Jump to content
Dogomania

JUŻ W NOWYM DOMU :)) !! ruda sunia od 3 miesięcy MIESZKA PRZY DRODZE


Aman Varda

Recommended Posts

chetnie wspomoge sunie finansowo/hotelik,sterylizacja/.sunia przebywa w okolicach gdzie co roku u kochanej babci spedzalam wakacje//jedwabne/.Wspaniale wspomnienia.Prosze o wiadomosci jesli beda potrzebne pieniazki.mam podobna sunie w domu tez przygarnieta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ASIA54']chetnie wspomoge sunie finansowo/hotelik,sterylizacja/.sunia przebywa w okolicach gdzie co roku u kochanej babci spedzalam wakacje//jedwabne/.Wspaniale wspomnienia.Prosze o wiadomosci jesli beda potrzebne pieniazki.mam podobna sunie w domu tez przygarnieta.[/QUOTE]

Bardzo dziekujemy pieniądze eda zbierane na pewno postaram sie w sobotę bazarki zrobic choćby na hotelik, szczepienia, badania , chip itd - :) odezwiemy się

Link to comment
Share on other sites

Aman Varda, czy sunia ma już swojego opiekuna? Chodzi mi o to, czy na przykład Ty przejmujesz opiekę nad nią, szukaniem jej DT i funduszy? Wydaje mi się, że trzeba szybko szukać DT albo hoteliku, a w żadnym wypadku nie zawozić jej do schroniska. Szukam dla niej miejsca, narazie jednak bez powodzenia. Czy myśłicie o hoteliku domowym, czy wchodzi w grę również kojcowy? Czy jest jedna osoba odpowiedzialna za nią, do której można kierowac ewentualne propozycje DT?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Aman Varda, czy sunia ma już swojego opiekuna? Chodzi mi o to, czy na przykład Ty przejmujesz opiekę nad nią, szukaniem jej DT i funduszy? Wydaje mi się, że trzeba szybko szukać DT albo hoteliku, a w żadnym wypadku nie zawozić jej do schroniska. Szukam dla niej miejsca, narazie jednak bez powodzenia. Czy myśłicie o hoteliku domowym, czy wchodzi w grę również kojcowy? Czy jest jedna osoba odpowiedzialna za nią, do której można kierowac ewentualne propozycje DT?[/QUOTE]

Odpoweidzialna sa sunie póki co jest Dorris Ossa któr sunie znalazła i dokarmia ją codziennie od 3 mcy ja zostałam poproszona o pomoc :) musze się z Doris dogadać co z bazarkami - ja tez jestem raczej anty schronisko , a co do hoteliku to pisałam do Kuny bardzo mi polecali jej hotelik że dobry i z sercem tylko kojcowy , myśle że nawet kojcowy bedzie lepszy niż teraz a jak najszybciej trzeba ja zabrac z ulicy i przebadać i wysterylizować

Link to comment
Share on other sites

widzę ,że macie już duże doświadczenie ja nie jestem tak w temacie jak Wy. Jest to mój pierwszy raz gdzie szukam domu dla bezdomnego pieska przez internet. Wcześniej udawało mi się znależć ulokować po rodzinie i znajomych , ale limit się wyczerpał. Niestety odezwała się tylko jedna osoba , którą nie może jej wziąć do siebie ,ale obiecała pomoc finansową. Sunia jak zwykle dzisiaj na mnie czekała, przynajmniej nie jest głodna. Mam nadzieję , że jeszcze ktoś się odezwie.
W imieniu Suni bardzo dziękuję Wam za zaangażowanie.

