Jump to content
Dogomania

Śliczna amstaffka Śnieżka w DS! Fioneczko-Kana-dziękuję bez Was to by się nie udało


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']czyli nie wiadomo czy dom sprawdzony? ... kto miał sprawdzać - jaka Fundacja?

a zbierać nie tylko na sterylkę trzeba ale przede wszystkim na DT[/QUOTE]

[I]Trzeba porozsyłać wątek.
dzisiaj podeślę mojej Pani wet Śnieżkę - odeszła Jej bulterierka.
Może się zakocha??[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']czytasz moje posty Klausus_ ?

jaka Fundacja sprawdzała dom i gdzie ten dom ?


założyłam jej wątek na niebieskim
[url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=7006[/url][/QUOTE]

[I]Wyobraź sobie,że czytam.
Fundacja Zwierzaki w Potrzebie - Warszawa.[/I]

Link to comment
Share on other sites

czyli rozumiem że Pani zainteresowana adopcją jest z Warszawy bądź okolic ?

wyniku wizyty nie znamy i nie bardzo wiem do kogo uderzyć żeby go poznać

staram się załatwić DT i zabieram suczydło ... chcę to zrobić najszybciej jak się da


ona jeszcze jest w przechwalni czy już była wywózka?

Link to comment
Share on other sites

[I]Jeszcze jest w Punkcie - kończy w przyszłym tygodniu kwarantannę.
Ta dziewczyna powiedziała,że jak wizyta będzie ok to się odezwie - więc może coś poszło nie tak...
Porozsyłam w nocy wątek- może ktoś Nas wspomoże ...
Ona jest taka kochana...
Dostały wczoraj fajnej suchej karmy - szamały jak trzeba! :)
Sunia jest bardzo przyjazna - podleciał wczoraj do nas kaukaz - a Ona wniebowzięta :loveu:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Klaudus daj mi na PW adres i godz w jakich moge suke jechac poznac z moimi sukami, jak bedzie ok to ja wezme na DT. a sprawdzal ja ktos na dzieci???? mam corke 3 lata i troche sie martwie tym. zrob jeszcze temu psu astowatemu od was watek na niebieskim forum, albo moze fioneczka cioteczka to zrobi :D

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="blue"]Klaudus_ pilnie potrzebuję numeru kontaktowego do Ciebie[/COLOR][/B]

mam możliwość (dzięki koleżance) zaraz po kwarantannie zabrać sunię do DT, warunek DT - karma
osoba z DT jest związana z POMORSKĄ FUNDACJĄ "PIES SZUKA DOMU"

Śnieżka będzie wyadoptowana na mnie natomiast ja podpiszę z DT umowę

szczepienia i sterylka to wiadomo w pierwszej kolejności, zniżka bardzo duża u Pani doktor która zajmuje się psami w/w Fundacji
czipowanie oczywiście też


no i transport 550 km w jedną stronę ...
mam nadzieję że uda się nazbierać kasy

bora1 - Asiu, wiem że Ty jesteś znacznie bliżej, że chcesz pomóc (i bardzo Ci za to dziękuję :buzi:) jeśli mąż się zgodzi ale ryzyko jest zbyt duże ... obca suczka w domu w którym jest już jeden TTB i 3-latek, boję się że może się to jednak skończyć jakąś katastrofą, biorąc pod uwagę że obydwoje pracujecie

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE="3"][U][COLOR="red"]bardzo, bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!!

chodzi TYLKO o oddanie swojego głosu[/COLOR][/U]

bezimienna sunia z Szydłowca może wygrać w konkursie na niebieskim forum karmę wartości TYSIĄCA złotych

Proszę rejestrujcie się i oddajcie głos na nią ... [COLOR="red"]ona nie ma nic, nawet imienia [/COLOR][/SIZE][/B]

[url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=167212#p167212[/url]

[B]Założenie konta to dosłownie 2 minutki
później wystarczy oddać głos na bezimienną z Szydłowca i napisać post
na jakiego psiaka się głosowało i z jakiego forum się "przybyło" + nick z forum

czyli

głos na bezimienną sunię z Szydłowca - nick z (np) dogo [/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

zaczekam do jutra, spróbuj pod podany nr dzwonić

jest szansa że pół trasy opiekun z DT podjedzie po nią, prosiłam Grzesia i Sandrę o pomoc ... więc może transport uda się zorganizować

rozsyłajcie wątek ... bardzo potrzeba jednorazowych wpłat , bazarków ... proszę pomóżcie

nie zostawię jej tam, ona bez sterylki ... wiadomo czym się to może skończyć jeśli trafi do Mysłowic i ktoś ją ze schroniska adoptuje ... to Śląsk ... zagłębie AST-ów :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']zaczekam do jutra, spróbuj pod podany nr dzwonić

jest szansa że pół trasy opiekun z DT podjedzie po nią, prosiłam Grzesia i Sandrę o pomoc ... więc może transport uda się zorganizować

rozsyłajcie wątek ... bardzo potrzeba jednorazowych wpłat , bazarków ... proszę pomóżcie

nie zostawię jej tam, ona bez sterylki ... wiadomo czym się to może skończyć jeśli trafi do Mysłowic i ktoś ją ze schroniska adoptuje ... to Śląsk ... zagłębie AST-ów :([/QUOTE]

[I]Kartę mam - telefon z numerami przepadł.
Można dzwonić spokojnie na 785 549 189
Co do Mysłowic - to jeszcze musiałaby przeżyć,żeby Ją ktoś adoptował... :roll: [/I]

Link to comment
Share on other sites

a więc plan jest taki

Śnieżka we wtorek kończy kwarantannę, Klaudia ma załatwić możliwość pozostawienia jej tam do piątku 16 grudnia oraz postarać się o transport w piątek do Zabrza
w Zabrzu, Sandra załatwiła nocleg dla dziewczynki
rano w sobotę 17.12 , Grzesiu zapakuje Śnieżynkę do auta i jedzie w okolice Konina ... w tym samym czasie opiekun z DT startuje i jedzie w okolice Konina
spotkają się pewnie na trasie pomiędzy Koninem a Inowrocławiem

oczywiście za cały transport trzeba zwrócić kasę ... więc bardzo proszę o choćby najdrobniejsze wpłaty

no i Klaudia, teraz cała reszta zależy od Ciebie ... tzn stworzenie umowy na mnie (dane wyślę mailem tak jak rozmawiałyśmy) , załatwienie możliwości pozostania w przechowalni do piątku, no i kogoś z autem (transport Zabrze)


BARDZO, bardzo DZIĘKUJĘ Wszystkim którzy pomagają i robią wszystko żeby cała akcja się powiodła :Rose:

Link to comment
Share on other sites

z niebieskiego

[quote name='"fioneczka"'][quote name='"bora"']ja ze swoje strony moge pomoc tylko tym, ze przewioze Śnieżke do zabrza, czekam tylko na konkrety, jestesmy z Asią w kontakcie ;)[/quote]


Asiu bardzo Ci dziękuję !!!
to wielka pomoc
dzięki temu mamy dograny cały transport

kasa dla Ciebie jaka?[/quote]

[quote name='"fioneczka"'][quote name='"bora"']Aśka przestań przeciez pisalam ze nic nie chce, nie moglam jej wziasc na tymczas to chociaz tak pomoge ;)[/quote]

dziękuję !!

skontaktuję Cię z Klaudią, dogadacie godzinę i gdzie w piątek się spotkacie

Transport mamy dograny ...
tylko kasy niestety nie ma ... znaczy pożyczę tylko oddać trzeba będzie[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...