Jump to content
Dogomania

Śliczna amstaffka Śnieżka w DS! Fioneczko-Kana-dziękuję bez Was to by się nie udało


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='yolanovi']wklejam z facebook:
"[COLOR="blue"]Zwierzaki W Potrzebie 1 grudnia 16:41[/COLOR]
[COLOR="blue"]Witam serdecznie,
nie mogę się do Pani dodzwonić a mamy pierwszą chętną na adopcję - jest z naszego miasta więc mogłybyśmy przeprowadzić wizytę przedadopcyjną - prosze o kontakt 666-101-175
Kasia"[/COLOR]
Kaludus odezwij się, może to szansa dla małej[/QUOTE]
[COLOR="red"]Jest zainteresowanie małą na facebook. Jest osoba chętna do adopcji[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karmelcia']lacznie 4-5 maxymalnie(czasem zdarza sie ze jest jakas sprawa na cito,ale tylko raz sie tak zdarzylo),mam 2 boksie jedna suczke swoja od szczeniora i 11 letniego adoptowanego(byl moim tymczasowiczem)tak wiec staram sie aby bylo ich w sumie czworka.[/QUOTE]

jeśli uda się "zorganizować kasę" i będzie wolne miejsce u Ciebie to będziemy działać ... ale w czasie kiedy wyjaśni się sprawa adopcji

[quote name='yolanovi'][COLOR="red"]Jest zainteresowanie małą na facebook. Jest osoba chętna do adopcji[/COLOR][/QUOTE]

qrcze tylko żeby nie wydać jej bez sterylki ... budowa suni wzbudzi zainteresowanie potencjalnych hotttofców

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']na FC jest ogromne zainteresowanie małą. Klaudia zaglądałaś na wydarzenie, rozmawiałaś może z Kasią z org. Zwierzaki w Potrzebie?[/QUOTE]

[I]Rozmawiałam wczoraj przez tel.
Niestety na fejsie jeszcze nie byłam.
Jak obrobię zaległości ze wczoraj na dogo to tam wpadnę.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']na FC jest ogromne zainteresowanie małą. [/QUOTE]

[I]Chciałabym bardzo,bardzo serdecznie podziękować za zrobienie wydarzenia!
[IMG]http://www.florystyka.waw.pl/grafika/bukiety%20i%20dekoracje/bukiety/bukiet2(obrabiamy%20na%20bialym%20tle)_big.jpg[/IMG][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Chciałabym bardzo,bardzo serdecznie podziękować za zrobienie wydarzenia![/QUOTE]

Ja się bardzo cieszę, że jest takie zainteresowanie małą i jeszcze jakby się dzięki temu jakiś fajny, kochający domek znalazł - będę przeszczęśliwa. ważne, żeby to był naprawdę super domek dlatego współpraca jest bardzo potrzebna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']chyba raczej się na info nie doczekamy
propozycja pomocy w zebraniu na sterylkę pozostała niezauważona[/QUOTE]
[I]Nie została "niezauważona",ale wczoraj na dogo byłam przelotem i nie miałam kiedy czytać z uwagą każdej wypowiedzi - za co bardzo przepraszam,że zostało to postrzeżone jako brak zainteresowania Śnieżką.
Na sterylkę jak najbardziej możemy zacząć zbiórkę.
Jednak... Gdzie będzie pierwsze dni po sterylce?
Szukamy dt?
Czy zamysł jest taki,żeby opłacić sterylkę już w potencjalnym ds?[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']qrcze jakoś ciężko się czegokolwiek dowiedzieć[/QUOTE]

[I]Jeżeli jest DT aktualne - jak najbardziej możemy zbierać na sterylkę.
Może ktoś zostać skarbnikiem??
Utopił mi się w psiej misce telefon - nie mam żadnych numerów - do dziewczyny z Fundacji sprawdzającej dom też.
Obiecała się odezwać jak sprawdzą.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...