]
------------------------------------------------------------------------
[B]Konto Śnieżki RAZEM:[SIZE=3][COLOR=red]+ [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red]455,-[/COLOR][/SIZE][/B]

- Sandra (ARDNAS) przekaże coś z pieniędzy które zostały po Albie (Alba wróciła do domu) [COLOR=red][COLOR=black][B]przekazane[/B][/COLOR][B] 100 zł[COLOR=black] - odjęte od kwoty za transport[/COLOR][/B][/COLOR]


- Alicja (bazarek)
- ja (bazarek)


[COLOR=red][B]wydatki[/B][/COLOR]
- transport

Grzesiu przejechał 305 km w jedną stronę czyli razem 610 km * 7l/100 km = 42,7 l * 5,46 zł to wychodzi 233,14 zł

Sandra przekazuje dla Śnieżki 100 zł z pieniążków które zostały po Albie ... Sandra :buzi: dlatego mam przeleć kwotę [SIZE=3][B][COLOR=red]- 133 zł[/COLOR][/B][/SIZE]

druga część trasy 590 km z opłatą za autostradę w dwie strony kwota [SIZE=3][B][COLOR=red]- 230 zł[/COLOR][/B][/SIZE]


tablety na robale 3 szt [SIZE=3][COLOR=red]-21 zł[/COLOR][/SIZE]
krople do uszu [SIZE=3][COLOR=red]-10 zł[/COLOR][/SIZE]
spot [SIZE=3][COLOR=red]-30 zł[/COLOR][/SIZE]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[B]STAN KONTA Śnieżki [COLOR=red][SIZE=3]+ 31 zł[/SIZE][/COLOR][/B] :multi::multi:



[B]zatem brakuje nam kasiory na sterylizację i szczepienia ... no i czip by się przydał

[FONT=Lucida Sans Unicode]
[/FONT][I][SIZE=3][COLOR=red][FONT=Lucida Sans Unicode]Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za pomoc[/FONT] :Rose:[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Podaj mi na pw adres, mam jeden na zbyciu to wyślę dla małej. Tylko ktoś jej go będzie musiał zaaplikować ;)[/QUOTE]


hmmmm Pani doktor chyba będzie w stanie zaaplikować czip taki "nie swój"
poproszę żeby Karolina podała swój adres bezpośrednio

Jagoda dziękuję !!! ... qrcze czipowanie to min 50 zł

Link to comment
Share on other sites

dzięki Jagoda jeszcze raz :buzi:

[quote name='"Kana"'][img]https://lh3.googleusercontent.com/-7lSXcmOg2Bs/Tv3lf1kamGI/AAAAAAAARI0/3dkZJbVSpa0/s640/2011%25252C12%25252C26%252520Spacer%252520Redlowo%252520%252528585%252529.JPG[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-3vuslLleYfk/Tv3lh7DmyXI/AAAAAAAARI4/Thqpk4Q4YN4/s640/2011%25252C12%25252C26%252520Spacer%252520Redlowo%252520%252528586%252529.JPG[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-qsY05FNgUNM/Tv3lqG4nKzI/AAAAAAAARJE/KYhtW2zTIjs/s640/2011%25252C12%25252C26%252520Spacer%252520Redlowo%252520%252528594%252529.JPG[/img]

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-zuMcN30WLAI/Tv3l8xANw2I/AAAAAAAARJg/VAL7PAXYw7Q/s640/2011%25252C12%25252C26%252520Spacer%252520Redlowo%252520%252528661%252529.JPG[/img]

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-mtQ-G5PU4MY/Tv3l_L-YZfI/AAAAAAAARJk/stFawnk_rvI/s640/2011%25252C12%25252C26%252520Spacer%252520Redlowo%252520%252528662%252529.JPG[/img]


[/quote]

Link to comment
Share on other sites

białaska na spacerku :p

[quote name='"Kana"'][img]https://lh6.googleusercontent.com/-ShqAsHL0VSU/Tv3mTY3zBaI/AAAAAAAARKE/Qu2h1V6g288/s640/2011%25252C12%25252C26%252520Spacer%252520Redlowo%252520%252528758%252529.JPG[/img]

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-7-7zGwCfICo/Tv3mDQ5BXPI/AAAAAAAARJs/ZWtPYOubRCw/s640/2011%25252C12%25252C26%252520Spacer%252520Redlowo%252520%252528664%252529.JPG[/img]

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-KMofBrkzVbs/Tv2bIGg0yMI/AAAAAAAARG4/74_-hJhXM10/s640/2011%25252C12%25252C26%252520Spacer%252520Redlowo%252520%252528191%252529.JPG[/img][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Tylko, że bardzo dużo wetów nie wpisuje do identyfikacji, a do safeanimal, gdzie rejestracja jest bezpłatna ;)[/QUOTE]

ooo, z tym to się nie spotkałam ..... choć ostatnio jak chipowałam psa ze schronu to się zapytałam o rejestracje (bo chipowałam w innej klinice niż zawsze) to wet się zdziwił i powiedział że wprowadzi dane, bo nie zawsze wprowadza bo nie każdy tego sobie życzy .... to po ch..lere chipowac psa????

