Jump to content
Dogomania

Śliczna amstaffka Śnieżka w DS! Fioneczko-Kana-dziękuję bez Was to by się nie udało


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']śliczną dziewczynkę przyszłaś odwiedzić ... mam nadzieję ze z nami zostaniesz :)[/QUOTE]

zostanę :) mam slabość do bulli :)
a mała faktycznie śliczna

ten dt ma być platny czy bezpłatny?

kurde tylko ta odleglość... gdyby ktoś na gaz pojechał, to by taniej było, sporo taniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']zostanę :) mam slabość do bulli :)
a mała faktycznie śliczna

ten dt ma być platny czy bezpłatny?

kurde tylko ta odleglość... gdyby ktoś na gaz pojechał, to by taniej było, sporo taniej.[/QUOTE]

teraz jak autko spali 7- 8 litrów ropy czy benz, czy 10-12 gazu to prawie na jedno wychodzi

a DT bezpłatny ... ale się zobowiązałam ze karma będzie ... to muszę się postarać

a na transport to ze 600 trzeba chyba liczyć i wet ze sterylką, szczepieniami i czipem to też ze 4 stówki wyjdzie :/




zwariowałam ... ale ona taka Fionusiowa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']teraz jak autko spali 7- 8 litrów ropy czy benz, czy 10-12 gazu to prawie na jedno wychodzi

a DT bezpłatny ... ale się zobowiązałam ze karma będzie ... to muszę się postarać

a na transport to ze 600 trzeba chyba liczyć i wet ze sterylką, szczepieniami i czipem to też ze 4 stówki wyjdzie :/

no w sumie masz racje...
[B]ech to kurde kupa kasy, a nigdzie blizej sie nie uda dt zalatwic? a jak by tak pociagiem ja ktos zawiozl? napewno taniej by wyszlo, juz nie mam pomyslów...[/B]




zwariowałam ... ale ona taka Fionusiowa :([/QUOTE]

no wiem, oj biedna :-(

Link to comment
Share on other sites

Justysiek ja wiem że to olbrzymie pieniądze ale innego wyjścia raczej nie ma bo nie mam pojęcia jaka ona tak naprawdę jest ... ja mam do niej jakieś 360 km :/

Żeby pociągiem było taniej musiałabym szukać studenta bądź innego ucznia, pies w pociągu też kosztuje, poza tym dla takiego psiaka to stres olbrzymi :(

no i autem bezpieczniej, bez przesiadek itd



dostałam wczoraj wieczorem sms-a od Klaudus_

"wygląda na to że załatwione" ... chodzi o to żeby nikt nie ruszył Śnieżki z przechowalni do piątku ... qrcze bardzo się boję żeby jej nie wywieźli bądź komuś nie oddali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']bardzo wszystkim dziękuję za deklarację pomocy

[B]Klaudia moze zbierz w pierwszym poście osoby które deklarują coś wpłacić[/B]

no i daj znać czy coś załatwiłaś, czy się czegoś dowiedziałaś[/QUOTE]


[quote name='annika']Jak już będą znane koszty to się dołożę.[/QUOTE]

[quote name='yolanovi']Dorzucę się też do transportu ale dopiero tuż przed Świętami :)[/QUOTE]

ja zrobię mały bazarek z tego co mam od Sandry ... fantów niestety brak na duży

rozsyłajcie wątek ... zaproście tu swoich znajomych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Justysiek ja wiem że to olbrzymie pieniądze ale innego wyjścia raczej nie ma bo nie mam pojęcia jaka ona tak naprawdę jest ... ja mam do niej jakieś 360 km :/

Żeby pociągiem było taniej musiałabym szukać studenta bądź innego ucznia, pies w pociągu też kosztuje, poza tym dla takiego psiaka to stres olbrzymi :(

no i autem bezpieczniej, bez przesiadek itd



dostałam wczoraj wieczorem sms-a od Klaudus_

"wygląda na to że załatwione" ... chodzi o to żeby nikt nie ruszył Śnieżki z przechowalni do piątku ... qrcze bardzo się boję żeby jej nie wywieźli bądź komuś nie oddali[/QUOTE]

wiem, wiem to wszystko jasne jest,
mam nadzieję że wszystko się ułoży i sunia będzie bezpieczna :)
też się cosik dorzuce dla małej.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję Justyna :buzi:





poprosilam Klaudię zeby kupiła parcianą szeroką obrożę dla Śnieżki bo dziewczynka nie ma nic niestety
oproszę żeby każdy miał ze sobą smycz tak żeby można było lalkę przepiąć w czasie podróżowania ... później kupi się jej jakiś sprzęcik jak kasa będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']dziękuję Justyna :buzi:





poprosilam Klaudię zeby kupiła parcianą szeroką obrożę dla Śnieżki bo dziewczynka nie ma nic niestety
oproszę żeby każdy miał ze sobą smycz tak żeby można było lalkę przepiąć w czasie podróżowania ... później kupi się jej jakiś sprzęcik jak kasa będzie[/QUOTE]

nie ma za co :) oby tylko sie udalo, kasa sie jakos uzbiera :)

ja pomysle też o bazarku, damy rade :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']to trzymam kciuki za pomyślną drogę ..... i podopowiadam, aby psa dobę wcześniej nie karmić ;-)[/QUOTE]

taaa, raczej w przechowalni to będzie to ciężko załatwić

[quote name='Alicja']Asiu , jutro w końcu porobię zdjęcia i zacznę z bazareczkiem[/QUOTE]

Alunia :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...