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że kojcowy spokojnie może być. Będzie miala suchą, ciepłą budę i schronienie przed deszczem, a do tego ciepły posiłek w mrozy. Czy wiesz ile kosztuje ten hotelik?
Doris, a jak ona tam śpi? Na gołej ziemi? Czy zakopuje się w jakiejś norce? Gdybym miała ją gdzie zabrać..... jej oczy nie dają mi spokoju:-(

Link to comment
Share on other sites

Na pewno ma jakąś norę w tym lesie możliwości nie brakuje. Jest pełno drzew połamanych i korzeni wyrzuconych przez mieszkańców. Parę razy jechałam tą drogą w nocy i nigdy jej nie było, wiec na pewno gdzieś się chowa. Piszesz o jej o czach a ja tam jeżdzę codziennie i serce mi pęka :(( Wszyscy mają nie tu za nienormalną , sprowadziła się paniusia z warszawy i trzyma psy w domu , dla nich to szok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doris Ossa']widzę , że Ewa jest z ursynowa , ja tez tam mieszkałam przez 10 lat na il. hawajskiej ;)[/QUOTE]

Mieszkam niedaleko Hawajskiej:-)

Staram się coś dla niej znaleźć, ale narazie mam szansę na kojec z drugim niedużym psiakiem w hoteliku. Trudno powiedzieć czy ona zgodzi sie z drugim psem, więc lepiej na początek dać ją samą do kojca:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']lepiej chyba z drugim psem niż w tym lesie[/QUOTE]

Wiesz, to nasz punkt widzenia, bo chcemy jej znaleźć miejsce. Ale opiekunowie tego drugiego psiaka mogą się nie zgodzić. Pracuję nad tym cały czas, ale mam nadzieję, że i Wy szukacie? Czy Kuna odzywała się w sprawie miejsca w hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

Cyt. z FCB
"
[B][URL="https://www.facebook.com/joanna.serwatko"]Joanna S.[/URL]
Wzme udzial i czekam na wiadomosci o sunieczce,jesli tylko byloby miejsce w hoteliku chetnie zaplace za pierwszy miesiac.prosze w razie czego o nr konta.Miejsce w ktorym przebywa jest bardzo bliskie memu sercu a sunia podobna do mojej tez przygarnietej z fundacji,Pomoge tez w sterylizacji."

[/B][URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100001634610832"]Ewa St,[/URL] miejsce od zaraz!czekam na wiadomosc...najlepiej na kom. 608 839 495 (jade do schroniska)"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Problem z transportem

[B][URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=1705346464"]Doris Ossa[/URL]
Słuchajcie czy ktoś może pomóc mi z transportem ????[/B][/QUOTE]


Napisałam do Doroty na fb. Jak się nie znajdzie nikt inny, to pojadę tam. Tyle, że ja gubię się nawet w W-wie, więc mogę mieć problem z dojechaniem po ciemku. Będzie mnie musiala w razie czego prowadzić.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Dorotą. Miałam jechać po sunię, ale w ostatniej chwili okazało się że może jechać jej koleżanka, która mieszka bliżej niż ja:-) Dzięki temu Dorota będzie miała transport z powrotem do domu:-) Oczywiście pojedzie z sunieczką, bo ona zna ją doskonale i sądzę, że ufa jej jak nikomu innemu. Nie mogę się doczekać informacji, jak przebiegła podróż i jak sunia w nowym miejscu. Jedzie do hoteliku w Legionowie, podobno bardzo dobrego. I nareszcie zaśnie w ciepłym miejscu, nawet, jeśli to będzie kojec z budą. Ale ocieploną, pewnie z masą suchej i pachnącej słomy, a obok będzie stala miska z wodą i jedzeniem:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Wiesz, to nasz punkt widzenia, bo chcemy jej znaleźć miejsce. Ale opiekunowie tego drugiego psiaka mogą się nie zgodzić. Pracuję nad tym cały czas, ale mam nadzieję, że i Wy szukacie? Czy Kuna odzywała się w sprawie miejsca w hoteliku?[/QUOTE]

Kuna się odezwała ale zobaczymy co teraz się wydarzy Kuna dał cynk że ewnetualnie od pon mogłaby bo 1 miejsce jej się zwolni prawdopodobnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aman Varda']no wie m wiem ale daje znac :) a jak już znajdziemy jej domek to zapraszam na piwko :) ja też w tyg na Ursynowie mieszkam :)[/QUOTE]

Oby było co opijać! Czekam na zdjęcia suni. Osoba, która na fb zobowiązala się załatwić hotel przejęła sunię od Doroty, miala ją zawieźć do weterynarza, a potem do hoteliku. Nie znam ani jej, ani hoteliku, więc bardzo się denerwuję, co z sunią...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...