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Tekst ogłoszeniowy dla malutkiej :

[/COLOR][QUOTE] [COLOR=black]Skazałeś mnie mój panie na okrutny los, na głód i chłód.
Na bezlitosne pcheł kąsanie. Teraz to wiem - byłam po prostu niechciana.
Byłam mała, kochałeś i tuliłeś mnie. Z ufnością patrzyły na Ciebie moje oczy psie.
Dlaczego jesteś taki okrutny, że zgotowałeś mi los tak smutny?
Wyrzucając mnie z samochodu, pokazałeś bezlitosną naturę swojego narodu.
Bo tym się różni świat zwierząt od ludzkości, że ci pierwsi mają obowiązek odpowiedzialności.
Na szczęście zjawili się opiekunowie wspaniali, którzy trafić mi do schroniska nie dali.
A mój opiekun wszystkie smutki zagrzebie - gdyż czekam, na prawdziwą rodzinę która mnie nie zawiedzie.
[/COLOR] [COLOR=black]
Tak o nowy dom prosi Dona, niespełna 2 letnia sunia w typie amstaffa.
Ile przeszła? Co przeżyła? Tylko ona tą tajemnice skrywa.
Piękna, masywna, dobrze zbudowana. Szuka swojej ostatniej przystani.
Trafiła do nas brudna, zapchlona, z chorymi uszami. Obraz nędzy i rozpaczy.
Aczkolwiek Dona nadal kocha ludzi a swojego opiekuna obdarowuje szczególnym uczuciem.
Mimo tego co przeszła widać, że chce znów zaufać człowiekowi, chce mieć kochający dom.
Czeka na ludzi którzy rozumieją potrzeby rasy, jej wymagania i charakter tych psów.
Dona jest jeszcze modeliną, którą można ułożyć i wychować pod siebie.
Jest to sunia która potrzebuje wychowania i lekcji manier, która jak na młodego psa przystało
zachowuje się jak dorastający psiak, chce się bawić i wygłupiać.
Poza tym Dona jest w pełni z socjalizowanym, kochanym psem, który bardzo pragnie mieć swojego człowieka!
Całuśna, kochana wariatka, której szczenięce figle i zabawy w głowie, pozytywnie nastawiona do każdego.
Sunia doskonale podróżuje samochodem, jest również nauczona czystości w domu .
W domu cicha i spokojna gdy ktoś w nim jest. Tutaj mały problem zaczyna się gdy Dona ma zostać sama.
Ze względu na swoją przeszłość i obawę ponownego porzucenia, cierpi na delikatny lęk separacyjny,
który objawia się próbą otwierania sobie drzwi. Aczkolwiek jest to do wypracowania. Poza tym nie demoluje domu.
Jest karną i usłuchaną sunią, a przy konsekwentnym i odpowiedzialnym prowadzeniu jest psem idealnym!

Dona aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku gdzie czeka na adopcję.
Dona jest zaszczepiona i odrobaczona, po sterylizacji będzie gotowa do adopcji.
To kochana suczka i zasługuje na dom pełen miłości i zrozumienia.
Szukamy jej właściciela stanowczego i konsekwentnego, szukamy jej domu
w którym zostanie pokochana bezwarunkowo i nieodwracalnie.
Przed adopcją wymagana jest wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

[/COLOR] [COLOR=black]Kontakt w sprawie adopcji :
Karolina - 606 635 019
meil : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Karolina dla mnie text ok ... jeśli uznasz, że tak jak azalia pisze, można w nim coś zmienić to zmienisz ;) ... dla mnie tak czy tak będzie ok



[B]Karolina podaj proszę adres dla Drzagodha, dostaniemy czip w prezencie (pewnie Pani doktor go zaaplikuje i nie będzie zła że mamy swój ;))
[/B]




buziaki Dziewczyny !!!!!
po raz któryś z kolei dziękuję Karolina :buzi: (że pomimo wszystko) nie odesłałaś mnie z kwitkiem kiedy szukałam miejsca dla białaski

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to że właściciel skazał ją na taki los bo już jej nie chciał.
Dlatego była niechciana.
Była kochana wtedy kiedy była mała i wtedy wszyscy się nią zajmowali.
To akurat najmniej istotne liczy sie charakter i opis suczy.
ktoś ją na pewno kiedyś kochał, więc inaczej nie chce pisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']Asia ... tak naprawdę to każdy kto umie robić zastrzyki może zaaplikować chipa ... tak mi się wydaje przynajmniej ;-)[/QUOTE]



weź mnie nie strasz :scared:
widziałaś jaka ta igła gruba :crazyeye:
ja Moniśkę kazałam zaczipować przy sterylce bo nie znalazłam odwagi żeby z nią pójść ot tak na czipowanko :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']weź mnie nie strasz :scared:
widziałaś jaka ta igła gruba :crazyeye:
ja Moniśkę kazałam zaczipować przy sterylce bo nie znalazłam odwagi żeby z nią pójść ot tak na czipowanko :oops:[/QUOTE]

Gdyby była bliżej mogłabym ją zaczipować, to nie jest takie trudne ;) Tylko trzeba uważać, żeby czip nie wypadł, bo jak ktoś nie umie, albo pies się bardzo wierci to się niestety zdarza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...